صفحه 1346 از 1355 نخستنخست ... 3468461246129613361337133813391340134113421343134413451346134713481349135013511352135313541355 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,451 تا 13,460 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Roshanakyo نمایش پست ها
    دوست عزیز همسرم ۲ هفته پیش با نماینده پارلمان تماس گرفت و گفت ۱۱ ماه جواب ندادین من متولد کانادا هستم و این دوری داره دردسر میشه برای ما و ایشون application number منو گرفتن با تمام اطلاعات و ۲ روز بعد تماس گرفتن با همسرم و گفتم مشکلی نیست فقط مرحله سیکیورتی چک مونده که به دلیل کرونا کارمندا سفارت آنکارا کم شده و‌کارها کمی با تاخیر جلو‌ میره و الان پرونده دست آفیسر آنکارا هست و ایشون باید تصمیم نهایی بگیر، کلا پروسه نباید بالا ۱۲ ماه بشه اگر بشه میتونید تماس بگیرید و‌شکایت کنید ، شما که خودت اطلاعات نداری نظر نده
    دوست من، لطفا اینجا راهنمایی‌های اشتباه نکنید چون هم باعث گمراهی دوستان بقیه میشید و هم باعث بد نام شدن ایرانی‌ها میشید که آبروریزی و مایه جوک میشه و هیچ تاثیری هم در کوتاهی زمان نداره. بنده اطلاعت کامل دارم که بحث مهاجرت یک سازمان جدا داره که حتی شخص نخست وزیر هم به این موضوع وارد نمیشه دیگه چه برسه به نمایندگان ایرانی مثل : آقای مجید جوهری، یا آقای احساسی یا آقای مریدی.

همینطور که در مورد شما هم کار خاصی انجام نشد و در نهایت گفتند صبر کنید. زمان یک سالی که شما میگین در مورد عدم وجود کرونا بود. طبق وب سایت رسمی ادارهٔ مهاجرت این زمان دیگه دقیق نیست و بیشتر طول میکشه:
    Due to the impacts of coronavirus disease (COVID-19), we can’t

• process applications normally
    • provide accurate processing times

We’re prioritizing applications from

• Canadians trying to return to Canada
    • vulnerable people
    • people who perform or support essential services

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian1355 نمایش پست ها
    دوست من، لطفا اینجا راهنمایی‌های اشتباه نکنید چون هم باعث گمراهی دوستان بقیه میشید و هم باعث بد نام شدن ایرانی‌ها میشید که آبروریزی و مایه جوک میشه و هیچ تاثیری هم در کوتاهی زمان نداره. بنده اطلاعت کامل دارم که بحث مهاجرت یک سازمان جدا داره که حتی شخص نخست وزیر هم به این موضوع وارد نمیشه دیگه چه برسه به نمایندگان ایرانی مثل : آقای مجید جوهری، یا آقای احساسی یا آقای مریدی.

همینطور که در مورد شما هم کار خاصی انجام نشد و در نهایت گفتند صبر کنید. زمان یک سالی که شما میگین در مورد عدم وجود کرونا بود. طبق وب سایت رسمی ادارهٔ مهاجرت این زمان دیگه دقیق نیست و بیشتر طول میکشه:

• vulnerable people

آبرو ایرانی ها شما میبری که اطلاعات کافی نداری ، این پروسه برای کسانی هست که امکان انجام مدیکال و انگشت نگاری ندارن نه برای کسانی که هم انگشت نگاری کردن هم مدیکال انجام دادن و فقط صدور ویزا بدون مشکل مونده

Junior Member

• vulnerable people
    وستانی که به علت باز نشدن مرزها نمیتونن برن انگشت نگاری و یا انجام آزمایشات مدیکال امکان پذیر نیست پروسه متاسفانه طولانی تر می‌شود

