صفحه 1330 از 1355 نخستنخست ... 33083012301280132013211322132313241325132613271328132913301331133213331334133513361337133813391340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,291 تا 13,300 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshhh نمایش پست ها
    دوستان من پارسال برای ویزای ویزیتوری کانادا بایومتریک در آنکارا دادم و تا ده سال اعتبار داره امسال دارم ازدواج میکنم و میخوام از طریق اسپانسری همسر اقدام کنم بعضی دوستان گفتند بایومتریک ویزیتوری برای همسری اعتبار نداره و باید دوباره بری بایومتریک بدی میشه لطفا کسی اگر اطلاعات درست و مطمنی داره منو راهنمایی کنه همون قبلی برای اسپانسری همسر هم اعتبار داره یا من باید بعد از اقدام دوباره برم بایومتریک بدم ؟؟/؟ ممنون

بیومتریک ویزای توریستی کاملا جدا از بیومتریک اسپانسرشیپ همسر است.

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من برای اثبات اینکه با خانمم یک جا زندگی میکنیم فقط تونستم دو تا قبض موبایل جور کنم
    خونه به نام خودم ندارم و اجاره نامه و امثالهم هم ندارم.
    چیز دیگه ای هست که احیانا بشه استفاده کرد؟
    اینا رو تو فرم 5533 صفحه 8 میخواد.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من برای اثبات اینکه با خانمم یک جا زندگی میکنیم فقط تونستم دو تا قبض موبایل جور کنم
    خونه به نام خودم ندارم و اجاره نامه و امثالهم هم ندارم.
    چیز دیگه ای هست که احیانا بشه استفاده کرد؟
    اینا رو تو فرم 5533 صفحه 8 میخواد.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

میتونید حساب بانکی مشترک با هم باز کنید یا بیمه عمر بگیرید و ذینفع ایشون باشن و برعکس. فکر کنم اضافه کردن اسم همسر به قبض هیدرو هم خیلی سخت نباشه. دوستان و آشنایانتون هم میتونن Declaration بنویسن که شما ازدواجتون وافعی هست و اونا شما رو میشناسن و در حضور نوتری یا commissioner of oaths امضا بکنند.

Junior Member

سلام دوستان
    وقت همگی بخیر
    در فرم ۵۵۴۶که مربوط به مشخصات خدمت سربازیه , کسی که کارت معافیت داره چطوری باید این فرم رو پر کنه؟
    کسی هست بتونه در این مورد راهنمایی کنه؟
    ممنونم

Junior Member

من دیگه واقعا کلافه شدم،۹ماهه که پروندم رو رسیو کردن و ۷ ماه و نیم هم میشه که مدیکال رو انجام دادم و پروندم انکارا هستش.بچه م ۲ ماه دیگه اونجا به دنیا میاد روانی میشم اگه پیش همسرم نباشم اون موقع...من پرونده م برای انتاریو هستش دوستانی که تجربه مشابه داشتن میدونن احتمالا چقدر دیگه طول میکشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام

میتونید حساب بانکی مشترک با هم باز کنید یا بیمه عمر بگیرید و ذینفع ایشون باشن و برعکس. فکر کنم اضافه کردن اسم همسر به قبض هیدرو هم خیلی سخت نباشه. دوستان و آشنایانتون هم میتونن Declaration بنویسن که شما ازدواجتون وافعی هست و اونا شما رو میشناسن و در حضور نوتری یا commissioner of oaths امضا بکنند.
    خیلی ممنون
    حساب مشترک باز کردیم ولی تو پرینت حساب که به زبان لاتین از بانک گرفتیم آدرس محل سکونت نداره ولی اسم هامون رو نوشته و مهرو امضا کردن.
    این خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    حساب مشترک باز کردیم ولی تو پرینت حساب که به زبان لاتین از بانک گرفتیم آدرس محل سکونت نداره ولی اسم هامون رو نوشته و مهرو امضا کردن.
    این خوبه؟
    خوب که هست ولی مطمين نیستم کافی باشه. نمیدونم میشه از بانک درخواست کنین که یک نامه با مشخصات صاحبان حساب بده بهتون که اسم و آدرس هر دو باشه یا نه ولی بپرسین شاید بانک همکاری کنه.

