صفحه 1315 از 1355 نخستنخست ... 31581512151265130513061307130813091310131113121313131413151316131713181319132013211322132313241325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,141 تا 13,150 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanoo7 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون
    در مورد گواهی عدم سو پیشینه هم همینطوره؟ با توجه به اینکه در انتهای گواهی اومده اعتبارش 1 ماهه در این فرایند چه اتفاقی میفته؟
    برای کانادا شش ماه اعتبار داره

Junior Member

سلام،من برای اسپانسری همسر درحال اقدام هستم از دوستانی که به تازگی این پروسه را انجام دادند راهنمایی میخواستم که بدون اشکال پروسه رو انجام بدم،ممنون میشم از راهنماییتون در مورد پرکردن فرم ها و مدارک ارسالی،فرم ها باید پرینت گرفته شه و دستی پر بشن؟چون اکثر اونها انلاین نمیشه پرکرد،و اینکه برای ارسال چت ها ترجمه اونها چطور باید باشه نیازی به ترجمه دقیق مترجم هست یا نه؟و اینکه برای شخص اسپانسر مدارکی که باید ارسال بشه دقیقا چی هست،من کپی ترجمه شناسنامه و کارت پایان خدمت مال چند سال پیش رو دارم ایا قابل قبول هست یا باید تاریخ ترجمه جدید باشه،ممنون از راهنمایی دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar2730 نمایش پست ها
    سلام بله در پایین ایمیل که دریافت کردم این اسم رو‌نوشته بودن Samantha البته متن کاملش رو اینجا میزارم که هم سایتش رو میتونید ببینین و‌هم شاید بقیه دوستان بتونن استفاده کنن

Please be informed your application has been received by our office and it is in queue for the officer's review within normal processing times.

We appreciate your patience and will contact you as this application reaches the next stage of processing. Until we contact you, the only information you are required to provide us in order to update your application is:

- Change of address or contact information, including email address;
    - Request to withdraw your application and refund the application fees;
    - Change of your representative.

For actual processing times for Family Class applications in Ankara, please refer to the CIC website at:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp

Regards,

Samantha

Immigration section, Ankara
    سلام
    ببخشید کل اپلیکیشن مهاجرت رو مگه نباید مستقیما به آدرسی تو کانادا ارسال کرد؟
    شما چه چیزی رو ارسال کردید برای آنکارا؟

Junior Member

خیلی ببخشید دوستان عزیز
    یه کاری هست که من صد در صد انشاالله بعد از نتیجه گرفتنم حتما انجامش میدم که به نظرم خیلی از دوستان از روی کم لطفی یا از روی تنبلی (و یا اینکه بعضا حتما تعدادی وکیل هم اینجا هستن که نمیخوان فوت های آخر کوزه گری رو کسی بدونه) انجامش نمیدن. و البته بعضی از دوستان هم به خاطر اینکه میگن مورد ما با بقیه فرق میکنه این کارو نمیکنن که به نظرم موجه نیست چون هر کسی میتونه بنا به شرایط خودش برداشت خودش رو داشته باشه.
    اونم اینکه حتما یه نسخه کامل از فرم های پر شده رو با اسامی مستعار و توضیحات تکمیلی دیگر در اختیار همه دوستان قرار میدم که انقدر این قضیه نسبتا آسون و غیر پیچیده ، سخت جلوه نده و هم اینکه خیلی از وکلای نسبتا محترمی که برای همچین کار معمولی 3 الی 4 هزار دلار بلکه هم بیشتر دریافت میکنن زحمت بکشن جلوس بفرمایند سر جای مبارکشون.
    با اینکه مورد من تقریبا خاص هست ...
    اینجا از همه دوستان عزیزی که نتیجه گرفتن و یا در اواخر پروسه هستن تقاضا میکنم این کار رو انجام بدن تا بقیه تا حد زیادی از سر درگمی خلاص بشن.
    پیشاپیش خیلی ممنون از لطف همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کل اپلیکیشن مهاجرت رو مگه نباید مستقیما به آدرسی تو کانادا ارسال کرد؟
    شما چه چیزی رو ارسال کردید برای آنکارا؟
    خب بله درست میفرمایید من پرونده رو قبلا برای اداره مهاجرت در سیدنی نوا اسکوشیا کانادا فرستادم همه مراحل بایومتریک و مدیکال انجام‌شده و‌خودشون مستقیما این پرونده رو فرستادن انکارا
    و‌منم فقط ایمیل زدم بهشون و خبر گرفتم که تا کی طول میکشه و همین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar2730 نمایش پست ها
    سلام بله در پایین ایمیل که دریافت کردم این اسم رو‌نوشته بودن Samantha البته متن کاملش رو اینجا میزارم که هم سایتش رو میتونید ببینین و‌هم شاید بقیه دوستان بتونن استفاده کنن

