صفحه 1314 از 1355 نخستنخست ... 31481412141264130413051306130713081309131013111312131313141315131613171318131913201321132213231324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,131 تا 13,140 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام
    بچه ها من پاس ریکوئست شدم
    امیدوارم همتون کارتون تموم بشه
    کلا ۸ماه و ۱۰روز طول کشید
    حتما پیگیر باشید تا ویزاتون زود بیاد
    امیدوارم همتون به همسراتون ملحق بشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من پاس ریکوئست شدم
    امیدوارم همتون کارتون تموم بشه
    کلا ۸ماه و ۱۰روز طول کشید
    حتما پیگیر باشید تا ویزاتون زود بیاد
    امیدوارم همتون به همسراتون ملحق بشید
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    به نظرم در بازه زمانی خوب و معقولی جواب گرفتید
    میشه بگید پیگیری هاتون از چه طریق و به کجا بود؟ البته ما وکیل نداریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar2730 نمایش پست ها
    سلام بله من چند وقت پیش ایمیل زدم به سفارت کانادا در ترکیه در رابطه با پرونده خانمم که گفتن مدارکم رسیده و باید صبر کنم پروسه ی زمانی خودش رو طی کنه و چیزی هم بشه بهم ایمیل میزنن
    اینم ایمیل شون ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca

سلام
    ممنونم
    من به این آدرس ایمیل زدم و ایمیل اتوماتیک تایید دریافت کردم که
    Due to exceptionally high volumes of visa applications, processing times have unfortunately increased. As we are using all available resources for processing, we will not be responding to email enquiries for applications that are within the current processing times
    آیا در انتهای ایمیلی که شما به عنوان پاسخ دریافت کردید، نام شخصی نوشته شده بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    به نظرم در بازه زمانی خوب و معقولی جواب گرفتید
    میشه بگید پیگیری هاتون از چه طریق و به کجا بود؟ البته ما وکیل نداریم.
    سلام ممنون
    راستش اینقد با وکیلم درگیر شدم و تهدید به کامپلین کردم که شب و روز دنبال کارم بود
    اخرشم گفت دیگه مار ایرانی انجام نمی م
    من یک ساله مدارک رو تحویل دادم بعد ۳ماه که تشریف بردن برزیل و برگشتن برام اقدام کردن
    گرونترین و بهترین وکیل بود اما بدجور اذیتش کردم
    فرم ۵۵۷۴ رو پیدا کنید
    با خودکار ابی امضا کنید
    میتونید به شماره امیگریشن کانادا از داخل کانادا زنگ بزنید
    این پروسه در هیچ حالتی نباید ۱۱ماه رو رد کنه
    چون افیسر کم کاری میکنه یا پروندتون شفاف نیست
    اصولا من وکیل گرفتم تا از اشتباه مبرا باشم
    ۴۰۰۰دلار دادمو از دور نظاره گار بودم

فرم ۵۵۷۴ رو باید کسی که داخل کاناداس به نمایندگی از کسی که داخل ایرانه اقدام کنه
    چه بسا همسر باشه یا هرکس دیگه یا وکیل
    این فرم باید پارتنرها با خودکار ابی امضا کنن
    شما عملا به وکیلتون با هرکس دیگه اجازه دسترسی به ورود اطلاعاتتون رو میدید
    و این امضا درخواست شما برای بارم روند کارتونه
    افیسر‌۶۰ روز وقت داره که کل پروسه رو بعد از پروسه انکارا به اتمام برسونه

Junior Member

سلام. ما تازه قراره پرونده رو کامل کنیم. از دوستانی که تجربه بیشتر دارند و این پروسه رو طی کردند خواهش می کنم راهنماییون کنید.
    آیا اصل ترجمه عقد نامه و شناسنامه باید به دفتر مهاجرت تحویل داده بشه یا پرینتش هم ممکنه. و دوم اینکه گواهی عدم سو پیشینه چطور؟

Junior Member

سلام بله در پایین ایمیل که دریافت کردم این اسم رو‌نوشته بودن Samantha البته متن کاملش رو اینجا میزارم که هم سایتش رو میتونید ببینین و‌هم شاید بقیه دوستان بتونن استفاده کنن

Please be informed your application has been received by our office and it is in queue for the officer's review within normal processing times.

We appreciate your patience and will contact you as this application reaches the next stage of processing. Until we contact you, the only information you are required to provide us in order to update your application is:

- Change of address or contact information, including email address;
    - Request to withdraw your application and refund the application fees;
    - Change of your representative.

For actual processing times for Family Class applications in Ankara, please refer to the CIC website at:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp

Regards,

Samantha

Immigration section, Ankara

Junior Member

تبریک میگم بهتون با ارزوی خوشبختی برای شما و‌ممنون که خبر دادین لااقل اینجوری ما هم میتونیم امیدوار باشیم که زودتر بقیه پرونده ها رو بررسی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanoo7 نمایش پست ها
    سلام. ما تازه قراره پرونده رو کامل کنیم. از دوستانی که تجربه بیشتر دارند و این پروسه رو طی کردند خواهش می کنم راهنماییون کنید.
    آیا اصل ترجمه عقد نامه و شناسنامه باید به دفتر مهاجرت تحویل داده بشه یا پرینتش هم ممکنه. و دوم اینکه گواهی عدم سو پیشینه چطور؟
    سلام
    می توانید اسکن یا کپی انها را ارسال کنید اگر به شما مصاحبه خورد باید اصل انها را باخود در روز مصاحبه ببرید
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام
    می توانید اسکن یا کپی انها را ارسال کنید اگر به شما مصاحبه خورد باید اصل انها را باخود در روز مصاحبه ببرید
    ممنون از پاسخ سریعتون
    در مورد گواهی عدم سو پیشینه هم همینطوره؟ با توجه به اینکه در انتهای گواهی اومده اعتبارش 1 ماهه در این فرایند چه اتفاقی میفته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)