صفحه 1283 از 1355 نخستنخست ... 283783118312331273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871288128912901291129212931333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,821 تا 12,830 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    من تایپ شده انجام دادم و توصیه من به شما اینه که سعی کنید که همه چی شفاف و تمیز باشه . خود این فرم ها امکان تایپ داره و اخرش باید validate هم بکنی بعد هم اگر موقع امضا فرم خراب شد و باید دوباره کل صفحات فرم که چند صفحه س پرینت کنی . پایین ش کد داره و موقع هر پرینت عوض می شه . این بلا سرم اومد اخه و مجبورش شدم دوباره مدارکم بفرستم . من ویزام اومد و هفته دیگه راهی ام به امید خدا
    سلام. تبریک میگم. شما کبک بودین؟ و میشه لطفا تایم لاینتون رو بگین.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید چه زمانی هزینه CSQ از کردیت کارت تون کسر شد؟ (یه نامه براتون می فرستن)
    و خبر تازه ای نشد از CSQ؟

ممنون
    سلام هزینه اش فک میکنم دو هفته بعد کسر شد از حساب همسرم. اول می هم کبک تایید کرد. ۱۴ می بارگذاری کردیم توی سایت. دوم جولای پاس ریکویست اومد و ما فرداش پاس رو فرستادیم آنکارا برای مراحل بعدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    شیما جان برای شما هم همین روزا میاد. نگران نباشید. تایم لاین من حدودا مشتبه شما بود و دوم جولای ایمیل برای همسر اومد که پاس ریکویست شدم. همین روزا حتما میاد برای شما هم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

من برای ترونتو اقدام کردم . کبک یکم پرونده هاش زمان بیشتری می بره
    ارسال پرونده 15 نوامبر 2018--------فایل نامبر 22 ژانویه 2019--------درخواست بیومتریک 7 فوریه 2019 -----------درخواست مدیکال 20 فوریه 2019---------پاس رکوئیست 13 ژوئن 2019
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jooplin نمایش پست ها
    شیما جان برای شما هم همین روزا میاد. نگران نباشید. تایم لاین من حدودا مشتبه شما بود و دوم جولای ایمیل برای همسر اومد که پاس ریکویست شدم. همین روزا حتما میاد برای شما هم
    تبریک میگم بهتون. امیدوارم من ۱۴ می CSQ تایید شد و متاسفانه دیگه از اون زمان هیچ خبری دریافت نکردیم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط emadmasrour نمایش پست ها
    در واقع نه به عنوان مجرد، به عنوان متاهلی که همسرش باهاش نمیاد میتونی اپلیکیشن فرم رو پر کنی، منظورم این بود بد بیان کردم!
    مطمئن هستید در این حالت امتیاز مجرد را میگیرید و نه متاهل؟ من مطمئن نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jooplin نمایش پست ها
    سلام هزینه اش فک میکنم دو هفته بعد کسر شد از حساب همسرم. اول می هم کبک تایید کرد. ۱۴ می بارگذاری کردیم توی سایت. دوم جولای پاس ریکویست اومد و ما فرداش پاس رو فرستادیم آنکارا برای مراحل بعدی
    ممنونم
    میشه تایم لاین تون رو از اول تا پاس ریکوئست بذارید؟
    در ضمن تبریک میگم پاس ریکوئست شدید. بسیار عالی
    بازم مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    ممنونم
    میشه تایم لاین تون رو از اول تا پاس ریکوئست بذارید؟
    در ضمن تبریک میگم پاس ریکوئست شدید. بسیار عالی
    بازم مرسی
    میشه لطفا راهنمایی کنید که با داشتن فایل نامبر، چجوری میتونم status خودم رو چک کنم

Junior Member

میشه لطفا راهنمایی کنید که با داشتن فایل نامبر، چجوری میتونم status خودم رو چک کنم
    با داشتن فایل نامبر از طریق ECAS اطلاعات لازم رو وارد کنید.
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/security.do
    فایل نامبر، نام فامیلی، تاریخ تولد و کشور محل تولدتون رو وارد کنید تا صفحه تون رو بهتون نشون بده. اطلاعاتی مثل تاریخ دریافت مدارک، تاریخ ارسال نامه بایومتریک، تاریخ شروع بررسی پروسه و ... اونجا نوشته شده.

دوستان چند نکته را میخواستم جهت استفاده یادآوری کنم.
    اصل مدرک سوی پیشینه هم حتما باید همراه ترجمه اش ارسال بشه.

همچنین اگر همسر (اسپانسر کننده ) در کانادا دارای حقوق یا دستمزد هستند اصل مدرک مربوطه نیز باید همراه مدارک دیگر ارسال شود

بنظر من اگر از کانادا برای ازدواج به ایران سفر کرده اید برای اثبات آن باید پاسپورت نیز ترجمه شود چون مهر ورود و خروج ایران به فارسی نوشته شده و باید به انگلیسی باشد که برای اف‌سر قابل خواندن بشه و به اجبار باید در کانادا ترجمه بشه چون شما پس از خروج از ایران میتونید این مهر خروج را ارائه بدید و برای ترجمه کل صفحات پاسپورت باید ترجمه بشن.مگر اینکه کارتهای پرواز را براشون بفرستید
    چتها اگر بفارسی هستند باید ترجمه بشن و مهر معتبر دارالترجمه داشته باشن. در ایران مهر معتبر نمیزنن پس بناچار باید در کانادا اینکارو انجام بدین
    بعضی دارالترجمه ها در کانادا قبول میکنند که شخص دیگری ترجمه را انجام بده و اگر دیدند ایرادی نداره حاضرند با هزینه کمتری اونو مهر بزنن
    حداقل یکی از مدارکی که در ایران ترجمه کرده اید را به مهر و امضای دادگستری و امور خارجه برسانید تا معلوم شود که این دارالترجمه مورد تایید ان دو‌ وزارتخانه هست در اینصورت اگر سایر مدارک را همان دارالترجمه ترجمه کرده باشد نیازی به این مهرها ندارند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)