Junior Member

سلام من همسرم پی ار داره به نظرتون چه مدارکی بفرستم تا مشکلی برامون پیش نیاد

ApplyAbroad Guru

شوخی می‌کنید؟ آخه پرلمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی مجلس کشور کانادا ربطی به اسپنسرشیپی همسر یک نفر در ایران داره؟
    لطفا یکم قبل اینکه چیزی میشنوید فکر کنید به منطق صحبت !!
    دوستان لطفا اینقدر ایرانی‌ها را بدنام نکنید. اسپنسرشیپی همسر طبق اطلأع بنده یک سال باید طول بکشه که الان بخاطر کرونا این مدت را با ۶ ماه اضافه کنید.
    نمایندگان مجلس در کانادا میتونند از اداره مهاجرت پیگیری کنند و تماس با MP برای این موارد خیلی رایج است. در تصمیم گیری نهایی پرونده تاثیری نداره ولی از نظر گرفتن اطلاعات و همینطور اینکه افسر مسئول پرونده یادش نره به کارش برسه مفید است. مثل همه جاهای دیگر دنیا سفارش در سرعت بخشیدن به بوروکراسی کند اداری کمک میکنه.

ApplyAbroad Guru

چه کشور باحالی. اصلا اینجا در هلند اینطوری نیست که بشه از اعضای پارلمان این درخواست را کرد. کانادا خیلی از اروپا پیشرفته تر هست بی‌جهت نیست که حتی اروپایی‌های اصیل هم عاشق مهاجرت به کانادا هستن.
    البته همین موارد هم همانطور که جناب ghlobe اشاره کردند با نوعی تفاوت سطح با آنچه در کشورهای اروپایی مثلا از نوع موثر بودن اینگونه درخواستها مورد انتظار است، روبرو است. از فرط عادی بودن و تسهیل ارتباط MP با افراد و پیگیریهای مختلف واقعا چیزی که شما یا افراد ساکن در اروپا و ایران از اینگونه پیگیریها و سطح آن انتظار ممکن است داشته باشند در کانادا مطرح نیست. بیشتر حالت یک تکرار درخواست از طرف یک مرجع تعریف شده و نه تاثیر در حل مساله مورد انتظار چنین سطحی است در حالی که شاید نه تاثیر و نه انتظار تاثیر در تغییر روش حل مساله به نحوی که مثلا در ایران از چنین نامه ای مورد نظر است در کانادا مطرح نیست. این مساله را از این جهت عرض کردم که بعضا برخی دوستان در جاهای مختلف و پستهای حتی فرومهای دیگر به این مساله اشاره میکنند و با مقایسه اینگونه نامه ها با پیش زمینه های داشته شده در کشور مبدا خود تصور غیردقیقی از امکان تسریع در حل مساله یا رفع مشکل را نیز ممکن است برداشت نمایند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان سلام، میشه لطف کنید لینک چک لیست مدارک رو برای من بگذارید پیدا نمیکنم فقط ۶-۷ تا از فرم هایی که اسپانسرشونده باید پر کنه رو پیدا کردم؟و یه سوال هم دارم ایا بجز کپی پاسپورت و ترجمه شناسنامه و عقدنامه ترجمه کارت ملی هم لازم هست یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshhh نمایش پست ها
    دوستان سلام، میشه لطف کنید لینک چک لیست مدارک رو برای من بگذارید پیدا نمیکنم فقط ۶-۷ تا از فرم هایی که اسپانسرشونده باید پر کنه رو پیدا کردم؟و یه سوال هم دارم ایا بجز کپی پاسپورت و ترجمه شناسنامه و عقدنامه ترجمه کارت ملی هم لازم هست یا نه؟
    سلام دوست عزیز بله شناسنامه ، کارت ملی ، عقدنامه باید ترجمه بشوند ، عکس ها عروسی و دسته جمعی خانوادگی باید پشت نویسی بشن که کجا و چه تاریخ این عکس ها گرفته شده و نسبت فامیلی باید بنویسید ، عکس از چت ها تلگرام یا واتس آپ باید بگیرید ، عکس اگر در اینستاگرام یا فیس بوک دارید باید اسکرین شات کنید ، برید داخل سایت cic همه اطلاعات هست

لطف کردید ممنونم بله اینهارو تا حدودی میدونستم دنبال لینک دانلود چک لیست هستم که بتونم دقیقا همونطوری که گفتن و به همون ترتیب آماده کنم اگر چک لیست رو دارید ممنون میشم برای من بفرستید اگرم ندارید بازم از راهنمایی تون متشکرم

Junior Member

سلام‌ من اینجا لینکش رو‌براتون میذارم میتونیذ فرم ها رو دانلود‌ کنید
    https://www.canada.ca/content/dam/ir...des/e33103.pdf

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)