صفحه 1154 از 1355 نخستنخست ... 1546541054110411441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116412041254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,531 تا 11,540 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Who is eligible to sponsor a parent or grandparent

You can sponsor your parent or grandparent if you’re 18 years of age or older, living in Canada and a:

• Canadian citizen or
    • person registered in Canada as an Indian under the Canadian Indian Act or
    • permanent resident of Canada

If you live in Quebec, you must also meet Quebec’s immigration sponsorship requirements after we approve you as a sponsor.
    Your responsibilities

When you sponsor a parent or grandparent to become a permanent resident of Canada, you must:

• meet certain income requirements
    • support that person and their dependants financially

You and the sponsored relative must sign a sponsorship agreement that:

• commits you to provide financial support for your relative (and any other eligible relatives accompanying them):
      • for a period of three to 20 years
      • depending on their age and relationship to you
      • beginning on the date they become a permanent resident

• states that the person becoming a permanent resident will make every effort to support themselves

Dependent children under age 19 do not have to sign the agreement.

Quebec residents must sign an “undertaking” with the province of Quebec. This is a contract that binds your sponsorship.

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...-apply-who.asp

refer to the following links for more info. I believe you have to land before to get you PR status then you can apply once CIC re open the PGP program

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...-apply-who.asp

http://www.cic.gc.ca/english/departm...2017-01-03.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط F2NafarA نمایش پست ها
    در زمان اپلای برای مهاجرت فرمی هست که اعضای خانواده خودتون رو اعلام می کنید. عدم اعلام ازدواج در زمان اقدام برای PR مصداق misrepresentation هست و می تونه عواقب جدی برای اقدام های بعدی زوجین بگداره.
    و در طی مراحل مهاجرت همه مکاتبات اداره مهاجرت میگه هر گونه تغییر در احوال شخصی مثل ازدواج و طلاق بلافاصله باید اطلاع داده بشه.
    I agree with you!

Junior Member

سلام دوستان
    نامزد من الان با ویزا دانشجویی و اجازه کار در تورنتو هستند و کار دارند و با قرارداد یک ساله شرکتشون میخواد برای پی ار اقدام کنند. چون ما هنوز عقد رسمی نکردیم سوالات من این است که :
    1- آیا به نظرتون ایشون قبل از گرفتن پی ار بیایند ایران ازدواج کنیم تا با اسم من به عنوان همسرشون با هم اقدام برای گرفتن پی ار بکنیم؟
    2- آیا بگذاریم ایشون پی آر بگیرند و بعد ازدواج کنیم و ایشون برای من اقدام کنند؟
    3- آیا می شود ایشون پرونده پی ارشون رو به جریان بندازند و بعد آپدیت کنند که ازدواج کردند ؟
    لطفا به ما راهنمایی کنید تا بتونیم تصمیم درستی بگیریم که زودتر در کنار هم باشیم
    ممنونم از وقت و مشاورتون

Junior Member

سلام،
    برای ترجمه مدارک اسپانسرشیپی همسر ایا نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم هست یا مهر مترجم کفایت میکنه؟
    ممنون

Junior Member

من بودم گزینه 1 رو انتخاب و بعد برای همسر ویزای توریستی و یا ورک پرمیت درخواست می دادم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadissrsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامزد من الان با ویزا دانشجویی و اجازه کار در تورنتو هستند و کار دارند و با قرارداد یک ساله شرکتشون میخواد برای پی ار اقدام کنند. چون ما هنوز عقد رسمی نکردیم سوالات من این است که :
    1- آیا به نظرتون ایشون قبل از گرفتن پی ار بیایند ایران ازدواج کنیم تا با اسم من به عنوان همسرشون با هم اقدام برای گرفتن پی ار بکنیم؟
    2- آیا بگذاریم ایشون پی آر بگیرند و بعد ازدواج کنیم و ایشون برای من اقدام کنند؟
    3- آیا می شود ایشون پرونده پی ارشون رو به جریان بندازند و بعد آپدیت کنند که ازدواج کردند ؟
    لطفا به ما راهنمایی کنید تا بتونیم تصمیم درستی بگیریم که زودتر در کنار هم باشیم
    ممنونم از وقت و مشاورتون

Junior Member

مثل اینکه جدیدن لازم نیست. همون مترجم و کپی برابر اصل فکر کنم کافیه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amohsen نمایش پست ها
    سلام،
    برای ترجمه مدارک اسپانسرشیپی همسر ایا نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم هست یا مهر مترجم کفایت میکنه؟
    ممنون

Junior Member

با سلام..ما تقریبا 2 ماه پیش از داخل کانادا مدارکمون رو فرستادیم و تا الان هیچ خبری نشده..ایا این وضعیت نرماله؟ پیشاپیش مرسی از پاسختون

Junior Member

دوستان سلام. آیا در صورتی که خونه به نامم باشه ولی حقوق ماهیانه فقط یک میلیون باشه، امکان گرفتن ویزای توریستی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi96 نمایش پست ها
    دوستان سلام. آیا در صورتی که خونه به نامم باشه ولی حقوق ماهیانه فقط یک میلیون باشه، امکان گرفتن ویزای توریستی هست؟
    Yes, but slim

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)