صفحه 1161 از 1355 نخستنخست ... 1616611061111111511152115311541155115611571158115911601161116211631164116511661167116811691170117112111261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,601 تا 11,610 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام. لطف می کنید تاریخهاتون رو به میلادی بگید؟
    ما مدارک رو 17 آگوست فرستادیم میسیساگا، حدود 2 ماه بعدش مدیکال و سوء پیشینه خواستن. 27 اکتبر هم پرونده رفت آنکارا. از اون موقع هیچ خبری نیست. من دیروز بهشون ایمیل زدم. فقط جواب دادن که مدارکتون اینجاست. توی نوبت که آفیسر چک کنه. ممنون که صبور هستید!!! من واقعا نمیدونم از زمانی که مدارک میره آنکارا تا صدور ویزا چقدر طول میکشه. ممنون میشم اگر دوستانی که این مرحله رو رد کردن یا اطلاع دارن جواب بدن.
    مداركمو ٢٨ آگوست فرستادم، ٢٥ ژانويه مديكال انجام دادم و ٣٠ ژانويه بكگراند چك رو فرستادم

سلام دوستان عزيز
    من عضوجديدهستم
    خيلي خوشحالم كه اينجاميبينمتون
    خواهش ميكنم اگركسي ميتونه كمك كنه به سئوالم جواب بده
    همسرمن دركبك زندگي ميكنه ،براي من تقاضااقامت داده. درتاريخ ١١ژانويه csq برام آمده . ابتداموافقت فدرال راگرفتيم وبعدموافقت كبك باصدورcsqدر١١ ژانويه گرفته شد.
    ضمنابك گراندچك ، سوپيشينه ومديكال قبلاانجام شده ( قبل ازمرحله كبك )
    وبعدمدارك به آنكارارفته ، اماهنوزهيچ جوابي ازآنكارانيامده
    دوستان عزيزممكن راهنمايي بفرماييدمرحله صدورويزادرآنكاراچقدرزمان ميبرد ؟
    ممنون

سلام دوستان عزیز، می خواستم بدونم سوء پیشنه و بکگراند چک(اسکجول آ ) رو باید اسکنش رو در سیستم آپلود کنیم یا باید اصل مدارک رو بفرستیم برای اداره مهاجرت، دوستانی که تازگی فرستاده اند ممکنه راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    راستش این سوال منم هست!! مدارک ما الان 3 ماهه دقیقا که رفته آنکارا ولی هیچ خبری نیست!! نمیدونم از کجا میشه پیگیری کرد. راستش خیلی نگرانم. ممنون میشم اگر دوستانی که این مرحله رو رد کردن مدت زمانی که طول کشیده رو بگن.

سلام دوست عزيز
    اين مسئله سئوال منم هست ، من هم خيلي نگرانم شماهنوزجوابي ازآنكارانگرفتين ؟ ميخوام بدونم اين مرحله صدورويزادرآنكاراچقدرزمان ميبره
    مدارك من هم خيلي وقته درآنكارارفته وهيچ پاسخي دريافت نكردم
    اگراطلاعي داريدخواهش ميكنم به من هم جواب بدين

Junior Member

سلام من حدود سه سال پیش اقامت کانادا را دریافت کردم و پس از مدت کوتاهی از ورودم به کانادا و لندینگ دوباره به ایران برگشتم. حالا قصد دارم به کانادا بروم و همینطور قصد ازدواج هم دارم. میخواستم بدونم من و همسرم بهتره داخل ایران ازدواج کنیم و من به کانادا برم و بعد برای اسپانسرشیپ اقدام کنیم یا همسرم با اخذ ویزای ویزیتوری به کانادا بیایند و اونجا ازدواج رسمی کنیم؟میخواستم بدونم کدوم روش سریعتر به نتیجه میرسه...ممنون از شما

سلام.
    از دوستانی که تجربه رد شدن دارن چندتا سوال دارم.
    دادگاه فدرال امکانش هست نتیجه بگیریم؟
    چقدر طول می کشه؟
    شرایط روحی خیلی بدی داریم، واقعا موندیم که باید چیکار کنیم.
    ...........

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin2017 نمایش پست ها
    سلام.
    از دوستانی که تجربه رد شدن دارن چندتا سوال دارم.
    دادگاه فدرال امکانش هست نتیجه بگیریم؟
    چقدر طول می کشه؟
    شرایط روحی خیلی بدی داریم، واقعا موندیم که باید چیکار کنیم.
    ...........
    میتونم بپرسم چرا رد شدید؟ مدت آشناییتون چقدر بود؟ چه مدارکی گذاشتید؟ آیا مدارک تکمیلی ازتون خواستند؟

سلام دوستان عزیز، می خواستم بدونم سوء پیشنه و بکگراند چک(اسکجول آ ) رو باید اسکنش رو در سیستم آپلود کنیم یا باید اصل مدارک رو بفرستیم برای اداره مهاجرت، دوستانی که تازگی فرستاده اند ممکنه راهنمایی کنند.

Junior Member

سلام دوستان اگه كسى هست كه به تازگى از طريق اسپانسرى ويزا گرفته ممكنه مدت زمان پروسه شو بگه مخصوصا بعد از مديكال
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alba نمایش پست ها
    سلام من حدود سه سال پیش اقامت کانادا را دریافت کردم و پس از مدت کوتاهی از ورودم به کانادا و لندینگ دوباره به ایران برگشتم. حالا قصد دارم به کانادا بروم و همینطور قصد ازدواج هم دارم. میخواستم بدونم من و همسرم بهتره داخل ایران ازدواج کنیم و من به کانادا برم و بعد برای اسپانسرشیپ اقدام کنیم یا همسرم با اخذ ویزای ویزیتوری به کانادا بیایند و اونجا ازدواج رسمی کنیم؟میخواستم بدونم کدوم روش سریعتر به نتیجه میرسه...ممنون از شما
    به نظر من داخل ایران ازدواج کنین، بعد شما بیایین اینجا و ویزای ویزیتوری بگیرین برای خانمتون که مطمئن باشین ایشون میتونن بیان و برگردن و بعدش هم برای پی آر اقدام کنید.
    در هر صورتی باید آمادگی دور موندن از همدیگرو داشته باشین. راهی جز این نیست. مگر اینکه خانمتون بیان اینجا و پذیرش دانشگاهی بگیرن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)