صفحه 1140 از 1355 نخستنخست ... 1406401040109011301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011901240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,391 تا 11,400 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام به همه
    پرونده ما دقیقا یکماه و 8 روز پیش رسیده میسیساگا. هنوز هیچ خبری از ایمیل اپروال نیست! دیر شده؟ باید نگران بشم؟ معمولا چند روز بعد ایمیل میاد؟
    مرسی از کمکتون.
    دوست عزیز نگران نباشید من 28 فوریه فدستادم میسی ساگا و 4 ماه بعد نامه کانفرمیشن رو دریافت کردم الان هم مدارکم رفته آنکارا
    البته توی این مدت تلفنی پیگیری کردم اونا هم مدارک تکمیلی خواستن .
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

Junior Member

سلام من خيلي متعجب و ناراحت شدم، مي تونم بپرسم شما چقدر از تاريخ ازدواجتون گذشته بود وقتي اقدام كردين و ديگه اينكه ايا مدركي از رابطته قبل ازدواجتون هم گذاشته بودين؟ لطفا دوستان با تجربه راهنمايي كنن چون ما كه كانادا دانشجو هستيم و ايران هم زندگي مشترك نداشتيم نمي دونم چه مدركي بايد ارائه كنيم؟!
    انشالله كه اين دفعه كه مي فرستين خيلي سريع كارتون درست مي شه...

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام به همه دو تا مشکل بزرگ دارم:
    1. دوستانی که جدیدا اقدام کردن، توی چک لیست جدید نوشته Proof of Contact باید به انگلیسی ترجمه بشه. من و همسرم از طریق تلگرام خیلی تماس داشتیم. یعنی الان همه ی چتهای تلگرام رو باید بدیم دارالترجمه که ترجمه کنن؟ خودمون ترجمه کنیم قبول نیست؟
    2. مورد بعدی اینکه کل مدارک ما رو برگردونن! توی نامه هم نوشته Proof of relationship کامل نبوده! از ما مدارکی مبنی بر اینکه مثلا بیمه ی مشترک داشتیم، یا حساب مشترک داشتیم میخوان!!! خب از اونجایی که من ایران نیستم و همسرم هم قراره بیاد هیچکدوم از این کارا رو نکردیم مضاف بر اینکه توی چک لیست قدیمی به این صراحت نگفته بود اینا لازمه. من بلیط، یه عالمه عکس از نامزدی، عقد و دو تا مراسم عروسی که داشتیم به علاوه عقدنامه، چتهای تلگرام، پرینت اسکرین از صفحه ی فیسبوک و اینستاگرام و بلیطی که برای عروسی رفته بودم ایران رو فرستادم. ولی ظاهرا اینا براشون کافی نبوده!! خلاصه من الان مستاصل موندم که چکار کنم. استرس دوباره برگشتن پرونده داره دیونه ام می کنه. الان اگر بیمه ی عمر بخریم و حساب مشترک توی ایران باز کنیم کافیه؟ همسرم یه مدت به حساب من اینجا پول واریز کنه، یکی دو ماه، بعد اقدام کنم دوباره؟؟؟ اصلا نمیدونم چکار کنم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط info_parsit نمایش پست ها
    سلام ، من 35 سال دارم و متاهل هستم

خواهرم 10 ساله شهروند کانادا شده و پدر و مادرم اقامت موقت دارن و الان اونجا هستن برای گرفتن اقامت دائم ، من میخوام اقدام کنم برای مهاجرت

لطفا راهنمایی کنید که از چه روشی اقدام کنم ، تحصیلی بهتر هستش یا خویشاوندی ؟ در ضمن من لیسانس عمران هستم با معدل 16 و دانشجوی رشته عمران - محیط زیست کارشناسی ارشد
    شما خویشاوندی نمیتونید اقدام کنید. یا باید مستقلا بعنوان نیروی کار متخصص برای مهاجرت اقدام کنید یا بصورت دانشجویی بیایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من اسپانسره پرونده همسرم هستمْ و امروز ایمیلی از آنکارا دریافت کردم که مدارکه سکونته من در کانادا و عکس های عروسی رو می خوان. متن موارده درخواستی به این شرحه:
    1. Proof of on-going residency of your sponsor in Canada,
    2. Your wedding photographs,
    3. An ORIGINAL Police Certificate for yourself from Iran.

