صفحه 1144 از 1355 نخستنخست ... 1446441044109411341135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411941244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,431 تا 11,440 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

نقل قول نوشته اصلی توسط vista_66 نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی تجربه اسپانسرشیپ برای همسر رو داره ممنون می شم به من بگه این مدارک رو چطور تهیه کنم
    Provide at least two of the following
    Important documents for you and your spouse showing that you are recognized as each other's spouse (such as employmentor insurance benefits)

Documentary evidence of financial support between you and your sponsor, and/or shared expenses.
    Other proof that your relationship is recognized by your friends and/or family (e.g. Letters from friends/family, social mediainformation showing a public relationship, etc.).

من در حال حاضر پی ار مقیم در کانادا هستم و خانمم در ایران
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.حساب سپرده بلند مدت مشترک در یکی از بانک های ایران باز کنید و سپس گواهی تمکن مالی از بانک بخواهید به زبان انگلیسی.
    2.اگر اکانت فیس بوک دارید، از صفحه که شما پست گذاشته اید که ازدواج کردید و عکس گذاشته اید و دوستان شما به شما تبریک گفته اند. از آن پست پرینت بگیرید.

Junior Member

سلام، دوستانی که پاس رکوئست شده اند، آیا کسی هست که پاسپورت را از داخل کانادا به اتاوا فرستاده باشه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    چند روز پیش با هزار بدبختی پرونده رو لینک کردیم به اکانت GCKey ، بعد امروز همسرم که ایران هست ایمیلی دریافت کرده که نوشته برای شما تو GCKey پیغام دارید. من هر چی اونجا رو چک میکنم پیغام جدیدی نمیبینم ، و فقط همون پیغام اول که نوشته پرونده شما با موفقیت لینک شد هست. متن ایمیل این هست :

This message is intended for the following e-mail address: *********@yahoo.com.
    If this message does not concern you, discard it.

You have a new message(s) in your account.
    To view your message, sign in to your account.

Junior Member

سلام دوستان

من در یکی از فرم هایی که به آنکارا رفته پاسخه سئوالی رو اشتباهی جواب دادم که تازه متوجهش شدم. یک ماه دیگم به مصاحبه دعوت شدم. آیا امکانش هست فرم رو تصحیح کنم براشون بفرستم یا با خودم به مصاحه ببرم?
    در واقع در فرمه ۵۵۳۲.در سئواله ۸ فرم نوشته: Was your marriage arranged?
    من و همسرم فک کردیم منظور از این سئوال اینه که آیا برای مراسمه عروسی برنامه ریزی شده بود و چه کسانی اون رو برگزار کردن. در نتیجه گزینه yes رو زدیم و توضیح دادیم که مراسم رو به شکل بررسی کردیم.. ولی در جایی خوندم که این سئوال به این معنیه که آیا ازدواجه شما به صورته سنتی بوده و توسطه والدین تصمیم گرفته شده. در هر حال ازدواج ما سنتی نبوده و با هم آشنا شدیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم. به همین خاطر می خوام ببینم اگه امکانش هست فرم رو تصحیح کنم.

Junior Member

Junior Member

دوست عزیز فکر نمکینم که الان شما بتونی فرم جدیدی رو آپلود کنی ! بهتره که مدارکی مثل عکس های که قبل از عروسی داشتین و یا سفرهای که رفتین با هم را حتما برای مصاحبه ببرید و در سفارت به افسر مربوطه تحویل بدهید. بهتره نامه ای هم آماده کنید و همین مورد را توضیح دهید که به علت صحل انگاری از طرف شما، اشتباهآ اطلاعات دیگری داده اید. این نظر شخصی منه ! بهتره با چند وکیل مهاجرت تلفنی مشورت کنید.

Junior Member

Hi Mari
    It is not a big issue and don't think about that
    During interview the officer will try to evaluate your truth of marriage and your interest to live and settle in Canada
    goodluck
    نقل قول نوشته اصلی توسط mari_a نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در یکی از فرم هایی که به آنکارا رفته پاسخه سئوالی رو اشتباهی جواب دادم که تازه متوجهش شدم. یک ماه دیگم به مصاحبه دعوت شدم. آیا امکانش هست فرم رو تصحیح کنم براشون بفرستم یا با خودم به مصاحه ببرم?
    در واقع در فرمه ۵۵۳۲.در سئواله ۸ فرم نوشته: Was your marriage arranged?
    من و همسرم فک کردیم منظور از این سئوال اینه که آیا برای مراسمه عروسی برنامه ریزی شده بود و چه کسانی اون رو برگزار کردن. در نتیجه گزینه yes رو زدیم و توضیح دادیم که مراسم رو به شکل بررسی کردیم.. ولی در جایی خوندم که این سئوال به این معنیه که آیا ازدواجه شما به صورته سنتی بوده و توسطه والدین تصمیم گرفته شده. در هر حال ازدواج ما سنتی نبوده و با هم آشنا شدیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم. به همین خاطر می خوام ببینم اگه امکانش هست فرم رو تصحیح کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmmdkaram نمایش پست ها
    Hi Mari
    It is not a big issue and don't think about that
    During interview the officer will try to evaluate your truth of marriage and your interest to live and settle in Canada
    goodluck
    Thank you for your reply

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniakh نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر نمکینم که الان شما بتونی فرم جدیدی رو آپلود کنی ! بهتره که مدارکی مثل عکس های که قبل از عروسی داشتین و یا سفرهای که رفتین با هم را حتما برای مصاحبه ببرید و در سفارت به افسر مربوطه تحویل بدهید. بهتره نامه ای هم آماده کنید و همین مورد را توضیح دهید که به علت صحل انگاری از طرف شما، اشتباهآ اطلاعات دیگری داده اید. این نظر شخصی منه ! بهتره با چند وکیل مهاجرت تلفنی مشورت کنید.
    متشکر از راهنمایی شما دوسته عزیز

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام میخواستم بدونم برای اقدام دو نفره یعنی به صورت زوج باید چند ماه از تاریخ عقد گذشته باشه؟ اصلا اهمیتی داره یا خیر؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)