صفحه 1317 از 1355 نخستنخست ... 31781712171267130713081309131013111312131313141315131613171318131913201321132213231324132513261327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,161 تا 13,170 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Banned

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط barannava نمایش پست ها
    من برای همسرم اقدام کردم. بعد از 3 ماه مریکالش اومده. ی هفته بعد از مدیکال برونده اش رفته انکارا. میخئاستم ببینم حدودا چقدر کارش درست میشه

آخرش 25نوامبر فرستادی یا قبلا مدیکل شده بودی؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    لینکش رو براتون میفرستم
    به حرف ایشون زیاد اهمیت ندید
    فک کنم از دوری ناراحت هستم
    هرچند بهشون حق میدم چون خودمم تو این شرایط بودمو هستم
    یک شماره فرم میخوای بدی چند روزه که میپیچونی. مگه نامه ‌ی سازمان امنیت ملی میخوای بگی,
    چون نمیگی من اینجا میگم هر کی نیاز داشت بدونه.
    ویرایش توسط khala : December 13th, 2019 در ساعت 12:20 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    ۲تا ورقه از وکیل گرفتم به اسم imm 5744
    میگه امضاش کن
    میخوام پیگیری کنم که چرا دیر شده
    کسی می‌ونه قضیه چیه?
    فرمی که نمیگی 5744 هست, لینکش هم گذاشتم هر کسی خواست بتونه بگیره. ما اینجا چیز محرمانه نداریم همه اومدیم به هم کمک کنیم
    ...IMM 5744 E : Consent for an Access to Information and

https://www.canada.ca/content/dam/ir...s/imm5744e.pdf

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط samihaghighi نمایش پست ها
    با سلام بر شما، من فکر نمیکنم پروسه شما باندازه من طول کشیده باشه! همسر من که سیتیزن کانادا هست سال 96 برای من از طریق اسپانسرشیپ همسر اقدام کرد. اردیبهشت ماه 1397 مدیکال خواستند که فرستادم و برای 6 شهریور ماه 1397 قرار مصاحبه گذاشتند که Approve شدم، ولی به من اعلام کردند که باید Background Check انجام بشه، از شهریور ماه 97 تا کنون 15 ماه گذشته و در این مدت بارها با سفارت تماس گرفته ام و تنها اعلام میکنند که پرونده شما در پروسه بک گراند چک هست و باید صبر کنید!! لطفا اگر اطلاعاتی در زمینه مدت زمان این پروسه ( حداکثر چه مدتی طول میکشد)
    دارید اعلام فرمایید. با تشکر
    کل پرونده از زمان رسیدن تا جواب گرفتن نباید بیشتر 1 سال طول بکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khala نمایش پست ها
    فرمی که نمیگی 5744 هست, لینکش هم گذاشتم هر کسی خواست بتونه بگیره. ما اینجا چیز محرمانه نداریم همه اومدیم به هم کمک کنیم
    ...IMM 5744 E : Consent for an Access to Information and

https://www.canada.ca/content/dam/ir...s/imm5744e.pdf
    سلام
    ممنون از توجه شما
    آها پس این همان فرم درخواست ATIP هست. اسمش رو قبلا شنیده بودم و به عنوان فرمی برای درخواست بررسی پرونده در صورت طولانی بودن پروسه استفاده میشه (یا یکی از موارد استفاده اش اینه)
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر. من میخواستم بدونم کسی میدونه که امکانش هست پرونده ها بیش تر از یک سال هم طول بکشه؟ چون الان تو قسمت تخمین زمان باقیماندش برای من زده ۷ ماه ولی تا الان فقط فایل نامبر گرفتم و پروندم رفته انکارا .۲/۵ ماه هستش که دیگه خبری ندارم. من پروندم برای البرتا هستش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم
    ما برای بایومتریک قرار بود بریم دبی اما ویزامون آماده نشد!!! متاسفانه به وقت سفارت نمیرسم
    حالا کسی میدونه که با گذشتن وقت سفارت من میتونم دوباره وقت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel56 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم
    ما برای بایومتریک قرار بود بریم دبی اما ویزامون آماده نشد!!! متاسفانه به وقت سفارت نمیرسم
    شما باید طی یک ماه از نامه بایومتریک انجام بدین اگر زمان دارید بروید استانبول
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel56 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم
    بله ميتونيد، طبق برنامه ي سفرتون و روزهايي كه اونجا هستين مجدد بووك كنيد
    شما به دفتر VAC مراجعه ميكنيد و از سايت وك هم وقت ميگيريد، ربطي به سفارت نداره، دلواپس نباشيد
    فقط حواستون به دِدلاينِ يكماهِ نامه بيومتريك باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط savii نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر. من میخواستم بدونم کسی میدونه که امکانش هست پرونده ها بیش تر از یک سال هم طول بکشه؟ چون الان تو قسمت تخمین زمان باقیماندش برای من زده ۷ ماه ولی تا الان فقط فایل نامبر گرفتم و پروندم رفته انکارا .۲/۵ ماه هستش که دیگه خبری ندارم. من پروندم برای البرتا هستش.
    بله اگر سكيوريتي چك بخوره اصلن زمان قابل پيش بيني نيست، ولي ماشالا پروندتون خوب پيش رفته، كبك امسال خيلي شلوغ بود و پرونده هاش به نسبت با تاخير زيادي بعضا بيشتر از يكسال طول كشيد، منتها دركل كمتر از اون بازه ي زماني كه سايت ميگه هم خيلي ها جواب ميگيرن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)