صفحه 1353 از 1355 نخستنخست ... 353853125313031343134413451346134713481349135013511352135313541355 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,521 تا 13,530 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بله میتونه تحت تاثیر قرار بده
    ممنون، شما تجربه ای داشتید؟
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

سلام دوستان یه سوال دارم برای یکی از دوستام که خیلی استرس داره دارم میپرسم هرکس اطلاعی داره اگه زودتر جواب بده ممنون میشم:
    ایشون اسپانسرشیپ پدرش شده و همین روزهاست که پدرشون پاس رکویست بشند و کار به نتیجه برسه .ولی از شانس بد ایشون پدرشون که ویزیتوری اومدندکانادا و منتظرند که اقامت بگیرند حدود ۱۵ روز پیش بدون هیچ کوچکترین سابقه قبلی حالشون بد شدو به صورت امرجنسی رفتند بیمارستان و ازش آزمایشهای متعدد گرفتند و بهش گفتند که سرطان داره.حالا مرکز سرطان کانادا برای درمان ازش اطلاعات خواستند و اتفاقا تو فرم یه گزینه هستش که :آیا مریض برای مهاجرت اقدام کرده و الانم به عنوان ویزیزیتور اومده اینجا و اونم باید همین رو تیک بزنه و لی استرس داره که نکنه رو پرونده مهاجرت باباش تاثیر منفی بذاره. خیلی نگرانه بنده خدا.
    کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ؟شاید بتونم کمکش کنم/ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    اگر از طریق برنامه استانی البرتا انتخاب شده اید، باید لندینگ رو در همونجا انجام بدهید، درغیراینصورت ریسک ابطال اقامت دایم رو دارید.

من پروندم اسپانسرشیپ هستش. استانی اقدام نکردم. همسرم هم همراهم هستن و تورنتو لند میکنیم.بازم مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط savii نمایش پست ها
    من پروندم اسپانسرشیپ هستش. استانی اقدام نکردم. همسرم هم همراهم هستن و تورنتو لند میکنیم.بازم مشکلی پیش میاد؟
    خیر، هیچ مشکلی نیست.

Junior Member

دوستان یه سوالی داشتم. من تازه متوجه شدم نام پدرم در پاسپورتم یه حرفش جا به جا نوشته شده. به جایMOHAMMAD نوشتن.MOHAMMDA هم در پاسپورت قبلیم و هم پاسپورت جدیدم به همین شکل بوده و من اصلا منوجه نشده بودم. حتی مدارک اسپانسرشیپ رو هم که فرستادم با پاسپورتم و ترجمه شناسنامه ام بازم افیسر متوجه عدم تطابق نشده است. و من با پاسپورتم ۳ بار هم از کشور خارج شدم. الان هم ویزام لیبل شده تو همین پاسپورت و ۲ هفته دیگه بلیط دارم. باید وبفرم بزنم و خبر بدم بهشون؟ ممکن بگن برم پاسم رو عوض کنم و دوباره بفرستم لیبل شه؟

دوستان یه سوالی داشتم. من تازه متوجه شدم نام پدرم در پاسپورتم یه حرفش جا به جا نوشته شده. به جایMOHAMMAD نوشتن.MOHAMMDA هم در پاسپورت قبلیم و هم پاسپورت جدیدم به همین شکل بوده و من اصلا منوجه نشده بودم. حتی مدارک اسپانسرشیپ رو هم که فرستادم با پاسپورتم و ترجمه شناسنامه ام بازم افیسر متوجه عدم تطابق نشده است. و من با پاسپورتم ۳ بار هم از کشور خارج شدم. الان هم ویزام لیبل شده تو همین پاسپورت و ۲ هفته دیگه بلیط دارم. باید وبفرم بزنم و خبر بدم بهشون؟ ممکن بگن برم پاسم رو عوض کنم و دوباره بفرستم لیبل شه؟
    من نفهميدم كي اسپانسره كي شده يا براي كي ويزا صادر شده. اما در ليبل ويزا اسم صاحب ويزا مهمه و ذكر ميشه نه اسم پدر. اگر ويزاي شماست ، نيازي به وب فرم و اين داستانا نيست، چون در ويزاي شما اطلاعات پدر شما نوشته نميشه كه نياز به اصلاح داشته باشه
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

ممنون از توضیختون.همسرم اسپانسر من هستن. بله تو برگه لند هم فقط اسم خودم و همسرم هستش ولی گفتن بهم تو مرزبانی کانادا همه اطلاعاتم رو چک میکنن و اگر ببینن مغایرتی وجود داره مشکل درست میشه. در واقع اگر با ترجمه شناسنامم چک کنن متوجه اشتباه میشن.

ممنون از توضیختون.همسرم اسپانسر من هستن. بله تو برگه لند هم فقط اسم خودم و همسرم هستش ولی گفتن بهم تو مرزبانی کانادا همه اطلاعاتم رو چک میکنن و اگر ببینن مغایرتی وجود داره مشکل درست میشه. در واقع اگر با ترجمه شناسنامم چک کنن متوجه اشتباه میشن.
    نگران نباشید مشکلی نیست.مشخصات خودتون مهم هست

هيچ مسئله اي نيست. نگران نباشيد و شلوغش هم نكنيد! دفعه بعد در هنگام تمديد گذرنامه اصلاح كنيد
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member mah26sa آواتار ها

سلام دوستان عزیز.
    من دارم اسپانسر پدر و مادرم میشم برای مهاجرت به کانادا. در حال اقدام هستم و سوالی درباره مدارک داشتم. تا جایی که فهمیدم مدارک رو باید با پست فرستاد. آیا کسی می دونه کپی پاسپورت کانادا (خودم) یا ایران والدینم (چون پاسپورت ایران هم الان دو زبانه است و میشه بدون ترجمه فرستاد) باید کپی certified باشه یا یه کپی عادی کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)