صفحه 856 از 1355 نخستنخست ... 356756806846847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866906956 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,551 تا 8,560 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگه تغييري در اطلاعات كيسشون از حالت زير شده خبري به ديگر دوستان بدند:
    elllham:پرونده به ويزا افيسر اردن رفته و همچنان منتظر
    panaceax:آپديت مدارك تاييد اقامت اسپانسر در كانادا
    arash_2015:هيچ چيزي خواسته نشده و همچنان منتظرم
    saiviira: ارسال atip و همچنان منتظر
    a_babak:ردشدن پرونده بر اساس اشتباه محاسبات تاريخ توسط سفارت و اقدام تجديدنظر از طريق نماينده پارلمان
    pishii:در مرحله ارسال آپديت سوء پيشينه(٨ ماه گذشته از پرونده و دو سه بار اپديت فرستاده شده)
    كاربران dorichi و braveheart كه در جدول هستن اطلاعاتي ازشون در دست نيست.
    من امروز دوباره رفتم دفتر نماینده پارلمان و با مسئول مربوط صحبت کردم. به من گفت که به خاطر این اشتباه تاخیر در پرونده به وجود میاد اما اگه تا دو هفته دیگه خبری نشد به من اطلاع بده تا پیگیری کنم. بهش گفتم که احتمالن جواب پیگیری این خواهد بود که متوسط زمان بررسی 11 ماهه و باید صبر کنید. گفت که نه، نباید این جواب رو بدن. حتا نیازی نیست ازتون آپدیتی بخوان. گفت که یه اشتباه احمقانه از آفیسر بوده و اداره مهاجرت در اوتاوا هم از این اشتباه تعجب کرده بودن. در هر صورت این بدشانسی برای پرونده ما پیش اومده و امیدوارم زودتر بررسی کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

دوستان سلام و وقت بخیر
    تبریک به همه عزیزانی که تو این مدت پاس رکویست شدن و امید به اینکه همه خبرای خوب بشنویم به زودی
    ما الان بیش از یک هفته هست که ستون دوم Decision Made شده اما هیچ خبر یا ایمیلی دریافت نکردیم
    خواستم نظر شما رو هم جویا شم که هنوز باید صبر کنم یا اینکه اقدام دیگه ای؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    دوستان سلام و وقت بخیر
    تبریک به همه عزیزانی که تو این مدت پاس رکویست شدن و امید به اینکه همه خبرای خوب بشنویم به زودی
    ما الان بیش از یک هفته هست که ستون دوم Decision Made شده اما هیچ خبر یا ایمیلی دریافت نکردیم
    اندكي صبر سحر نزديك است...؛) دوست بزرگوار ضمن تبريك پيشاپيش؛) معمولا از يك هفته تا ٣ هفته زمان ميبره از ديسيژن ميد تا نامه پاس ريكيوييست.صبر كنيد انشالله در طول ٢ هفته اينده مياد خبر خوب.

[QUOTE=mfz;2143712]سلام
    بنویسید not applicable
    نمیدئنم دقیقا کدوم قسمت منظورتون هست اما باید supplementary information form که 4 صفحه هست رو پر کنیددرست تا قبل از appendix b
    موفق باشید[/
    declaration ها نمیخواهد؟

دوستان کسی که لاتاری قبول شده ولی به خاطر اتمام زمان لاتاری و طولانی شدن مراحل اداری ویزا نگرفته باید تو فرمها اعلام کنه؟؟ریجکت نشدن در مرحله addminstrative proccessing موندن و وقت کم اوردن

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    دوستان سلام و وقت بخیر
    تبریک دوست عزیز میشه اطلاعات پرونده رو بگید؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestarian نمایش پست ها
    تبریک دوست عزیز میشه اطلاعات پرونده رو بگید؟
    به پست هاي قبلي اين دوستمون نگاه كنيد نوشتند زمان بندي كيسشون رو.

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

دوستان فرم های ما برای فدرال اینا شد یه چک میکنین لطفا ببینین چیزی از قلم افتاده یا نه نمیدونم چرا این سری کاملا متفاوت شد با پارسال که میخواستیم بفرستیم
    3911-1344-5409-5481-5491-5540
    5669-5490-5406
    ویرایش توسط khashijan : November 29th, 2015 در ساعت 02:04 AM

Senior Member

[QUOTE=setayesh1364;2145153]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    بنویسید not applicable
    نمیدئنم دقیقا کدوم قسمت منظورتون هست اما باید supplementary information form که 4 صفحه هست رو پر کنیددرست تا قبل از appendix b
    موفق باشید[/
    declaration ها نمیخواهد؟
    سلام
    من درست راستش متوجه نشدم، منظورتون همون قسمت هایی هست که روسی نوشته؟ اگه منظورتون اونهاست خیر لازم نیست
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    دوستان کسی که لاتاری قبول شده ولی به خاطر اتمام زمان لاتاری و طولانی شدن مراحل اداری ویزا نگرفته باید تو فرمها اعلام کنه؟؟ریجکت نشدن در مرحله addminstrative proccessing موندن و وقت کم اوردن
    از اونجایی که صداقت واسشون از هرچیزی مهم تره به نظرم این موضوع رو اطلاع بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)