صفحه 1277 از 1355 نخستنخست ... 277777117712271267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,761 تا 12,770 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان
    من و همسرم برای پرونده اسپانسر شیپ اقدام کرده بودیم، پس از گذشت مراحل مختلف ( تایید همسرم به عنوان اسپانسر،ارسال پرونده به آنکارا، آزماش مدیکال من و بایومتریک) ماه پیش نامه ی additional documents دریافت کردیم که آفیسر یه سری مدارک جهت اثبات حضور همسرم در کانادا درخواست کرده بود و ما اونها رو ارائه دادیم. ( همسرم از زمان شروع پرونده در کانادا بودن و الان شاغل هستن و اونجا خونه اجاره کردن و تمام مدارک رو ارسال کردیم ). پس از ارسال مدارک، ظرف دو روز کاری، refusal letter دریافت کردیم و آفیسر ادعا کرده بود تاریخ انقضای کارت pr همسر من نزدیکه و ایشون صلاحیت اسپانسر شدن ندارند!! ( همسرم تا موعد انقضای کارت که 5ماه دیگه هستش 1 سال و 8 ماه اقامت در کانادا رو پر میکنن) میخواستم بدونم کسی تجربه ای در این مورد داشته که بتونه راهنمایی کنه؟ (یک ماه برای appeal فرصت دادن)

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazzzmoh137 نمایش پست ها
    دوستان سلام میشه کسایی که ایمل پری ارایول دریافت کردن فاصله تا دسیژن مید شون چقدر بوده ؟. ممنونم میشم امیدوارم همه تون با خبرهای خوب خوبی که بهتون میرسه این روزای پر استرس و بی استرس طی کنید
    من از سه روز تا سه هفته دیدم .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    یه مورد دیگه اینکه برای شرایط ما که در ایران هستیم و خانم و بچم سیتیزن هستند و میخوایم اقدام کنیم آیا تمکن مالی مطرح هست یا نه و اگه هست چه جزئیاتی داره؟؟
    مطالب متفاوتی تو سایت مهاجرت کانادا هست که من دقیق متوجه نشدم مورد ما جز کدوم دسته هست که تمکن مالی میخواد یا نمیخواد ، چون تو بعضی موارد میخواد و بعضی موارد نه...
    https://www.canada.ca/en/immigration...form-1283.html

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_soltani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم برای پرونده اسپانسر شیپ اقدام کرده بودیم، پس از گذشت مراحل مختلف ( تایید همسرم به عنوان اسپانسر،ارسال پرونده به آنکارا، آزماش مدیکال من و بایومتریک) ماه پیش نامه ی additional documents دریافت کردیم که آفیسر یه سری مدارک جهت اثبات حضور همسرم در کانادا درخواست کرده بود و ما اونها رو ارائه دادیم. ( همسرم از زمان شروع پرونده در کانادا بودن و الان شاغل هستن و اونجا خونه اجاره کردن و تمام مدارک رو ارسال کردیم ). پس از ارسال مدارک، ظرف دو روز کاری، refusal letter دریافت کردیم و آفیسر ادعا کرده بود تاریخ انقضای کارت pr همسر من نزدیکه و ایشون صلاحیت اسپانسر شدن ندارند!! ( همسرم تا موعد انقضای کارت که 5ماه دیگه هستش 1 سال و 8 ماه اقامت در کانادا رو پر میکنن) میخواستم بدونم کسی تجربه ای در این مورد داشته که بتونه راهنمایی کنه؟ (یک ماه برای appeal فرصت دادن)
    همسر شما قبل از اینکه بتوانند اسپانسر شما بشوند باید وضعیت اقامت دایم ایشون مشخص بشه :

Minimum residency obligations

You must meet the residency obligation to get a PR Card.
    If you have been a permanent resident for five (5) years or more

• you must have been physically present in Canada for a minimum of 730 days within the past five (5) years.

Travel journal

Record your trips outside Canada. It will help you fill out your application.

If you have been a permanent resident for less than five (5) years

• you must show that you will be able to meet the minimum of 730 days of physical presence in Canada within five (5) years of the date you became a permanent resident. اگر ایشون واجد شرایط تمدید پی ار باشند مشکلی نیست اگر نه نمیتونند اسپانسر شما باشند.

