صفحه 862 از 1355 نخستنخست ... 362762812852853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872912962 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,611 تا 8,620 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

دوستان، همسر من پاس ریکوئست شد.

اطلاعات پرونده:
    29 می: ارسال مدارک
    4 جولای: دریافت فایل نامبر
    6 اوت: اسپانسر اپرووال
    5 اوت: تغییر وضعیت پرونده همسرم به در حال پردازش (یک روز قبل از دریافت ایمیل اسپانسر اپرووال)
    14 سپتامبر: دریافت سی اس کیو
    11 نوامبر: رد شدن پرونده به دلیل اشتباه آفیسر در تاریخ لندینگ من (پیگیری از طریق نماینده پارلمان انجام شد و خودم هم ایمیل فرستادم به سفارت)
    1 دسامبر: پاس ریکوئست

در کل 6 ماه طول کشید. از من آپدیت و سی اس کیو (بدلیل اینکه از کبک اقدام کردم) نخواستن. وضعیت پرونده هم همچنان در حال پردازش است.

امیدوارم برای بقیه دوستان به خوبی پیش بره همه چیز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_babak نمایش پست ها

اطلاعات پرونده:
    5 اوت: تغییر وضعیت پرونده همسرم به در حال پردازش (یک روز قبل از دریافت ایمیل اسپانسر اپرووال)
    11 نوامبر: رد شدن پرونده به دلیل اشتباه آفیسر در تاریخ لندینگ من (پیگیری از طریق نماینده پارلمان انجام شد و خودم هم ایمیل فرستادم به سفارت)

در کل 6 ماه طول کشید. از من آپدیت و سی اس کیو (بدلیل اینکه از کبک اقدام کردم) نخواستن. وضعیت پرونده هم همچنان در حال پردازش است.

تبریک دوست عزیز چند مدت از ازدواجتون میگذره عکس اینا و اسکرین شات و خلاصه یه معلومات مختصر میدین بهمون از کیستون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1373 نمایش پست ها
    تبریک دوست عزیز چند مدت از ازدواجتون میگذره عکس اینا و اسکرین شات و خلاصه یه معلومات مختصر میدین بهمون از کیستون
    نزدیک به دو ماه قبل از ارسال پرونده ازدواج کرده بودیم. اما بیشتر از یکسال قبلش دوست بودیم. بعد از ازدواج یه مسافرت به ترکیه با هم رفتیم و من مستقیم اومدم کانادا و دیگه کانادا رو ترک نکردم. برای اثبات رابطه پیش از ازدواجمون چند تا عکس قدیمی (حدود 6 تا) گذاشتیم. حدود 40 تا 50 تا عکس هم از مراسم عقد، مهمونی های خانوادگی و مسافرت هامون گذاشتیم. عکس ها رو پشت نویسی کردیم که کجا، در چه زمانی و به همراه چه کسانی هستیم. ما عروسی نگرفتیم. اما بهشون گفتیم که برنامه داریم برای سال آینده بگیریم.
    از اسکایپ، وایبر و فیسبوک اسکرین شات گرفتیم در حدود 6 صفحه. چند تا از ایمیل های رد و بدل شده بینمون رو هم پرینت کردیم. سعی کردم از بازه های زمانی مختلف ارتباطاتمون اسکرین شات بگیرم و به نظرم اومد 6 صفحه کافیه.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط a_babak نمایش پست ها

اطلاعات پرونده:

دوست عزيز به سلامتي انشالله.
    خوش خبر باشيد.اولين روز اخرين ماه سال ميلادي رو با خبر خوش شما شروع كرديم،انشالله سراغاز پاس ريكوييست همه ي دوستان اين سايت باشه.

Junior Member

درود دوستان.
    بعد از گذشت 20 ماه انتظار بالاخره این پوروسه مضخرف طولانی امروز به پایان رسید و سفارت درخواست پاسپورت را ارسال کرده به وکیلمون و 30 روز فرصت برای دریافت ویزا داده.امیدوارم شما هم به زودی خبر خوشی دریافت کنید .از ما 2 بار عدم سو پیشینه و یکبار تراول هیستوری درخواست کردند و 2 یار مدیکال. آخرین آپدیتم چند روز پیش بود که مدیکال انجام دادم (دکتر راهوریان) و 3 روز بعد دکتر ارسال کرد و 2روز بعد مدیکال ریسیود و 4 روز بعد هم ویزا شدم.دوستان اگر شرکت مناسبی برای پیکاپ ویزا سراغ دارن اگر مقدور بود برام پیام شخصی کنند. پاینده و سلامت باشید

Junior Member

سلام دوستان من امروز بعد از 9 ماه پاس رکویست شدم. امیدوارم این خبر خوش واس تمامی عزیزانی ک منتظرن زود زود بیاد. ممنون از mfz عزیز و تمامی عزیزانی ک صبورانه منو راهنمایی کردند

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط Aknoon نمایش پست ها
    درود دوستان.
    بعد از گذشت 20 ماه انتظار بالاخره این پوروسه مضخرف طولانی امروز به پایان رسید و سفارت درخواست پاسپورت را ارسال کرده به وکیلمون و 30 روز فرصت برای دریافت ویزا داده.امیدوارم شما هم به زودی خبر خوشی دریافت کنید .از ما 2 بار عدم سو پیشینه و یکبار تراول هیستوری درخواست کردند و 2 یار مدیکال. آخرین آپدیتم چند روز پیش بود که مدیکال انجام دادم (دکتر راهوریان) و 3 روز بعد دکتر ارسال کرد و 2روز بعد مدیکال ریسیود و 4 روز بعد هم ویزا شدم.دوستان اگر شرکت مناسبی برای پیکاپ ویزا سراغ دارن اگر مقدور بود برام پیام شخصی کنند. پاینده و سلامت باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط pishiii نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز بعد از 9 ماه پاس رکویست شدم. امیدوارم این خبر خوش واس تمامی عزیزانی ک منتظرن زود زود بیاد. ممنون از mfz عزیز و تمامی عزیزانی ک صبورانه منو راهنمایی کردند
    خيلي خوشحال شدم دوستان عزيز.
    همونطور كه پيش بيني ميكرديم سفارت شايد هم به دليل سال جديد ميلادي و هم سياست هاي دولت جديد اين ماه احتمالا تكليف خيلي ها رو روشن كنه.منتظر خبرهاي خوب ديگه اي هستيم انشالله.
    a-babak جان گفتم كه روز اول اخرين ماه رو با ppr تو سفته كرديم و اينو به فال نيك ميگيريم و همينطور داره ميشه؛)))

Junior Member

سلام و تبربك به همه پاس ريكوييستها
    يك سوالي داشتم ازشون آيا ايميل پاس ريكويست را فقط به اسپانسرشونده مي زنن؟ يا براي اسپانسركننده هم ارسال ميشه؟
    ممنون
    Fnq:mar2011, inter.: oct2013 , ffn: dec2013 MEDICAL Received: Mar 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pishiii نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تبریک میگم میشه بگید تو کل رابطه چند بار هم دیگه رو دیدید و چند صحفه عکس و پرینت مکالمه دادید ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nafis83 نمایش پست ها
    سلام و تبربك به همه پاس ريكوييستها
    يك سوالي داشتم ازشون آيا ايميل پاس ريكويست را فقط به اسپانسرشونده مي زنن؟ يا براي اسپانسركننده هم ارسال ميشه؟
    ممنون
    سلام
    فقط برای اسپانسو شونده ایمیل میاد
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)