صفحه 1155 از 1355 نخستنخست ... 1556551055110511451146114711481149115011511152115311541155115611571158115911601161116211631164116512051255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,541 تا 11,550 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام. بله مهر دادگستری هم لازم هست. همینظور مهر کپی برابر اصل که خود مترجم پای کپی های ترجمه میزنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amohsen نمایش پست ها
    سلام،
    برای ترجمه مدارک اسپانسرشیپی همسر ایا نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم هست یا مهر مترجم کفایت میکنه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام دوستان
    من PR کانادا هستم و قصد دارم چند ماه آینده برم کانادا و برای اسپانسرشیپ همسرم اقدام کنم. با توجه به اینکه تا یکسال آینده پروژه ناتمام در ایران دارم و از طرفی تمایل دارم که تا زمان دریافت PR همسرم در ایران باشم میخواستم بپرسم که آیا میشه بعد از تایید پرونده در کانادا و ارسال به آفیس ترکیه من برگردم ایران؟ آیا آفیسر حضور در کانادا رو چک میکنه؟ کسی از دوستان وضعیت مشابهی داره یا کسی رو میشناسه که این کار رو انجام داده که بعدا به مشکل خورده باشه؟
    از راهنماییتون ممنونم

Local Moderator

سلام
    برای اسپانسری والدین یک شرایط مشخصی باید داشته باشیم . حالا اگر کسی این شرایط نداشته باشد امکان اسپانسر شدن گروهی هست ؟ منظورم این که چند تا فامیل با هم اسپانسر یک نفر بشن
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi نمایش پست ها
    سلام من همسرم سال پیش با student visa رفت کانادا اون موقع چون سخت ویزا میدادن من به عنوانه همراه اقدام نکردم حالا میخوام اول به عنوان visitor برم اونجا بعد...
    شنیدیم اگه بتونی به این عنوان بری اونجا میتونی از اونجا ویزاتو تبدیل کنی و به عنوانه همراه بمونی از یکی هم شنیدم حتی ممکنه توی خوده فرودگاه هم بتونی work permit بگیری. کسی اطلاعی داره؟راستی من چون کار میکنم واسه تاریخ سفرم شک دارم میخوام توی درخواستم کمتر از 3 ماه بنویسم بازم(شنیدم به همه ویزای 6 ماهه میدن؟)اگه بنویسم اوایل ژانویه میخوام برم بعد ویزا بگیرم وبعدیکماه بعد یعنی فوریه برم مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا راهنماییم کنید
    سلام، تا زمانی که همسر شما study permit دارن و بصورت full time student with good standing هستن، شما میتونید open work permit درخواست بدین. این درخواست میتونه هم خارج از کانادا باشه و هم از داخل کانادا. براساس قانون در لحظه ورود نمیتونید اینکار رو بکنید ولی بستگی به نظر آفیسر داره که این اجازه رو داره براتون open work permit رو صادر کنه و گرنه باید flagpoling انجام بدید۰ در درخواست اجازه کار مدارکی باید بزارید که نشون بده بعد از پایان کارتون برمیگردید کشورتون۰

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    سلام
    برای اسپانسری والدین یک شرایط مشخصی باید داشته باشیم . حالا اگر کسی این شرایط نداشته باشد امکان اسپانسر شدن گروهی هست ؟ منظورم این که چند تا فامیل با هم اسپانسر یک نفر بشن
    ممنونم
    Cosigner برای والدین فقط همسر فرد متقاضی میتونه باشه- یعنی دو برادر یا خواهر و عمو نمیتونه برگه اسپانسری والدین شما رو امضا کنه و امضا گروهی بکنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan2055 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من PR کانادا هستم و قصد دارم چند ماه آینده برم کانادا و برای اسپانسرشیپ همسرم اقدام کنم. با توجه به اینکه تا یکسال آینده پروژه ناتمام در ایران دارم و از طرفی تمایل دارم که تا زمان دریافت PR همسرم در ایران باشم میخواستم بپرسم که آیا میشه بعد از تایید پرونده در کانادا و ارسال به آفیس ترکیه من برگردم ایران؟ آیا آفیسر حضور در کانادا رو چک میکنه؟ کسی از دوستان وضعیت مشابهی داره یا کسی رو میشناسه که این کار رو انجام داده که بعدا به مشکل خورده باشه؟
    از راهنماییتون ممنونم
    یکی از شرایط اسپانسری همسر زندگی کردن اسپانسر دارای PR درکشور کانادا هست در زمانی که درخواست اسپانسری رو ارسال میکنید۰ اگر در پرونده اطلاعات اشتباه وارد کنید پرونده بدلین inadmissible بودن رد میشه و درست کردن اون پرونده شاید غیر ممکن نباشه ولی هزینه بر و زمانبر هست. چون برای judicial review باید درخواست بدید و نیاز به وکیل دارید. بصورت بالقوه افیسر دنبال چک کردن مکان شما نیس ولی من به شما توصیه می‌کنم اینکار رو نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadissrsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامزد من الان با ویزا دانشجویی و اجازه کار در تورنتو هستند و کار دارند و با قرارداد یک ساله شرکتشون میخواد برای پی ار اقدام کنند. چون ما هنوز عقد رسمی نکردیم سوالات من این است که :
    1- آیا به نظرتون ایشون قبل از گرفتن پی ار بیایند ایران ازدواج کنیم تا با اسم من به عنوان همسرشون با هم اقدام برای گرفتن پی ار بکنیم؟
    2- آیا بگذاریم ایشون پی آر بگیرند و بعد ازدواج کنیم و ایشون برای من اقدام کنند؟
    3- آیا می شود ایشون پرونده پی ارشون رو به جریان بندازند و بعد آپدیت کنند که ازدواج کردند ؟
    لطفا به ما راهنمایی کنید تا بتونیم تصمیم درستی بگیریم که زودتر در کنار هم باشیم
    ممنونم از وقت و مشاورتون
    با اینکه بیان نکردید من برداشتم این هست که همسرتون با روش Canadian experience اقدام کنن، از نظر امتیاز آوردن در شرایط مجرد بودن در express Entry معمولا شانس بیش‌تر هست، مگر اینکه شما بعنوان همسر نمره زبان انگلیسی یا فرانسه و یا خواهر و برادر ساکن کانادا داشته باشید که به همسرتون بتونه کمک کنه از نظر امتیاز دهی- اگر از نظر راحتی کار بپرسید من بهتون پیشنهاد می‌کنم ازدواج واسپانسری رو بعد از PR گرفتن همسر دنبال کنید،
    در هر مرحله ای از پروسه پی آر میتونید به فایل اضافه باشید ولی شرایط تغییر می‌کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashi32_2003 نمایش پست ها
    باسلام

