صفحه 1256 از 1355 نخستنخست ... 256756115612061246124712481249125012511252125312541255125612571258125912601261126212631264126512661306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,551 تا 12,560 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بببینم کسی تجربه ای داره بتونه راهنمایی کنه.
    ما ۱۵ روز پیش پاسورتمون رو با آژانس فرستادیم برای پیک آپ ویزا.ترکینگ نامبرهم داریم که وقتی توی سایت VAC چک میکنیم مینویسه:
    Visa application, is being processed at the Canada Visa Office, ANKARA
    میخواستم بببینم کسی میدونه تقریبا چقدر طول میکشه؟
    بسلامتي و دل خوش
    ايشالا بزودي مياد
    طبق تجربه (البته ما مقيم كشور ديگري بوديم، ولي بنظرم روال ويزاآفيس همه جا به يك صورت هست) وقتي پاسپورت رو تحويل داديم داخل رسيدي كه بما دادن نوشته بود بازه ي زماني كاريش يك ماهه هست اگر زودتر بشه باهامون تماس ميگيرن كه براي يارجانِ ما ١٩روزه اومد
    يكي ديگه از دوستان هم مثل كيس شما هستن كه بيشتر از ٢هفته هست پاسپورت رو ارسال كردن و پيغام مشابه دريافت كردن
    ايشالا مياد تو همين چندروز

Junior Member

سلام
    شما از زمان اقدام تا مصاحبه چقدر طول کشید کارهای پرونده تان؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط newmoon1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر من به مصاحبه دعوت شدن
    ما همه عكس ها و چت ها رو گذاشته بوديم و قبل از ازدواج چند سالي تو رابطه بوديم که همرو توضيح داده بودم فقط عكس از مراسم عقد خودموني تو محضر داشتين و فعلا جشن عروسي نگرفتيم
    دوستان كسي تجربه داره مصاحبه چه سوالاي مي پرسن، راستش همه مداركي که از ما خواستن ببريم مثل چت و عكس ما قبلا فرستاديم!

Junior Member

6 ماه تقريبا
    نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام
    شما از زمان اقدام تا مصاحبه چقدر طول کشید کارهای پرونده تان؟

Junior Member

سلام دوستان
    يه سوالي كه براي من هست اينه كه تو ايميل دعوت به مصاحبه همزمان خواستن اگر RPRF رو پرداخت نكرديم پرداخت كنيم، ايا اين رو تو همه ايميل هاي دعوت به مصاحبه مي زنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newmoon1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سوالي كه براي من هست اينه كه تو ايميل دعوت به مصاحبه همزمان خواستن اگر RPRF رو پرداخت نكرديم پرداخت كنيم، ايا اين رو تو همه ايميل هاي دعوت به مصاحبه مي زنن؟
    من دقيقا نميدونم اين مخفف چي هست ولي اگر اون ٧٥دلار لندينگ في مدنظرتون هست بله
    تو دعوت به مصاحبه براي همه هست، ميگن اگر واريز نكرديد واريز كنيد
    اگر هم واريز نكنيد و بريد براي مصاحبه، اونجا زماني كه ايشالا مصاحبه رو پَس كنيد ازتون ميخوان اين مبلغ رو بصورت كَش و به دلار كانادا داخل سفارت پرداخت كنيد
    به اميد خبرهاي خوب

Junior Member

درسته ممنون، ما اول همرو پرداخت كرديم ولي من فكر كردم شايد اينكه تاكيد كردن پرداخت بشه به معني احتمال بيشتر پاس كردن مصاحبه باشه كه ظاهرا ارتباطي نداره
    فقط شما مي دونين كه بايد مدارك قبلي رو هم دوباره ترجمه كنيم يا نه؟
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    من دقيقا نميدونم اين مخفف چي هست ولي اگر اون ٧٥دلار لندينگ في مدنظرتون هست بله
    تو دعوت به مصاحبه براي همه هست، ميگن اگر واريز نكرديد واريز كنيد
    اگر هم واريز نكنيد و بريد براي مصاحبه، اونجا زماني كه ايشالا مصاحبه رو پَس كنيد ازتون ميخوان اين مبلغ رو بصورت كَش و به دلار كانادا داخل سفارت پرداخت كنيد
    به اميد خبرهاي خوب

Junior Member

سلام
    من برای اسپانسری همسر کبک اقدام کردم می خواستم بدانم بعداز فایل نامبر فدرال که گرفتم چه مراحلی دارد و چه مدت مدیکال می اید؟

Junior Member

سلام به همگي
    دوستان كسي ميدونه كه ايا حتما بايد مدارك تحصيلي را براي پي ار از طريق اسپانسر شيپ همسر گذاشت يا نه؟
    من در چك ليست اين مورد را نديدم. ممنون ميشم پاسخ بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط hermetic نمایش پست ها
    سلام به همگي
    دوستان كسي ميدونه كه ايا حتما بايد مدارك تحصيلي را براي پي ار از طريق اسپانسر شيپ همسر گذاشت يا نه؟
    من در چك ليست اين مورد را نديدم. ممنون ميشم پاسخ بدين
    توی چک لیست چیزی در موردش کفته نشده و ظاهرا جزو مدارک نیست.
    ما البته فقط ترجمه ریز نمرات و مدرک موقت دوره کارشناسی ارشدمون رو گذاشتیم تا نشون بدیم که با هم همکلاسی بودیم( برای اثبات رابطه) ولی بقیه مدارک تحصیلی رو نفرستادیم.

Junior Member

سلام
    من برای اسپانسری همسر کبک اقدام کردم می خواستم بدانم بعداز فایل نامبر فدرال که گرفتم چه مراحلی دارد و چه مدت مدیکال می اید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)