صفحه 1274 از 1355 نخستنخست ... 274774117412241264126512661267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811282128312841324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,731 تا 12,740 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    با سلام
    خانوم من سیتیزن هست و ما در ایران هستیم.من شنیدم برای اقدام pr باید ثابت بشه که ما میخواهیم تو کانادا زندگی کنیم میخواستم بدونم واقعیت داره آیا و اینکه اگه واقعیت داره باید چیکار کرد بابتش؟
    بله درست است، باید همسرتون نشون بدهند که قصد دارند در کانادا زندگی بکنند،حضور فیزیکی در کانادا و مدارکی مثل جاب آفر ، اشتغال به کار یا پذیرش تحصیلی، اجاره یا خرید خانه، حساب بانکی...نشون دهنده قصد زندگی در کانادا هست.اگر همسرتون خارج از کانادا زندگی کنند اصلا این درخواست پذیرفته نمیشه.

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون ولی تو همین لینکی که فرستادین نوشته اسپانسر هایی که pr دارند حتما باید داخل کانادا باشند و سیتیزن ها الزامی نیست
    و یه چیز دیگه اینکه اگه ما یه اجاره نامه بتونیم جور کنیم میتونه کافی باشه؟
    و در کل میخوام نظرتون رو بدونم آیا میشه از ایران با توجه به تسلط به زبان انگلیسی و راهنمایی های خود سایت مهاجرت و راهنمایی های دوستان و آشنایان از قبیل شما ، بدون وکیل خودمون اقدام کنیم و نتیجه بگیریم؟
    ویرایش توسط kakolak : June 19th, 2019 در ساعت 08:09 AM

خیلی ممنون از پاسختون ولی تو همین لینکی که فرستادین نوشته اسپانسر هایی که pr دارند حتما باید داخل کانادا باشند و سیتیزن ها الزامی نیست
    احتمالا دقیق مطالعه نکردید:

• If you’re a Canadian citizen living outside Canada, you must show that you plan to live in Canada when the persons you want to sponsor become permanent residents.

اقامت در کانادا چیزی نیست که صرفا با یک مدرک مثل اجاره نامه بتونید ثابتش کنید، باید واقعیت رو بگید و واقعا شرایط رو داشته باشید، در غیر اینصورت حتی اگر بر فرض محال هم بتونید اقامت بگیرید به محض اینکه دولت متوجه بشه که اظهارات شما صحیح نبوده حتی اگر سالها از این موضوع گذشته باشه ، اقامت شما ممکنه برای همیشه لغو بشه.از اداره مهاجرت و دولت کانادا هرگز نمیتونید چیزی رو پنهان کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بله درست است، باید همسرتون نشون بدهند که قصد دارند در کانادا زندگی بکنند،حضور فیزیکی در کانادا و مدارکی مثل جاب آفر ، اشتغال به کار یا پذیرش تحصیلی، اجاره یا خرید خانه، حساب بانکی...نشون دهنده قصد زندگی در کانادا هست.اگر همسرتون خارج از کانادا زندگی کنند اصلا این درخواست پذیرفته نمیشه.

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html
    و در کل میخوام نظرتون رو بدونم آیا میشه از ایران با توجه به تسلط به زبان انگلیسی و راهنمایی های خود سایت مهاجرت و راهنمایی های دوستان و آشنایان از قبیل شما ، بدون وکیل خودمون اقدام کنیم و نتیجه بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    احتمالا دقیق مطالعه نکردید:

• If you’re a Canadian citizen living outside Canada, you must show that you plan to live in Canada when the persons you want to sponsor become permanent residents.

اقامت در کانادا چیزی نیست که صرفا با یک مدرک مثل اجاره نامه بتونید ثابتش کنید، باید واقعیت رو بگید و واقعا شرایط رو داشته باشید، در غیر اینصورت حتی اگر بر فرض محال هم بتونید اقامت بگیرید به محض اینکه دولت متوجه بشه که اظهارات شما صحیح نبوده حتی اگر سالها از این موضوع گذشته باشه ، اقامت شما ممکنه برای همیشه لغو بشه.از اداره مهاجرت و دولت کانادا هرگز نمیتونید چیزی رو پنهان کنید.

منظورم دروغ گفتن نیست منظورم اینه که اجاره نامه واقعی از طریق یکی از آشناها به صورت غیر حضوری آماده کنیم و همراه مدارک ارسال کنیم و بگیم که اونجا یه خونه آماده هست و داریم اجارش رو پرداخت میکنیم تا برای زمانی که وارد خاک کانادا میشیم جایی برای زندگی داشته باشیم.