دوستان خواهشمندم تا اونجایی که میشه به چندسوال من ج بدید :

من 32سالم هست و نامزدم 30ساله. ایشون از طریق سرمایه گذاری توجیهی مراحل اخذ ویزا رو (درسفارت ترکیه)پشت سرگذاشتند و نهایتا ویزای 2ساله به ایشون داده شده است . ایشون چند ماه دیگه میخان برن تورنتو که ظاهرا بعد از 3-4هفته اقامت درکانادا PR خودش رو دریافت خواهد کرد (این رو از وکیلش پرسیده) اما سوال بنده :

1- درحاضر باتوجه به اینکه هنوز PR نگرفته اگه اسم منو رو بعنوان نامزد توی پرونده بیاره آیا تاثیری در زودتر انجام شدن کار حضور من داره یا بهتره بعدا بگه من نامزد داشتم ؟

2- شنیدم بعد از گذشت 2سال از دریافت کارت PRمیتونه شخص دوم رو بیاره درسته یا زمان کمتریه؟

متشکرم
    در مراحل مهاجرت درکانادا چیزی به نام نامزد بعنوان عضو خانواده وجود نداره، هر زمانی که ازدواج کردید قبل از PR گرفتن باید سریعا به کانادا اعلام کنید و اگر اینکار رو نکنید و صبر کنید تا pR همسر صادر بشه و بعد اعلام کنید از نظر قانون کانادا شما بعنوان همسر هیچوقت شناخته نمی‌شوید، اگر بعد از PR گرفتن همسر ازدواج کنید محدودیتی برای اسپانسری شما از نظر زمانی مثلا ۲ سالی که ‌رسیدید وجود نداره فقط نیاز هست به دولت کانادا ثابت کنید ازدواج واقعی هست و همسرتون در زمان اقدام برای شما در کانادا ساکن باشه. این کار با یک وکیل خوب به راحتی انجام میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYZZ7 نمایش پست ها
    سلام، اگه کسی اقامت بگیره و اسپانسر پدر مادرش بشه، بعد پدر مادر میتونن اسپانسر اون یکی پسرشون (30 ساله مجرد) بشن؟
    تنها در صورتی که برادرتون دارای disability باشن که از قبل از ۲۲ سالگی براتون بوجود اومده باشه و از نظر مالی به اون دلیل بهوالدینتون از نظر مالی وابسته باشن در زمان اسپانسری والدینتون همزبان اسم برادرتون رو هم در پرونده باید اعلام کنید و درگیر اینصورت تنها بدلین مجرد بودن و زندگی کردن با اونها براش هیچ مزیتی برای مهاجرت نداره. شما فقط میتونید اسپانسری والدینتون باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام. دوستان الان كسي ميدونه براي خانمم بخوام اقدام كنم اسپانسرشيپي از اولش تا زماني كه درست بشه چند ماه زمان ميبره؟

من چون تازه اومدم كانادا و هنوز كاري ندارم. آيا براي ارسال مدارك حتما بايد شغل هم داشته باشم؟

سوال سوم هم اينكه آيا بهتره اول ويزاي توريستي اقدام كنم و يا اسپانسرشيپي؟ آيا با هم منافاتي دارن؟
    برای اسپانسری همسر نیازی به داشتن شغل و ‌اثبات حداقل درآمد سالانه ندارید و تنها نیاز هست که زمان اقدام از مزایای welfare استفاده نکنید، معمولا ۴ تا ۸ ماه زمان میبرد،
    با ویزای توریستی منافاتی نداره و میتونید بعد از اومدن به کانادا برای ایشون از داخل کانادا هم اقدام کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)