صفحه 857 از 1355 نخستنخست ... 357757807847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867907957 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,561 تا 8,570 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    دوستان فرم های ما برای فدرال اینا شد یه چک میکنین لطفا ببینین چیزی از قلم افتاده یا نه نمیدونم چرا این سری کاملا متفاوت شد با پارسال که میخواستیم بفرستیم
    3911-1344-5409-5481-5491-5540
    5669-5490-5406
    دوست عزیز اینا چیه؟ ظاهرا هر چی فرم رو ردیف کردید؟ دارید اطلاعات زبانت رو با واقعیت جک می کنید؟!
    ویرایش توسط bestMBAman : November 29th, 2015 در ساعت 10:52 AM

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    دوستان فرم های ما برای فدرال اینا شد یه چک میکنین لطفا ببینین چیزی از قلم افتاده یا نه نمیدونم چرا این سری کاملا متفاوت شد با پارسال که میخواستیم بفرستیم
    3911-1344-5409-5481-5491-5540
    5669-5490-5406
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...cations/fc.asp
    كاملا واضح نوشته كدوم فرم ها بايد پر بشه.

دوستان گرامی
    یکی میشه دقیقا بگه که آیا فقط کپی کارت پی آر رو بفرستیم کافیه؟ یا کپی نامه لندینگ هم علاوه بر کپی PR هم بفرستیم؟

Junior Member

سلام دوستان من یک دو هفته هست که کانادا لندینگ کردم ..
    میخوام از تجربیاتم به عنوان یک تازه وارد بگم شاید بدرتون بخوره...

من با لوفتانزا اومدم و لندینگ کردم چون اینگار تنها خط هوایی هست که از ایران میشه بیای بریتیش کلمبیا ...اول رفتم فرانکفورت و اونجا یک دوساعتی نشستم و به علت حملات پاریس چکهای امنیتی رو چند باری رد کردم و ساعت پروازم به ونککور ویزامو چک کردن و برگ لندینگ پپیر یا همون کنفرمشن اقامت دائم کانادا...
    ازم سوالاتی که چطور ویزا گرفتم شد و بعد از چک مدارک و کیفم دوباره به سلامتی سوار هواپیما شدیم و یک پرواز ۱۰ ساعته رو به ونککور داشتم...بعد از این که رسیدم ونککور افسرهای پلیس جلوی در هواپیما مدارکها رو چک کردن و بعد رفتیم پایین به قسمت امیگیریشن یا چک گذرنامه...ازم سوالاتی در مورد آیا به کشورهای آفریقایی رفتم یا نه و چرا ویزای عراق تو پاسپورتم هست و وضعیت سلامتیم شد که جواب دادم و گفتم که این اولین لندینگم هست .و بهم گفت شد بعد از گرفتن کیفم به قسمت گذرنامه و مهاجرت برای تازه واردها برم که آدرس برای کارت پی آرم بدم...به اون قسمت رفتم و اول یک سری کتاب و برشور به فارسی و انگلیسی دادن که باید چه کارهای کرد در بدو ورود...بعد به قسمتی که آفیسر مدارکو چک میکرد رفتم و یک مصاحبه کوچک داشتم ..و بعد ازم آدرس گرفتن و گفتن که دو ماه دیگه کارت پی ار میاد اونجا ..برگ لندینگ پی پر دو تا هست که یکیشو استمپ میزنن و میدن به خود شما و برای اپلای کارت سین و ام اس پی لازمه...اگر تو فرودگاه انگلیسی بلد نبودید هیچ نگران نباشید چون کارکنان فارسی زبان در فرودگاه هستند و میتونید درخواست مترجم بدید که میاد و کمک میکنه....میتونید کارت سین رو در فرودگاه بگیرید که از الان دیگه کارت نیست و فقط یک شماره هست روی یک برگه آ چهار و میتونید برید تو شهر ثبت نام کنید همچنین...کارت سین شماره خدمات اجتماعی هست که اگر نداشته باشید نمیتونید کار کنید تو کانادا و بعد از اون هم برید برای ام اس پی که خیلی لازمه اگر ام اس پی نداشته باشید دکتر اینجا خیلی گرونه .....برای رانندگی هم و گواهینامه من رفتم کتاب به زبان فارسی از سوپر مارکتهای ایرانی گرفتم و به زبان فارسی هم امتحان دادم و L رو گرفتم ......اینجا سوپر مارکت ایرانی هست پس فقط وسایل لازم رو بیارید از نانوایی سنگگ ایرانی گرفته تا عرق چهل گیاه و عرق نعناع اینجا پیدا میشه... به علت نبود سفارت ایران در کانادا اگر یک وقت پاسپورتتون گم شد. یا خواستید کار کنسولی انجام بدید باید برید به سایت دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن و با پست کارهای کنسولی تون رو انجام بدید....انشاالله همتون موفق باشید و خدا کمکتون کن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    یکی میشه دقیقا بگه که آیا فقط کپی کارت پی آر رو بفرستیم کافیه؟ یا کپی نامه لندینگ هم علاوه بر کپی PR هم بفرستیم؟
    کپی کارت PR رو باید برابر اصل کنید بفرستید ، کپی لندینگ (IMM 5292) رو باید ضمیمه بذارید حتما