من الان ۵ ماهه ساکنه تورونتو هستم. آیا این که مدارکه سکونت که از اسپانسر خواستن رونده مرسومه بررسیه پرونده هست؟ اگر اجاره نامه و کارته بیمه یا گواهینامه بدم کفایت میکنه؟
    ضمنا ما با مدارک اصلی ۱۵ تا از عکس های عروسی و عقد رو داده بودیم. مراسمه ساده ای هم با ۴۰ ۵۰ تا مهمان داشتیم و اینکه باز عکسه عروسی میخوان برام عجیبه.
    سئواله آخرم در مورده نامه عدم سوپیشینس. نامه ای که خانمم گرفته بوده ۵ روزه پیش expire شده و ترجمه نکرده بوده. آیا می تونه همونو ترجمه کنه و یا باید دوباره سوپیشینه بگیره؟ و اینکه گفتن مدارک رو به ایمیله سفارت بفرستین. آیا باید اصله سوپیشینه رو براشون پست کرد؟
    ممنون میشم اگر تجربه موارده بالارو دارید راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana33 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اسپانسره پرونده همسرم هستمْ و امروز ایمیلی از آنکارا دریافت کردم که مدارکه سکونته من در کانادا و عکس های عروسی رو می خوان. متن موارده درخواستی به این شرحه:
    1. Proof of on-going residency of your sponsor in Canada,
    2. Your wedding photographs,
    3. An ORIGINAL Police Certificate for yourself from Iran.

من الان ۵ ماهه ساکنه تورونتو هستم. آیا این که مدارکه سکونت که از اسپانسر خواستن رونده مرسومه بررسیه پرونده هست؟ اگر اجاره نامه و کارته بیمه یا گواهینامه بدم کفایت میکنه؟
    ضمنا ما با مدارک اصلی ۱۵ تا از عکس های عروسی و عقد رو داده بودیم. مراسمه ساده ای هم با ۴۰ ۵۰ تا مهمان داشتیم و اینکه باز عکسه عروسی میخوان برام عجیبه.
    سئواله آخرم در مورده نامه عدم سوپیشینس. نامه ای که خانمم گرفته بوده ۵ روزه پیش expire شده و ترجمه نکرده بوده. آیا می تونه همونو ترجمه کنه و یا باید دوباره سوپیشینه بگیره؟ و اینکه گفتن مدارک رو به ایمیله سفارت بفرستین. آیا باید اصله سوپیشینه رو براشون پست کرد؟
    ممنون میشم اگر تجربه موارده بالارو دارید راهنمایی کنید.

سلام
    واسه اثبات زندگی در تورنتو میتونید از شهرداری محل زنرگیتون نامه بگیرید
    در مورد سو پیشینه باید حتما اصلشو پست کنید و یک جدیدشو بگیرید
    میشه بپرسم چند وقته که مدارکتون رفته آنکارا؟

Junior Member

سلام، من هم سوال مشابه شما رو دارم. شما جوابشو پیدا کردی ؟

Junior Member

سلام به دوستان گرامی،
    ممنون از اینکه وقت میذارید

من از دانشگاه کنکوردیا ادمیشن گرفتم ولی خیلی دیر بهم خبر دادن. از طرفی نامزدم مقیم کاناداست و دانشجوی دانشگاه سسکچوان. قراره توی همین ماه عقد کنیم و در تعطیلات کریستمس ازدواج کنیم و بعدش برای اقامتم هم اقدام کنم. حالا با توجه به شرایط نمیدونم دانشگامو چکار کنم. الان دیفرش کردم به وینتر چون هم نمیرسیدم برای ویزا و هم اینکه درگیر کارای عروسی و هزار تا کار دیگم. حالا اگه کارم تا بعد از عروسی درست بشه که با اقامت میرم سسکچوان. ولی اگه طول بکشه، به نظرتون برای کنکوردیا اقدام بکنم و برم کبک تا کارم درست بشه؟ یا مثلا برم کنکوردیا و بعد مرخصی بگیرم برم پیش خانومم تا کارم درست بشه؟ آخه هدفم اینه که برم اونجا درس بخونم در نهایت.

وافعا موندم چکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniakh نمایش پست ها
    سلام، من هم سوال مشابه شما رو دارم. شما جوابشو پیدا کردی ؟
    سلام
    سوال مشابه من ؟
    من هنوز جوابی ندارم واسش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morisima نمایش پست ها

سلام
    واسه اثبات زندگی در تورنتو میتونید از شهرداری محل زنرگیتون نامه بگیرید
    در مورد سو پیشینه باید حتما اصلشو پست کنید و یک جدیدشو بگیرید
    میشه بپرسم چند وقته که مدارکتون رفته آنکارا؟

ممنون از پاسخه شما. پرونده ما تاریخه ۲۸ جون ۲۰۱۷ رفته آنکارا. تاریخه دریافته مدارکمون در CIC اواخره آپریل بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر ٠٢١٣

سلام دوستان، آیا ترجمه رسمی کارت پایان خدمت کافیه؟ چون گفته کارت رو بفرستید! آقایون Applicant چه کار کردید؟ نکته ی بعدی اینکه ترجمه ی کارت پایان خدمت برای 8 ماه پیش باشه مشکلی پیش نمیاد؟ ممنونم پیشاپیش.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)