صفحه 1297 از 1355 نخستنخست ... 297797119712471287128812891290129112921293129412951296129712981299130013011302130313041305130613071347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,961 تا 12,970 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا پس از انجام مدیکال و انگشت نگاری ایمیلی مبنی بر دریافت آن از آنکارا فرستاده میشه؟
    چطوری میشه پرونده را چک کرد که در انکارا در چه مرحله ای است؟
    ممنون از پاسختون
    سلام
    تو خط اخر اپلیکیشن مدیکال نوشته میشه
    بایومتریک درج‌نمیشه

من هفته دیگه میشه ۳ماه ولی مطمئنم حالا حالاتا جواب نمیگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    سلام
    تو خط اخر اپلیکیشن مدیکال نوشته میشه
    بایومتریک درج‌نمیشه
    ببخشید متوجه پاسخ شما نشدم.
    منظورم اینه که از کجا میشه فهمید که جواب ازمایش مدیکال و بایومتریک برای پرونده مون فرستاده و به پرونده مون اضافه شده یا نه؟ ایا وقتی آنکارا جواب آزمایشها را دریافت کنه به ما خبر میده؟
    اصولا اینکه پرونده مون را چک کنیم که در چه مرحله ای هست را از چه لینکی باید انجام داد؟

Junior Member

من دقیقا ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸ اپلیکیشنم رو همسرم پست کرد و ۲ می بدستشون رسید و بعد از انجام مديكال توي ماه جولای مدارکم به انکارا ارسال شد و تقريبا ٨٠ روزه كه از مديكال گذشته و ٦ ماه هم هست كه مدارك رو رسيو كردن به علاوه اينكه كل پروسه هم از زماني كه مدارك رو إرسال كرديم ١ سال شده. به نظر شما چقد دیگه مونده واقعا خسته شدیم ضمنا تازه فهميديم كه همسرم باردار هستن خواستم بدونم ميتونيم با أين خبر از يه طريقي كارمون رو جلوتر بندازيم شايد دلشون سوخت؟الان همسرم ٣ ماه ايران هستن واقعا سختشه اينجا ميخواستيم تا ويزاي من بياد بأهم ايران باشيم ولي الان كه باردار شده واقعا سخت شده شرايط اينجا به نظر شما تو بدترين حالت چقد دیگه زمان مونده چون اگه بیشتر از ۱ ماه دیگه باشه نمیتونه اینجا بمونه و باید برگرده😞😥😢

شما از طریق وکیلتون حتما شرایطون بگید
    اینجوری خیلی شرایط سختیه
    بایومتریک رو پاس کردید؟
    اگه بایومتریک رو پاس کردید
    و تو cic کل مطالب درج شده باید پیگیری کنید
    چون زمان یک سال شما تموم شده و ری مدیکال میشید
    از کبک اقدام کردید؟

https://www.canada.ca/en/immigration...ck-status.html
    این لینکشه
    اما باید فایل نامبر داشته باشید

Junior Member

داداش من تقريبا ٣ ماهه مديكال رو انجام دادم و كساني ري مديكال ميشن كه ١ سال از تاريخ مديكال شون گذشته باشه ضمنا وكيل ندارم. مداركم حدود ٧٠ روزه به آنكارا إرسال شده بايومتريك هم نداشتم من چون قبلا يكبار براي ويزاي توريستي أقدام كردم ازم بايومتريك گرفتن اون موقع. كل پروسه رو هم اگه بخوام از زمانی که مدارک بهشون رسیده رو حساب کنم ۶ ماه میشه. من برای انتاریو اقدام کردم و ظاهرا بین ۶ تا ۸ ماه از زمان دریافت پرونده طول میکشه پروسه.توی استاتوس چک هم اخرین اپدیت مربوط به رسیدن مدیکال به دستشون هستش و ۷۰ روز هم میشه که ایمیل زدن مدارک به آنکارا ارسال شده.الان با این تفاسیر میخوام بدونم چقد دیگه باید صبر کرد ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    داداش من تقريبا ٣ ماهه مديكال رو انجام دادم و كساني ري مديكال ميشن كه ١ سال از تاريخ مديكال شون گذشته باشه ضمنا وكيل ندارم. مداركم حدود ٧٠ روزه به آنكارا إرسال شده بايومتريك هم نداشتم من چون قبلا يكبار براي ويزاي توريستي أقدام كردم ازم بايومتريك گرفتن اون موقع. كل پروسه رو هم اگه بخوام از زمانی که مدارک بهشون رسیده رو حساب کنم ۶ ماه میشه. من برای انتاریو اقدام کردم و ظاهرا بین ۶ تا ۸ ماه از زمان دریافت پرونده طول میکشه پروسه.توی استاتوس چک هم اخرین اپدیت مربوط به رسیدن مدیکال به دستشون هستش و ۷۰ روز هم میشه که ایمیل زدن مدارک به آنکارا ارسال شده.الان با این تفاسیر میخوام بدونم چقد دیگه باید صبر کرد ؟؟
    با سلام
    شرايط من هم مثل شماست .١١ ماه ١٥ روز از زماني كه پرونده رو ريسيو كردن گذشته ٤ماه هم از مديكال .بوده پروند هاي كه ١٥ماه هم طول كشيده.اميدمون فقط به خداست .كاري از دست كسي بر نمياد.

Junior Member

11 ماهه رسيو كردن؟؟؟؟ يا ١١ ماهه كه إرسال كرديد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    با سلام
    شرايط من هم مثل شماست .١١ ماه ١٥ روز از زماني كه پرونده رو ريسيو كردن گذشته ٤ماه هم از مديكال .بوده پروند هاي كه ١٥ماه هم طول كشيده.اميدمون فقط به خداست .كاري از دست كسي بر نمياد.

پرونده کی ارسال شده آنکارا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)