صفحه 1276 از 1355 نخستنخست ... 276776117612261266126712681269127012711272127312741275127612771278127912801281128212831284128512861326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,751 تا 12,760 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان
    من سال ۲۰۱۸ از طریق اکسپرس اینتری اولین بار لند کردم. فوریه ۲۰۱۹ بعد از دریافت پی آر به ایران برگشتم و ازدواج کردم. قبل از مهاجرت هم ۲ سال با همسرم دوست بودم. الان برگشتم کانادا تا اسپانسرش بشم. دو تا سوال دارم که ممنون میشم پاسخ بدید:
    ۱- من همه جا توی فرمها دقیقا نوشتم که چطور با هم آشنا شدیم و رابطه مون ادامه پیدا کرد. و اینکه بعد از مهاجرت من تصمیم به ازدواج گرفتیم. آیا ممکنه به رابطه مون شک کنند با توجه به اینکه همه چیز رو عین حقیقت نوشتم؟
    ۲- من مدارکی که نیاز به امضای متقاضی داشتند با امضای همسرم از ایران آوردم. ولی اینجا فهمیدم که برای اینکه نامه های اداره مهاجرت رو دریافت کنم باید فرم ۵۴۷۶ هم توسط همسرم امضا بشه. حالا میخوام بدونم میشه ایشون فرم امضا شده رو اسکن کنه و برام بفرسته یا حتما باید برگه امضا شده رو برام پست کنه؟ چون میخوام زودتر مدارک رو بفرستم تا کارمون به جریان بیافته.
    پیشاپیش ممنونم ازتون

Junior Member

سلام مجدد،
    البته من هنوز پاسخ سوالاتم رو نگرفتم ولی امروز به موردی برخوردم که فکر کردم برای کسایی که مثل من الان در حال جمع کردن پرونده شون هستن خیلی مهمه.
    من دو ماه پیش فرمها رو دانلود کردم و شروع به پر کردنشون کردم. چک لیست اون موقع نسخه 2018-12 بود و توی مدارک مربوط به اثبات ارتباط نوشته بود در حال حاضر ترجمه چتها مورد نیاز نیست و در صورت نیاز ازتون میخوایم.
    امروز وقتی برای محکم کاری دوباره چک لیست رو دانلود کردم نسخه 2019-06 بود و نوشته certified translation از چتها میخواد. یعنی باید بدم دارالترجمه برام ترجمه کنن
    من همه مدارکم آماده بود ولی اینطوری باید این 10 صفحه رو بدم ترجمه و ببینم چقدر طول میکشه و چقدر هزینه اش میشه. فقط خواستم بقیه دوستان در جریان باشند که حتما قبل از ارسال مدارک یکبار دیگه چک لیست رو بررسی کنید که مجبور به دوباره کاری نشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال ۲۰۱۸ از طریق اکسپرس اینتری اولین بار لند کردم. فوریه ۲۰۱۹ بعد از دریافت پی آر به ایران برگشتم و ازدواج کردم. قبل از مهاجرت هم ۲ سال با همسرم دوست بودم. الان برگشتم کانادا تا اسپانسرش بشم. دو تا سوال دارم که ممنون میشم پاسخ بدید:
    ۱- من همه جا توی فرمها دقیقا نوشتم که چطور با هم آشنا شدیم و رابطه مون ادامه پیدا کرد. و اینکه بعد از مهاجرت من تصمیم به ازدواج گرفتیم. آیا ممکنه به رابطه مون شک کنند با توجه به اینکه همه چیز رو عین حقیقت نوشتم؟
    ۲- من مدارکی که نیاز به امضای متقاضی داشتند با امضای همسرم از ایران آوردم. ولی اینجا فهمیدم که برای اینکه نامه های اداره مهاجرت رو دریافت کنم باید فرم ۵۴۷۶ هم توسط همسرم امضا بشه. حالا میخوام بدونم میشه ایشون فرم امضا شده رو اسکن کنه و برام بفرسته یا حتما باید برگه امضا شده رو برام پست کنه؟ چون میخوام زودتر مدارک رو بفرستم تا کارمون به جریان بیافته.
    پیشاپیش ممنونم ازتون
    1-استرس نداشته باشین اگه همچی طبق صداقت و کامل باشه مشکلی پیش نمیاد...ما در کنار چیزهایی که لازمه تو فرم ها نوشته بشه ،ایمیل های تبریک همکاران و پست های تبریک اینستاگرام و فیس بوک اقوام و دوستان و چت ها طبق چک لیست گذاشتیم ...فعلا تا اینجا هم گفتن که نیازبه مصاحبه نیست
    2- برای ما هم این مشکل پیش اومد و من فرم امضا شده رو توسط یکی ازدوستان فرستادم تا اونجایی که ما پرسیدیم فرم اسکن شده قبول نبود...

