صفحه 1068 از 1355 نخستنخست ... 68568968101810581059106010611062106310641065106610671068106910701071107210731074107510761077107811181168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,671 تا 10,680 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام
    اسپانسرى كه با فرد سيتيزن ازدواج كند ،، و پس از دريافت پى ار خود ، ميتواند خارج خاك كانادا مدتى زندگى كند بدون اينكه اقامت دايم خودشو از دست بده
    منظورم اينكه ،، روزهاى اقامتش با همسر( كارت PR) در خارج خاك كانادا حساب ميشه وكارتش از بين نمى رود ؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    اسپانسرى كه با فرد سيتيزن ازدواج كند ،، و پس از دريافت پى ار خود ، ميتواند خارج خاك كانادا مدتى زندگى كند بدون اينكه اقامت دايم خودشو از دست بده
    منظورم اينكه ،، روزهاى اقامتش با همسر( كارت PR) در خارج خاك كانادا حساب ميشه وكارتش از بين نمى رود ؟!
    بله میتونه خارج از کانادا زندگی کنه. ولی فکر میکنم برای تمدید کارتش باید بیاد کانادا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله میتونه خارج از کانادا زندگی کنه. ولی فکر میکنم برای تمدید کارتش باید بیاد کانادا.
    ممنون از پاسختون
    سوال ديگه لطفا
    منظور فرمايش شما اينكه سه سال اقامت كه خارج خاك كانادا جز ١٠٩٠ روز جهت اخذ سيتيزن شيپى حساب نميشه
    يعنى ! براى سيتيزن شدن اسپانسر حتما بايد ١٠٩٠ روز را در خاك كانادا سپرى كنه حتى در صورتى كه اسپانسر كننده سيتيزن است؟!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    سوال ديگه لطفا
    منظور فرمايش شما اينكه سه سال اقامت كه خارج خاك كانادا جز ١٠٩٠ روز جهت اخذ سيتيزن شيپى حساب نميشه
    يعنى ! براى سيتيزن شدن اسپانسر حتما بايد ١٠٩٠ روز را در خاك كانادا سپرى كنه حتى در صورتى كه اسپانسر كننده سيتيزن است؟!!
    بله برای سیتیزن شدن که اصولا باید 1095 روز حضور فیزیکی در کانادا داشته باشید. زمان بیرون کانادا حساب نمیشه. چه با اسپانسرشیپ چه نوع دیگر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فکر میکنم فقط در صورتی که در یک شرکت کانادایی مشغول باشید
    خارج از کانادا هم جزو زمان اقامتتون حساب میشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kingkaveh نمایش پست ها
    فکر میکنم فقط در صورتی که در یک شرکت کانادایی مشغول باشید
    خارج از کانادا هم جزو زمان اقامتتون حساب میشه
    برای سیتیزنشیپ نمیشه. ولی برای تامین شرط دو سال از پنج سال حفظ کارت اقامت، همراه یک سیتیزن بودن هم کفایت میکنه و لازم نیست در یک شرکت کانادایی مشغول باشید. شرط کار در شرکت کانادایی برای کسانی هست که پی آر هستند ولی سیتیزن نیستند.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=727&top=4

Junior Member

سلام به همه کسی اخیران نامه ی دریافت ویزا یا ابدیت گرفته من شخصا احساس میکنم سفارت باز هست اما کار نمیکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط tg22 نمایش پست ها
    سلام به همه کسی اخیران نامه ی دریافت ویزا یا ابدیت گرفته من شخصا احساس میکنم سفارت باز هست اما کار نمیکنن
    موقع خودمون خورد به شلوغیای سوریه موقع اسپانسری هم به ترکیه!

با سلام، دوستان من در حال حاضر 17 سال دارم و امسال پیش دانشگاهی وارد میشم. در ضمن یک ویزای 4 ساله توریستی به کانادا هم به تازگی گرفتم. خمیخواستم بدونم امکانش هست که برای ادامه تحصیل قبل از اینکه مشمول بشم برای سربازی بیام کانادا؟ تا جایی که تحقیق کردم دانشگاه های کانادا مدرک پیش دانشگاهیه ما رو نیاز دارن تا بتونیم وارد دانشگاه بشیم. من اگر امسال پیش دانشگاهیم رو ایران بخونم متاسفانه با وجود داشتن ویزای توریستی دیگه فکر نکنم بتونم بیام بیرون. متاسفانه خیلی سردرگم هستم که چکار باید بکنم! از طرف دیگه خواهرم امسال قصد داره اسپانسرشیپی برام اقدام کنه، به این ترتیب میخواستم از شما راهتمایی بخوام که آیا میشه من ایران مثلا 1 سال دانشگاه رو بخونم و وسطش با گذاشتن ودیعه با پرمننت ویزا بیام اونجا و برم دانشگاه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    با سلام، دوستان من در حال حاضر 17 سال دارم و امسال پیش دانشگاهی وارد میشم. در ضمن یک ویزای 4 ساله توریستی به کانادا هم به تازگی گرفتم. خمیخواستم بدونم امکانش هست که برای ادامه تحصیل قبل از اینکه مشمول بشم برای سربازی بیام کانادا؟ تا جایی که تحقیق کردم دانشگاه های کانادا مدرک پیش دانشگاهیه ما رو نیاز دارن تا بتونیم وارد دانشگاه بشیم. من اگر امسال پیش دانشگاهیم رو ایران بخونم متاسفانه با وجود داشتن ویزای توریستی دیگه فکر نکنم بتونم بیام بیرون. متاسفانه خیلی سردرگم هستم که چکار باید بکنم! از طرف دیگه خواهرم امسال قصد داره اسپانسرشیپی برام اقدام کنه، به این ترتیب میخواستم از شما راهتمایی بخوام که آیا میشه من ایران مثلا 1 سال دانشگاه رو بخونم و وسطش با گذاشتن ودیعه با پرمننت ویزا بیام اونجا و برم دانشگاه؟
    برای پذیرش کانادا باید پیش دانشگاهی را تمام کرده باشید و اگر پدر و مادرتون در قید حیات هستند خواهرتون هم نمیتوانند شما را برای پرمننت ویزا اسپانسر کنند. در ایران هم بعید میدونم برای پذیرش لیسانس اجازه ودیعه بدهند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)