Please be informed your application has been received by our office and it is in queue for the officer's review within normal processing times.

We appreciate your patience and will contact you as this application reaches the next stage of processing. Until we contact you, the only information you are required to provide us in order to update your application is:

- Change of address or contact information, including email address;
    - Request to withdraw your application and refund the application fees;
    - Change of your representative.

For actual processing times for Family Class applications in Ankara, please refer to the CIC website at:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp

Regards,

Samantha

Immigration section, Ankara
    سلام و خیلی ممنون از پاسخ شما
    من هم بعد از اون ایمیل اتوماتیک که گفتم در جواب گرفتم، به فاصله یک روز بعد ایمیلی با امضای خانم Samantha دریافت کردم و متن هم عینا همان چیزی بود که شما نوشته بودید. در واقع این طور که من متوجه شدم برای پاسخ به ایمیل ها یک متن پیشنویس دارند که برای همه همون ارسال میشه مگر اینکه سوال خاصی در ایمیل مطرح کرده باشید، شاید بهتون پاسخ بدهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    فرم ۵۵۷۴ رو باید کسی که داخل کاناداس به نمایندگی از کسی که داخل ایرانه اقدام کنه
    چه بسا همسر باشه یا هرکس دیگه یا وکیل
    این فرم باید پارتنرها با خودکار ابی امضا کنن
    شما عملا به وکیلتون با هرکس دیگه اجازه دسترسی به ورود اطلاعاتتون رو میدید
    و این امضا درخواست شما برای بارم روند کارتونه
    افیسر‌۶۰ روز وقت داره که کل پروسه رو بعد از پروسه انکارا به اتمام برسونه

ممنون از توضیحات کامل تون
    من با سرچ در گوگل یک فرم imm5574 پیدا کردم اما عنوانش
    Document checklist
    Application for a permanent resident card
    هست
    اگر زمانی فرصت کردید، ممنون میشم عنوان بالای فرم رو هم اینجا بفرمایید شاید بتونم پیداش کنم.
    مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کامل تون
    من با سرچ در گوگل یک فرم imm5574 پیدا کردم اما عنوانش
    Document checklist
    Application for a permanent resident card
    هست
    اگر زمانی فرصت کردید، ممنون میشم عنوان بالای فرم رو هم اینجا بفرمایید شاید بتونم پیداش کنم.
    مرسی
    شمافکرمیکنین واقعا جواب میدن؟ انگارفقط پست میگزاشتن که همش منفی بگن و بگن که خیلی طول میکشه و . . .
    اماهمش شماره‌ی فرم را یه چیز دیگه میگه که پیدا نکنین. . شماره‌ی فرم هست 5476

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    مهم نیست
    بلاخره اوکی میشه
    حالا به این فک میکنم گیرم ویزامم اومد
    برم اونجا چیکار کنم با ابن وضع دلار
    اصا نرم بهتره
    یعنی الآن که اوکی شدی نمیخای بری یا این حرفا را برای ما میزدی؟

Banned

کسی میدونه که برای بیمتریک باید از آنکارا وقت بگیریم یا لازم نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)