صفحه 1153 از 1355 نخستنخست ... 1536531053110311431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162116312031253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,521 تا 11,530 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

باسلام

دوستان خواهشمندم تا اونجایی که میشه به چندسوال من ج بدید :

من 32سالم هست و نامزدم 30ساله. ایشون از طریق سرمایه گذاری توجیهی مراحل اخذ ویزا رو (درسفارت ترکیه)پشت سرگذاشتند و نهایتا ویزای 2ساله به ایشون داده شده است . ایشون چند ماه دیگه میخان برن تورنتو که ظاهرا بعد از 3-4هفته اقامت درکانادا PR خودش رو دریافت خواهد کرد (این رو از وکیلش پرسیده) اما سوال بنده :

1- درحاضر باتوجه به اینکه هنوز PR نگرفته اگه اسم منو رو بعنوان نامزد توی پرونده بیاره آیا تاثیری در زودتر انجام شدن کار حضور من داره یا بهتره بعدا بگه من نامزد داشتم ؟

2- شنیدم بعد از گذشت 2سال از دریافت کارت PRمیتونه شخص دوم رو بیاره درسته یا زمان کمتریه؟

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام. دوستان الان كسي ميدونه براي خانمم بخوام اقدام كنم اسپانسرشيپي از اولش تا زماني كه درست بشه چند ماه زمان ميبره؟

من چون تازه اومدم كانادا و هنوز كاري ندارم. آيا براي ارسال مدارك حتما بايد شغل هم داشته باشم؟

سوال سوم هم اينكه آيا بهتره اول ويزاي توريستي اقدام كنم و يا اسپانسرشيپي؟ آيا با هم منافاتي دارن؟
    سلام، تو سایت CIC نوشته 12 ماه. نه داشتن شغل الزامی نیست. شما از کبک اقدام میکنید یا تورنتو؟ برای کبک که لازم نیست شغلی داشته باشید. برای فدرال هم باید ثابت کنید که توانایی ساپورت مالی فرد اسپارنسر شونده رو دارید، منظورم گردش حساب بانکی، یا سابقه کاری گذشتتون و .... است

ازدوستانی که تجربه داشتند لطفا بگن که اسپانسری همسر(نفر اول PR داره -تورنتو هم هست) چقدر زمان میبره؟ 6ماه؟ 1سال؟ 2سال؟

و اینکه اگر خانواده دختر راضی به ازدواج نبودند و دختر و پسر محبور شدند تو کشور ترکیه دور از چشم خانواده دختر عقد کنند آیا این مشکلی هم ایجاد میکنه در روند کار؟ (بعد از بازگشت از ترکیه هم همچنان خانواده دختر نمیدونند ازدواج انجام شده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashi32_2003 نمایش پست ها
    ازدوستانی که تجربه داشتند لطفا بگن که اسپانسری همسر(نفر اول PR داره -تورنتو هم هست) چقدر زمان میبره؟ 6ماه؟ 1سال؟ 2سال؟

و اینکه اگر خانواده دختر راضی به ازدواج نبودند و دختر و پسر محبور شدند تو کشور ترکیه دور از چشم خانواده دختر عقد کنند آیا این مشکلی هم ایجاد میکنه در روند کار؟ (بعد از بازگشت از ترکیه هم همچنان خانواده دختر نمیدونند ازدواج انجام شده)
    سلام دوست محترم ایشون که پی ار بگیرن می تونن برای شما اقدام کنند به شرط اینکه ثابت کنند که تو کانادا زندگی می کنن و و اینکه شما می تونید تو کشور سوم هم ازدواج کنید و اینکه نشون بدید و توجیه کنید که دلایل قانع کننده داشتید که خانواده دختر حضور نداشتن .. از طرفی مهم اثبات صحت و واقعی بودن رابطه ازدواج شماست . همین

ApplyAbroad Guru

اگر در شناسنامه تون وارد نشده باشد چطوری میخواهید به سفارت اثبات کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر در شناسنامه تون وارد نشده باشد چطوری میخواهید به سفارت اثبات کنید؟
    مدارک ازدواج موجوده و در شناسنامه درج نمیشه وقتی خارج عقد کنیم(برگه میدن فکرکنم)