Junior Member

منظورم دروغ گفتن نیست منظورم اینه که اجاره نامه واقعی از طریق یکی از آشناها به صورت غیر حضوری آماده کنیم و همراه مدارک ارسال کنیم و بگیم که اونجا یه خونه آماده هست و داریم اجارش رو پرداخت میکنیم تا برای زمانی که وارد خاک کانادا میشیم جایی برای زندگی داشته باشیم.
    من علاوه بر خانومم همچنین فرزند دوساله ای دارم که اونم مدارک سیتیزنش تکمیله و پاسپورت معتبر کانادایی داره فقط من موندم
    میخوام با این جریان اجاره که گفتم و پر کردن فرمها به طور صادقانه خودم اقدام کنم.به نظرتون بدون وکیل و از ایران با این شرایط میشه؟؟
    خانومم به اندازه کافی به زبان انگلیسی مسلط هست که بشه فرم ها رو پر کرد و اینکه یه مقدار هم از تجربیات دوستانی چون شما میشه استفاده کرد.
    من تو این سایت تازه واردم شما خودتون وکیل هستین؟
    اینم بگم منظورم از خونه یه اتاق از یه آپارتمان هست یعنی کمترین اجاره ممکن.
    ویرایش توسط kakolak : June 19th, 2019 در ساعت 08:40 AM

من علاوه بر خانومم همچنین فرزند دوساله ای دارم که اونم مدارک سیتیزنش تکمیله و پاسپورت معتبر کانادایی داره فقط من موندم
    میخوام با این جریان اجاره که گفتم و پر کردن فرمها به طور صادقانه خودم اقدام کنم.به نظرتون بدون وکیل و از ایران با این شرایط میشه؟؟
    خانومم به اندازه کافی به زبان انگلیسی مسلط هست که بشه فرم ها رو پر کرد و اینکه یه مقدار هم از تجربیات دوستانی چون شما میشه استفاده کرد.
    من تو این سایت تازه واردم شما خودتون وکیل هستین؟
    اینم بگم منظورم از خونه یه اتاق از یه آپارتمان هست یعنی کمترین اجاره ممکن.
    اجباری به وکیل نیست، خودتون میتونید انجام بدید، دو حالت پیش میاد یا با یک اجاره نامه آفیسر قانع میشه که شما قصد زندگی در کانادا داریدو پرونده تون به جریان میفته، یا اینکه از شما مدارک بیشتر میخواهند جهت اثبات این مساله، در هر صورت اگر با درخواستتون موافقت بشه همون‌طور که گفتم باید واقعا به کانادا نقل مکان کنید،اگر اینکار رو انجام ندید و صرفا بخواهید برای حفظ اقامت رفت و آمد داشته باشید آفیسر می‌تونه موقع ورود شما رو بابت اظهارات قبلی تون بازخواست کنه.

من وکیل نیستم ولی سوالاتتون رو همینجا بپرسید، همه دوستان در حد تجربه و توانشون به شما کمک می‌کنند.

]دوستان سلام اوقات همه خوش و خرم امیدوارم این روزای آینده تون پر از اتفاقات و خبرهای خوب باشه واستون
    دوستان مرحله بعد مدیکال و بایومتریک که بک گراند چک هستش ایا وقتی به مرحله بک گراند چک میرسیم دوباره سفارت ایمیل در این خصوص میفرسته یا اینکه تا مرحله نهایی و یعنی دسیژن مید اگه اپدیت یا چیزی جدیدی ازتون نخوان چیزی نمیفرستن ؟؟
    ضمنا در مرحله بک گراند چک هستش که در صورت لزوم دعوت به مصاحبه میشی یا ن ؟؟
    و در نهایت چه مدت زمانی از بک گراند چک تا دسیژن مید طول میکشه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ram334210096gd نمایش پست ها
    ]دوستان سلام اوقات همه خوش و خرم امیدوارم این روزای آینده تون پر از اتفاقات و خبرهای خوب باشه واستون
    دوستان مرحله بعد مدیکال و بایومتریک که بک گراند چک هستش ایا وقتی به مرحله بک گراند چک میرسیم دوباره سفارت ایمیل در این خصوص میفرسته یا اینکه تا مرحله نهایی و یعنی دسیژن مید اگه اپدیت یا چیزی جدیدی ازتون نخوان چیزی نمیفرستن ؟؟
    ضمنا در مرحله بک گراند چک هستش که در صورت لزوم دعوت به مصاحبه میشی یا ن ؟؟
    و در نهایت چه مدت زمانی از بک گراند چک تا دسیژن مید طول میکشه ؟؟
    سلام همونطور که قبلا گفتم من میخوام تازه اقدام کنم اصطلاح دسیژن مید دقیقا چی هست؟
    ممنون

سلام همونطور که قبلا گفتم من میخوام تازه اقدام کنم اصطلاح دسیژن مید دقیقا چی هست؟
    ممنون
    یعنی زمانی که تصمیم نهایی آفیسر در مورد درخواست ویزای شما مشخص میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)