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    کپی کارت PR رو باید برابر اصل کنید بفرستید ، کپی لندینگ (IMM 5292) رو باید ضمیمه بذارید حتما
    ممنون. اما در فرم 5491 سوال 13 دقیقا گفته است:
    Photocopy of either your
    PR card or Record of landing or your confirmation of permanent residence
    حالا من در فرم 3911 اینطور متوجه شدم که همه رو با هم می خواد که غیرمنطقیه! به همین حاطر الان دارم می پرسم دوستان...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

ممنون. اما در فرم 5491 سوال 13 دقیقا گفته است:
    Photocopy of either your
    PR card or Record of landing or your confirmation of permanent residence
    حالا من در فرم 3911 اینطور متوجه شدم که همه رو با هم می خواد که غیرمنطقیه! به همین حاطر الان دارم می پرسم دوستان...

حق با شماست ، اینا رو توی فرم 5491 میخواد ، اما Appendix A ما بقی رو خواسته دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    حق با شماست ، اینا رو توی فرم 5491 میخواد ، اما Appendix A ما بقی رو خواسته دوست عزیز
    ببینید دقیقا این واژه زیر رو نوشته است:
    For any family member who is a canadian citisen or permanent resident of canada send a copy of their:
    citisenship certificate
    permanent resident card
    Record of landing = IMM 1000 or Confirmation of PR =IMM5292orIMM5688
    immigrant visa
    حالا اگه اونی که شما می گید درست باشه پس باید همه مدارک فوق رو یک نفر داشته باشه و بفرسته که ممکن نیست.
    موافقید با حرفم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

ببینید دقیقا این واژه زیر رو نوشته است:
    For any family member who is a canadian citisen or permanent resident of canada send a copy of their:
    citisenship certificate
    permanent resident card
    Record of landing = IMM 1000 or Confirmation of PR =IMM5292orIMM5688
    immigrant visa
    حالا اگه اونی که شما می گید درست باشه پس باید همه مدارک فوق رو یک نفر داشته باشه و بفرسته که ممکن نیست.
    موافقید با حرفم؟
    نه دیگه ، واسه دوستانی که PR دارن فقط کپی permanent resident card و IMM 5292 لازمه ، اینجا هم غیر از این نگفته

Senior Member

دوستان گرامی
    سلام
    ما فقط کپی پی ار رو فرستادیم بدون کپی برایر اصل، لندینگ هم نفرستادیم. مشکلی نبود. البته سال 2014 .
    مگر اینکه فرم ها عوض شده باشه.
    من هم فکر میکنم یکی از موارد فوق کافی هست
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)