واقعا سیستم اینا مسخره ست، من نوامبر ۲۰۱۸ فایل نامبر اسپانسرشیپ همسر گرفتم، ولی هنوز پرونده از میسی ساگا خارج نشده و هر ۶ ماه یه نامه میدن و مهرهای پاسپورت رو میخوان!!! تازه بعد این مراحل میره آنکارا، درسته؟ کلا بی خیال این پرونده بشم بهتره فکر کنم انقدر که لفتش دادن

Junior Member

سلام دوستان ، ميشه لطفا من رو راهنمايي كنيد : من با ويزاى توريستى در كانادا هستم و ماه اكتبر داخل كانادا ازدواج كردم . مداركمون هفته آينده اماده ميشه براى سابميت كردن و متاسفانه ويزاى تورستى من سه هفته ديگه تموم ميشه.
    سوال هاى من :
    ١- آيا بايد قبل از اپلاى براى اسپانسرشيپى، تقاضاى تمديد ويزاى توريستى بدم ؟
    ٢- آيا مى تونم همزمان با اپلاى اسپاسنسرشيپى، تقاضاى وورك پرميت هم بدم؟
    ٣- بعد از اينكه اين هفته اپلاى كرديم ، تا چه زمانى مى تونم توى كانادا با همسرم بمونم ؟

توى سايت سفارت خوندم كه براى تقاضاى تمديد ويزاى توريستى ، بايد يك ماه زودتر اقدام كرد خواهش مى كنم منو راهنمايي كنيد. 🙏🙏🙏

Junior Member

سلام، من از طریق اینلند مارچ 2019 اقدام کرده بودم و چند ماه هست که پی آرم رو دریافت کردم. جواب همه سوال های شما رو‌ نمیدونم ولی اطلاعاتی که دارم رو بهتون میگم شاید کمکی باشه. وقتی شما به صورت اینلند اقدام‌ میکنید بهتر هست که تا زمان دریافت پی آر در کانادا بمونید چون اگر به هر دلیلی خارج بشید و نتونید برگردید یا مثلا اینجا نباشید و مهلت انجام پروسه مدیکالتون تموم بشه یا برای گرفتن گواهی پلیس کانادا نباشید پروندتون کلا بسته میشه. به نظر من قبل از درخواست اکستنشن ویزای توریستی مدارک اسپانسرشیپی رو بفرستید که بتونین توی توضیحات درخواست ویزای توریستی بگید که اقدام به مهاجرت از طریق اسپانسرشیپی همسر کردید. البته این‌کاری هست که من انجام دادم و مشکلی پیش نیومد. شما حتما مدارک اسپانسرشیپی و‌ چک لیست رو کامل و بدون اشتباه به همراه تقاضای ورک پرمیت براشون ارسال کنین (هر دو رو با هم‌ در یک پاکت ارسال میکنین) که خدای نکرده چیزی کم و‌ کسر نداشته باشه و بهتون بر نگردونن. بین یک تا دو ماه بعد از ارسال مدارک زنگ بزنین و فایل نامبرتون رو‌ بگیرید و به پروفایل جی سی کیتون‌ وصل کنین. نزدیک یک ماه بعدش درخواست مدیکال براتون‌ میاد که باید داخل کانادا انجام بدین. دو الی سه ماه بعد درخواست گواهی پلیس کانادا میاد که اون هم دفاتری داخل کانادا داره که مراجعه میکنین و ازتون انگشت نگاری میکنن (با بایومتریک فرق داره). وورک پرمیت اگر اشتباه نکنم بین 2 تا 3 ماه بعد از ارسال مدارک براتون پست میشه که با اون حتی میتونین کارت سلامت بگیرید. اشتباه من این بود که همون اول درخواست وورک‌پرمیت رو ارسال نکردم برای همین چون با ویزای توریستی 6 ماه بیشتر نمیشه کانادا موند در طول‌پروسه یک بار ویزا اکستنشن (ویزیتور رکورد) درخواست کردم. چون همسرتون پی آر یا سیتیزن هستن معمولا درخواست های اکستنشن رو رد نمیکنن چون شما اسپانسر دارید و خوبی که داره اینه که در طول مدتی که درخواست ویزای توریستی شما داره بررسی میشه (که الان فکر‌میکنم نزدیک 100 روزه) حتی اگر ویزاتون باطل شده قانونی میتونین داخل کانادا بمونید تا درخواست اکستنشن ویزای توریستیتون دسیژن مید بشه. افرادی که از داخل کانادا اقدام میکنن فعلا نیازی به بیومتریک ندارن، اولش هزینه رو‌میگیرن ولی نزدیک‌آخر پروسه بهتون بر میگردونن. البته همه اینهایی که گفتم مخصوصا زمان ها کیس با کیس فرق داره و اینها تجربه خودم بود. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)