صفحه 1030 از 1355 نخستنخست ... 3053093098010201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039104010801130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,291 تا 10,300 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط plegrino نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فوری. توی فرم 3911 چک لیست که یک قسمت هست به نام supplementary information form که چهار صفحه هست. اینو هر کاری میکنم نمیتونم پر کنم!!! با هیچ برنامه ی پی دی اف یا داکیومنتی باز نمیشه! تکلیف چیه؟ صفحه ی چهارمش قبل امضا باید اسم رو تایپ کرد یا دستی و با حروف بزرگ نوشت؟
    ممنون میشم زود جواب بدین
    این فرم رو ما دستی پر کردیم چون مثل شما نتونستیم تایپ کنیم
    پیروز باشید

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

جناب sia206 با تشكر از كمك هاي دوستانه شما،يك موضوعي كه به ذهنم رسيد خدمتتون عرض كنم اينه كه كه شخصي كه اونجا به عنوان افيسر نشسته هم مثل ما ادم ه،يك روز روز خوش داره يك روز بد،از قيافه يكي خوشش مياد از يكي نه ،از طرز حرف زدن يكي قانع ميشه يكي نه و... حتي شخص با شخص فرق دارن چراكه هركدوم شخصيت و كاراكتر خودشون رو دارند.تمام اين ها در كنار اصل پرونده ميتونه به رد يا قبول كيس كمك كنه(كمك كنه).پس افيسر ها معصوم نيستن و ممكنه اشتباه كنن.
    درباره تجربه خودم ميگم و جاي دوري نميرم،معاون وزير مهاجرت و mp هر دو متفقا بر اين نظر هستند كه نحوه سوال ها و طرز بيان افيسر پرونده من ناقض حقوق شهروندي و حقوق انسانهاست كه هيچ كسي(چه برسه نماينده دولت كانادا)نميتونه اونرو زير سوال ببره! به گفته mp افيسر كيس منو قبل مصاحبه رد كرده بوده چرا كه در كمتر از نصف روز نامه ريجكت منو ارسال كرده(در حاليكه بايد چند روز مصاحبه بررسي ميشده).دوستان ديگري كه در يك هفته توسط ايشون رد شدن دقيقا تاييد ميكنن حرفهامو.
    به هر حال من شايد با ري اپلاي جواب ميگرفتم و خيلي زودتر به جواب ميرسيدم اما mpگفت اعتراض كنيم كه هم كار به پرونده دوباره و احتمالات نكشه و هم با افيسر برخورد لازم بشه.
    در ضمن وزارت مهاجرت به mp اعلام كرده با رسيدن پرينت اينترويو و تاييد سخنان افيسر امكان داره كيس رو به افيسر ديگه براي مصاحبه مجدد بفرستن.
    يادمون باشه افيسر ها سليقه اي عمل ميكنن و وحي منزل نيستن كه همه كاراشون درست باشه و ضمنا بستگي به شانيس داره به كدوم افيسر بخوره ادم.

Junior Member

سلام
    تبریگ میگم بهتون
    لطفا میشه ی هیستوری از کیستون بگید؟ چه آپدیت هایی ازتون خواستن؟ رفتید مصاحبه؟ اگر بله چه سوالاتی ازتو پرسیدند؟

Junior Member

سلام
    من می خواستم بدونم شرایط اسپانسرشیپ به چه صورتی هست؟
    دوست من تازه وارد کبک شده و می خوایم از این طریق من هم برم پیشش؟
    حتما باید ازدواج کرده باشیم؟ پروسه به چه صورتی هست؟ چقدر زمان میبره؟ چه مدارکی می خواد؟
    من توریستی برم کانادا و زمانی که اونجا هستم در خواست بدیم بهتره یا زمانی که ایران هستم؟
    مرسی

دوستان گرامی
    من الان صفحه processing time رو چک کردم و دیدم یک آپدیت اساسی گذاشته cic و به حالت قبل برگشته. الان برای ایران نوشته که ماکزیمم 10 ماه طول میکشه که نشاندهنده تغییرات اساسی در سرعتشون...

