صفحه 1023 از 1355 نخستنخست ... 2352392397310131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310731123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,221 تا 10,230 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    جالبه اينكه ، پرونده ما به ١٤ ماه كه رسيده و پيگيرى كردييم ، گفتند بايد ١٧ ماه بشه ، بعد پيگيرى كنيم ، وزمانى كه پرونده تشكيل شد ، پروسه ١٤ ماه بوده !!! چند روز قبل اتمام زمان تعيين شده ، پروسه ١٧ ماه شد !!!
    حالا احتمالا بگن ،، شامل ما نميشه !!!! گذشته از ده ماه !!!!!!
    خيلى بى انصافن !!!!! خيلى مسخره اس !!!
    دقيقا وقتى به زمان اتمام كه ميرسه ، مرحله عوض ميشه !!!
    اخه شش ماه رفته براى باك گراوند چك !!!!! عدم سوء پيشينه واسه چى !!!! ادعاشون ميشه كه همه ما رو ميتونن چك كنن !!!!! خوب اينو هم چك كنن ديگه !!!
    واقعا خیلی مسخره ست درست میفرمائید 95% mp ها اصلا کار نمیکنن وقتی ام بهشون مراجعه میشه میخوان از زیر کار خودشونو بکشن بیرون سریع سوال میکنن از متقاضی نقطه ضعف و میدا کنن و در رن از زیر کار
    شما دیگه پروندتون تمام شدس بفرستین ایمل ویزاتون به زودی میاد
    الان این مدارک های درخواستی ایمیل میکنید یا پست ؟

الان تا جایی که من دیدم و میدونم هیچ اصولی هیچ منطقی تو کار این سفارت نیست یکی و 2 ماه 20 روز ویزا میده یکی و میرسونه به 17 ماه یکیم بی دلیل های مسخره که رد میکنه یک نفرا دیگه م که با اون دلیل رد کرده رو ویزا میده دوستان من این دیلیلا رو خودم دیدم واقعا بی قانون و بی منطق کار میکنن خیلی ناراحت کنندست خیلی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

سلام دوستان من میخام برای همسرم اقدام کنم و چند سوال دارم
    1- ایا من هم که اسپانسر هستم باید ازکشورهایی که بیش از سه ماه زندگی کردم نامه عدم سوئ پیشینه بگیرم دوباره؟؟
    2- ایا اسپردشیتی برای اسپانسرشیپی همسر وجود داره؟
    3- ایا اگر مراسم عروسی برگزار نشده باشه مشکلی پیش میاد؟
    4- متوسط طول زمانی دریافت ویزا چقدره؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Success2016 نمایش پست ها
    واقعا خیلی مسخره ست درست میفرمائید 95% mp ها اصلا کار نمیکنن وقتی ام بهشون مراجعه میشه میخوان از زیر کار خودشونو بکشن بیرون سریع سوال میکنن از متقاضی نقطه ضعف و میدا کنن و در رن از زیر کار
    شما دیگه پروندتون تمام شدس بفرستین ایمل ویزاتون به زودی میاد
    الان این مدارک های درخواستی ایمیل میکنید یا پست ؟
    مديكال كه خود دكتر ميفرسته !
    اما عدم سوء پيشينه پست ميشه
    به نظر شما با aramex پست شه ! خوبه ! نه !

نقل قول نوشته اصلی توسط aidazh نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام برای همسرم اقدام کنم و چند سوال دارم
    1- ایا من هم که اسپانسر هستم باید ازکشورهایی که بیش از سه ماه زندگی کردم نامه عدم سوئ پیشینه بگیرم دوباره؟؟
    2- ایا اسپردشیتی برای اسپانسرشیپی همسر وجود داره؟
    3- ایا اگر مراسم عروسی برگزار نشده باشه مشکلی پیش میاد؟
    4- متوسط طول زمانی دریافت ویزا چقدره؟

ممنونم
    سلام
    ١. تو سايت گفتند بيش از شش ماه
    ٣. فكر ميكنم كه بايد مراسم گرفته بشه ، نبايد حالتى باشه كه اينگار ازدواج سورى هست ،، حالا عروسى مفصل مهم نيست ،، نحوه گرفتنش مهمه
    ٤. تازگيها عوض شده ( ١٠ ماه شد) ،، حالا يكى كمتر ويكى بيشتر

مديكال كه خود دكتر ميفرسته !
    اما عدم سوء پيشينه پست ميشه
    به نظر شما با aramex پست شه ! خوبه ! نه !
    مدیکال که اره
    پست DHL خیلی سرعت عالی داره اگه قبول کنن TNT هم خوبه راستش این پست که شما میفرمائید تعریفی راجبش نشنیدم حالا به نظر من از مدارک ها اسکن هم بگیرید 2 روز یعد ارسال ایمیل هم کنید که یک موقعه سفارت نگه پست به ما نرسیده این سفارت که دیگه به هیج وج بهش اطمینان نمیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

سلام
    ١. تو سايت گفتند بيش از شش ماه
    ٣. فكر ميكنم كه بايد مراسم گرفته بشه ، نبايد حالتى باشه كه اينگار ازدواج سورى هست ،، حالا عروسى مفصل مهم نيست ،، نحوه گرفتنش مهمه
    ٤. تازگيها عوض شده ( ١٠ ماه شد) ،، حالا يكى كمتر ويكى بيشتر
    مرسی از پاسختون ولی اخه من یکبار خودم که برای اقامت اومدم این سوئ پیشینه رو گرفتم یعنی بازم باید بگیرم!!!؟ این 10 ماه رو میتونم بپرسم که جایی توی سایتش نوشته یا براساس تجربه میگین؟
    ممنونم

مرسی از پاسختون ولی اخه من یکبار خودم که برای اقامت اومدم این سوئ پیشینه رو گرفتم یعنی بازم باید بگیرم!!!؟ این 10 ماه رو میتونم بپرسم که جایی توی سایتش نوشته یا براساس تجربه میگین؟
    ممنونم
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/

Senior Member

ممنونم
    تا جایی که من میدونم اسپانسر نیازی به ارایه عدم سو پیشینه نداره
    توی سایت زده ده ماه.ممکنه دو ماهه کارتون درست شه، ممکنه 10 ماه، یا 8 ماه یا 14 ماه.معلوم نمیکنه اصلا به افسری که بررسی میکنه بستگی داره.به طور معمول اما 6 ، 7 یا 8 ماه طول میکشه
    پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم اسپانسر نیازی به ارایه عدم سو پیشینه نداره
    توی سایت زده ده ماه.ممکنه دو ماهه کارتون درست شه، ممکنه 10 ماه، یا 8 ماه یا 14 ماه.معلوم نمیکنه اصلا به افسری که بررسی میکنه بستگی داره.به طور معمول اما 6 ، 7 یا 8 ماه طول میکشه
    پیروز باشید
    ببخشید من توی سایت جایی که زده 10 ماه رو پیدا نمیکنم ممکنه لینکش رو بزارید؟
    و یک سوال خیلی مهم دیگه اینکه آیا من موقع اقدام برای همسرم حتمااا بای در کانادا باشم؟؟ یا میتونم از ایران هم اقدام کنم؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)