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالی داشتم که قبلا اینجا پرسیدم جوابی نگرفتم و سرچ هم کردم نتونستم پیدا کنم من میخواستم بدونم ویزایی که در مرحله پاس ریکویست دریافت میکنیم جقدر اعتبار داره؟ یعنی چقدر بعد از خوردن ویزا زمان داریم و میتونیم ایران بمونیم؟
    از راهنماییتون سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط bitakt نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالی داشتم که قبلا اینجا پرسیدم جوابی نگرفتم و سرچ هم کردم نتونستم پیدا کنم من میخواستم بدونم ویزایی که در مرحله پاس ریکویست دریافت میکنیم جقدر اعتبار داره؟ یعنی چقدر بعد از خوردن ویزا زمان داریم و میتونیم ایران بمونیم؟
    از راهنماییتون سپاسگزارم
    It will normally last until 1 year after your medicals, or the expiry of your passport (whichever is earliest of these

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_84 نمایش پست ها
    سلام مجدد،
    البته من هنوز پاسخ سوالاتم رو نگرفتم ولی امروز به موردی برخوردم که فکر کردم برای کسایی که مثل من الان در حال جمع کردن پرونده شون هستن خیلی مهمه.
    من دو ماه پیش فرمها رو دانلود کردم و شروع به پر کردنشون کردم. چک لیست اون موقع نسخه 2018-12 بود و توی مدارک مربوط به اثبات ارتباط نوشته بود در حال حاضر ترجمه چتها مورد نیاز نیست و در صورت نیاز ازتون میخوایم.
    امروز وقتی برای محکم کاری دوباره چک لیست رو دانلود کردم نسخه 2019-06 بود و نوشته certified translation از چتها میخواد. یعنی باید بدم دارالترجمه برام ترجمه کنن
    من همه مدارکم آماده بود ولی اینطوری باید این 10 صفحه رو بدم ترجمه و ببینم چقدر طول میکشه و چقدر هزینه اش میشه. فقط خواستم بقیه دوستان در جریان باشند که حتما قبل از ارسال مدارک یکبار دیگه چک لیست رو بررسی کنید که مجبور به دوباره کاری نشید.
    سلام
    برای کسی که از ازدواجش 4 سال و خورده ای میگذره و یه بچه دوساله با مدرک سیتیزن داره هم جزئیاتی مثل ریز مکالمات و غیره نیاز میشه یا نه؟
    بچمون تو ایران به دنیا اومد و ما برا سیتیزنش اقدام کردیم و اوکی شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام
    برای کسی که از ازدواجش 4 سال و خورده ای میگذره و یه بچه دوساله با مدرک سیتیزن داره هم جزئیاتی مثل ریز مکالمات و غیره نیاز میشه یا نه؟
    بچمون تو ایران به دنیا اومد و ما برا سیتیزنش اقدام کردیم و اوکی شد.
    خیر، برای شما لازم نیست، این جزییات برای افرادی هست که ازدواج رسمی انجام نداده اند و باید اثبات کنند که به عنوان partner با هم ارتباط داشته اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خیر، برای شما لازم نیست، این جزییات برای افرادی هست که ازدواج رسمی انجام نداده اند و باید اثبات کنند که به عنوان partner با هم ارتباط داشته اند.
    ممنون از راهنماییتون
    یه مورد دیگه اینکه برای شرایط ما که در ایران هستیم و خانم و بچم سیتیزن هستند و میخوایم اقدام کنیم آیا تمکن مالی مطرح هست یا نه و اگه هست چه جزئیاتی داره؟؟
    مطالب متفاوتی تو سایت مهاجرت کانادا هست که من دقیق متوجه نشدم مورد ما جز کدوم دسته هست که تمکن مالی میخواد یا نمیخواد ، چون تو بعضی موارد میخواد و بعضی موارد نه...

سلام
    من هم شرایط شما رو دارم و در حال حاضر خودم در حال تکمیل پروندمون هستم شاید بتونیم به هم کمک کنیم

دوستان سلام میشه کسایی که ایمل پری ارایول دریافت کردن فاصله تا دسیژن مید شون چقدر بوده ؟. ممنونم میشم امیدوارم همه تون با خبرهای خوب خوبی که بهتون میرسه این روزای پر استرس و بی استرس طی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)