Junior Member

دوستان سلام.من در حال تکمیل پرونده ام هستم که از طریق همسرم که اسپانسر من شدن بریم کانادا. سوالم در ارتباط با مدارکی هستش که ترجمه میشه . تو سایتش نوشته همه مدارک باید در دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل بشه و اسم و امضای کسی هم که کپی برابر اصل کرده باشه. مهر دفتر اسناد که فارسی هستش آیا همون مهر منظورشه یا مهری که مترجم به انگلیسی میزنه که این مدرک برابر اصل هستش؟ چون داقیقا نوشته تو دفتر اسناد باید certified بشه. میشه اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بگه. و همچنین اینکه گذرنامه هم که ترجمه نمیخواد باید تو دفتر اسناد certified بشه؟

سوال بعدی ام هم در ارتباط با اصل مدارک هستش. آیا کسی اصل مدارک رو فرستاده یا همون کپی های برابر اصل شده کافیه؟ ممنونم ازتون راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط savii نمایش پست ها
    دوستان سلام.من در حال تکمیل پرونده ام هستم که از طریق همسرم که اسپانسر من شدن بریم کانادا. سوالم در ارتباط با مدارکی هستش که ترجمه میشه . تو سایتش نوشته همه مدارک باید در دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل بشه و اسم و امضای کسی هم که کپی برابر اصل کرده باشه. مهر دفتر اسناد که فارسی هستش آیا همون مهر منظورشه یا مهری که مترجم به انگلیسی میزنه که این مدرک برابر اصل هستش؟ چون داقیقا نوشته تو دفتر اسناد باید certified بشه. میشه اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بگه. و همچنین اینکه گذرنامه هم که ترجمه نمیخواد باید تو دفتر اسناد certified بشه؟

سوال بعدی ام هم در ارتباط با اصل مدارک هستش. آیا کسی اصل مدارک رو فرستاده یا همون کپی های برابر اصل شده کافیه؟ ممنونم ازتون راهنماییم کنید
    تمامي ترجمه ها تنها با *مهرمترجم كفايت ميكنه
    پاسپورت احتياجي به برابر اصل كردن نداره
    درسايت مؤكدا قيد شده اصل هيچ مدركي ارسال نشه
    فقط كپي
    (دارالترجمه ها روي كپي از اصل مدرك شما كه ضميمه به ترجمه هست مهر برابراصلِ خودشون روهم ميزنند)

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان من با ویزای توریستی به کانادا امدم و اینلند برای اسپانسر شیپ همسر اقدام کردیم که یکبار به دلیلی که قبلا گفتم(اورجینال نبودن داکیومنت مالیات همسرم) برگشت خورد حالا دوباره داریم فرم ها رو پر میکنیم چند تا سوال داشتم که ممنون میشم کمکم کنید.
    1- در اولین سوال چک لیست information about previous examination دفعه قبلی این را no جواب دادیم الان با توجه به اینکه یکبار اقدام کردیم اما اصلا فایل نامبر نگرفتیم و همون اول رد شد باید چه جوابی بدیم؟
    2- من در این مدت که کانادا امدم یکبار به ایران رفتم حالا در قسمت هیستوری سفرها ایا باید سفر ایرانم رو بیارم یا سفر کانادا؟ من سفر رو از دید کسی که به کانادا امده نوشتم ولی طول سفرم رو 180 روز یا همون شش ماه با توجه به ویزام نوشتم و بنظرم یجوری میاد.
    3- با توجه به اینکه بعد از دو ماه پروندمون برگشت خورد ایا لازمه که اینبار در یک برگ توضیح بدیم که قبلا برگشت خورده یا ضرورتی نداره؟
    4- من همراه پرونده پی ار برای اپن ورک پرمیت هم درخواست داده بودم ولی کل پرونده رو برگردوندن. حالا بهتره که اپن ورک پرمیت را جدا بفرستیم یا با همین پی ار؟ میترسم دوباره برگشت بخوره.
    ممنون میشم اگر تجربه ای در این زمینه داشتین به من بگین

سلام عزیزان من تو ecas نوشته
    1. We started processing your application on March 6, 2019. و همچنان ۱۵ روز پیش ایمیل پری ارایول رو گرفتم من پروندم رو ۹ نوامبر فرستادم این به این معنیه که من از 6 March بک گراند چکم شروع شده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    همسر شما قبل از اینکه بتوانند اسپانسر شما بشوند باید وضعیت اقامت دایم ایشون مشخص بشه :

Minimum residency obligations

You must meet the residency obligation to get a PR Card.
    If you have been a permanent resident for five (5) years or more

• you must have been physically present in Canada for a minimum of 730 days within the past five (5) years.

Travel journal

Record your trips outside Canada. It will help you fill out your application.

If you have been a permanent resident for less than five (5) years

• you must show that you will be able to meet the minimum of 730 days of physical presence in Canada within five (5) years of the date you became a permanent resident. اگر ایشون واجد شرایط تمدید پی ار باشند مشکلی نیست اگر نه نمیتونند اسپانسر شما باشند.

خدای من ، مگه زمانیکه اسپانسر و تایید میکنن همه چی رو چک نمیکنن؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    خدای من ، مگه زمانیکه اسپانسر و تایید میکنن همه چی رو چک نمیکنن؟؟؟؟
    دقیقا یکی از سوالات من هم هست
    5 ماه از تایید همسرم میگذره و بعد از اون کلی مراحل دیگه طی کردیم، حالا در آخرین مرحله آفیسر این ایراد رو از ما گرفته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)