صفحه 1355 از 1355 نخستنخست ... 3558551255130513451346134713481349135013511352135313541355
نمایش نتایج: از شماره 13,541 تا 13,545 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان. دارم مدارک واسه اسپانسری پدر و مادرم پر میکنم . مدارک و فرم‌ها که توی چک لیست هست و پر کردم . سوالم اینه که چطوری مدارک بایستی امضا و فرستاده بشه؟

Senior Member Waverider آواتار ها

سلام دوستان

میدونم سوالم ابتدایی هست ولی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

آیا بعد از اینکه برای اسپانسیرشیپ همسر خارج از کانادا اقدام بشه امکان درخواست TRV وجود داره و آیا به طور کل این کار توصیه میشه
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید مخصوصا اگر تجربه شخصی در این مورد دارید

Junior Member

سلام دوستان، من مادرم به تازگی PR گرفته. بعد از چند سال امکانش هست که من هم از طریق ايشون بتونم PR بگیرم؟

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، برای اسپانسری پدر و مادر ممکنه لطفا راهنمایی کنید برای محاسبه ی جداول درآمد کبک؟ دوتا جدول هست ولی من مطمئن نیستم برای سه نفر بزرگسال در مجموع چقدر باید درآمد داشت؟ ممنون پیشاپیش
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

خود سایت کبک ، محاسبه گر انلاین داره
    بستگی به تعداد نفرات خانواده فرد اسپانسرکننده و تعداد اسپانسرشونده ها داره.
    از طرف دیگه باید تعهدات قبلی خودتان در کبک(مثلا تعهد اسپانسرشیپ) را هم در نظر بگیرید.
    برای شما 69168دلار کانادا درآمد طبق نوتیس او اسسمنت 2021 باید باشد.
    کلیه مطالب بنده با توجه به تجربه شخصی و تحقیق ام بوده است. مسولیت به کار گیری آن با شما است. به جای پیغام تشکر یا عدم تایید از از امتیاز + یا ستاره استفاده کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)