نقل قول نوشته اصلی توسط ohom نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بدونم شرایط اسپانسرشیپ به چه صورتی هست؟
    دوست من تازه وارد کبک شده و می خوایم از این طریق من هم برم پیشش؟
    حتما باید ازدواج کرده باشیم؟ پروسه به چه صورتی هست؟ چقدر زمان میبره؟ چه مدارکی می خواد؟
    من توریستی برم کانادا و زمانی که اونجا هستم در خواست بدیم بهتره یا زمانی که ایران هستم؟
    مرسی
    دوست گرامی
    اگر الان هیچ رابطه قانونی بین شما نیست در یک کلام بگم نمی تونید اقدام کنید. برای ویزای توریستی هم شرایط خودش داره.
    برای اینکه بتونید اقدام کنید باید حداقل، تاکید می کنم حداقل عقد رسمی در محضرخانه انحام داده باشید...
    برای اطلاعات بیشتر می تونید از صفحات اولیه یه مروری کنید و بعد به سایت cic مراجعه فرمایید.
    بازم اگر سوالی داشتید می تونید مطرح کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

با سلام،
    همسر من بعداز نزديك به دو سال كه از گرفتن پي آرش گذشت برگشت تورنتو كه پرونده اسپانسرشيپ منو به جريان بندازه، الان يك ماهه اونجاست و روز اولي كه رسيد برگه tax رو پر كرده(براي بار اول). اما هنوز بعداز يك ماه Notice of assessment بهش پست نشده كه فرم option C رو بگيريم وبه همين خاطر هنوز پرونده اسپانسرشيپي من رو نفرستاده.البته تو پرونده زده unemployed و تو اين دو سال كانادا نبوده كه لازم باشه tax بده.آيا همچنان بايد منتظر بمونيم Notice of assessment به دستش برسه ؟يا ميتونيم پرونده رو بفرستيم هر وقت Notice of assessment به دستش رسيد، بفرسته؟لطفا راهنمايي كنيد. ممنون

Junior Member

با سلام،
    همسر من بعداز نزديك به دو سال كه از گرفتن پي آرش گذشت برگشت تورنتو كه پرونده اسپانسرشيپ منو به جريان بندازه، الان يك ماهه اونجاست و روز اولي كه رسيد برگه tax رو پر كرده(براي بار اول). اما هنوز بعداز يك ماه Notice of assessment بهش پست نشده كه فرم option C رو بگيريم وبه همين خاطر هنوز پرونده اسپانسرشيپي من رو نفرستاده.البته تو پرونده زده unemployed و تو اين دو سال كانادا نبوده كه لازم باشه tax بده.آيا همچنان بايد منتظر بمونيم Notice of assessment به دستش برسه ؟يا ميتونيم پرونده رو بفرستيم هر وقت Notice of assessment به دستش رسيد، بفرسته؟لطفا راهنمايي كنيد. ممنون

Junior Member

شما چند وقت از PR تون گذشته بود؟یا پاسپورت داشتین؟
    همسر من بيشتر از يك سال از پي آرش گذشته ولی ایران بود تو این مدت و الان یه ماهه کاناداست ومیخواد پرونده منو به جریان بندازه با يه وكيل كه صحبت كرديم گفت بايد برگه tax سالانه رو بفرسته که چون بار اوله پستیه ومنتظر Notice of assessment بشه بعد option C بگیره بزاره تو پروندهو همسرم تماس گرفت با اداره مربوطه و بهش گفتن تا Notice of assessment نداشته باشه نميشه optionC بگیره
    البته تو پرونده زده که بیکاره و تو اين مدت كانادا نبوده كه لازم باشه tax بده.آيا همچنان بايد منتظر بمونيمميشه راهنماييم كنيد كه پرونده رو پست كنيم يا نه؟الان يه ماهه منتظريم هنوز به دستش نرسيده

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Samin_ch نمایش پست ها
    با سلام،
    بنظر من صبر کنید تا نتیجه Notice of assessment و همینظور Option C رو بگیرید و ضمیمه پروندتون کنید. عجله نکنید در فرستادن مدارک چون ناقص بودن پرونده بعدا براتون مشکل ساز میشه.
    موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)