باسلام

دوستان خواهشمندم تا اونجایی که میشه به چندسوال من ج بدید :

من 32سالم هست و نامزدم 30ساله. ایشون از طریق سرمایه گذاری توجیهی مراحل اخذ ویزا رو (درسفارت ترکیه)پشت سرگذاشتند و نهایتا ویزای 2ساله به ایشون داده شده است . ایشون چند ماه دیگه میخان برن تورنتو که ظاهرا بعد از 3-4هفته اقامت درکانادا PR خودش رو دریافت خواهد کرد (این رو از وکیلش پرسیده) اما سوال بنده :

1- درحاضر باتوجه به اینکه هنوز PR نگرفته اگه اسم منو رو بعنوان نامزد توی پرونده بیاره آیا تاثیری در زودتر انجام شدن کار حضور من داره یا بهتره بعدا بگه من نامزد داشتم ؟

2- شنیدم بعد از گذشت 2سال از دریافت کارت PRمیتونه شخص دوم رو بیاره درسته یا زمان کمتریه؟

متشکرم

Hi there,

you need marriage document in order to be eligible to apply for sponsorship, so if you are not married yet so you can's apply

if you are married you better wait until your mate get his/her PR then apply for sponsership

answer to your 2nd question: you don't need to wait 2 years!.

Junior Member

در زمان اپلای برای مهاجرت فرمی هست که اعضای خانواده خودتون رو اعلام می کنید. عدم اعلام ازدواج در زمان اقدام برای PR مصداق misrepresentation هست و می تونه عواقب جدی برای اقدام های بعدی زوجین بگداره.
    و در طی مراحل مهاجرت همه مکاتبات اداره مهاجرت میگه هر گونه تغییر در احوال شخصی مثل ازدواج و طلاق بلافاصله باید اطلاع داده بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    Hi there,

you need marriage document in order to be eligible to apply for sponsorship, so if you are not married yet so you can's apply

if you are married you better wait until your mate get his/her PR then apply for sponsership

answer to your 2nd question: you don't need to wait 2 years!.

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال داشتم که ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من اخیرا موفق به دریافت PR شدم. ویزای مهاجرت توی پاسپورتم هست ولی هنوز موفق به land کردن نشدم. (داخل کانادا (اتاوا) ساکن هستم و هنوز نتونستم مطمئن بشم مکان و روشی که بدون خروج از کشور land کنم چی هستش)
    سوالم در مورد اسپانسر شدن برای پدر و مادرم هستش. اونطوری که من متوجه شدم هر سال یکبار فرمی باز میشه که میشه پر کرد و قرعه کشی میشه و عده ای دعوت میشن که اقدام کنند. میخواستم مطمئن بشم از این روش و اینکه من واجد شرایط هستم برای اینکه برای پدر و مادرم افدام کنم؟

ممنونم از پاسختون پیشاپیش.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط sarolin نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال داشتم که ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من اخیرا موفق به دریافت PR شدم. ویزای مهاجرت توی پاسپورتم هست ولی هنوز موفق به land کردن نشدم. (داخل کانادا (اتاوا) ساکن هستم و هنوز نتونستم مطمئن بشم مکان و روشی که بدون خروج از کشور land کنم چی هستش)
    سوالم در مورد اسپانسر شدن برای پدر و مادرم هستش. اونطوری که من متوجه شدم هر سال یکبار فرمی باز میشه که میشه پر کرد و قرعه کشی میشه و عده ای دعوت میشن که اقدام کنند. میخواستم مطمئن بشم از این روش و اینکه من واجد شرایط هستم برای اینکه برای پدر و مادرم افدام کنم؟

ممنونم از پاسختون پیشاپیش.
    برای اینکه بتونین اسپانسر والدین بشین بایستی حداقل سه سال تکس فایل کرده باشین.
    PR : NOV 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)