صفحه 1079 از 1355 نخستنخست ... 79579979102910691070107110721073107410751076107710781079108010811082108310841085108610871088108911291179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,781 تا 10,790 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پرونده ما به همین صورت هست! ۷ جولای فرستادم چند روز پیش اسپانسر اپروو شدم. اپلیکیشنم فرستاده شده اتاوا
    سوالی هست در خدمتم.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : August 29th, 2016 در ساعت 09:02 PM دلیل: اصلاح نقل قول

نقل قول نوشته اصلی توسط goldman_64 نمایش پست ها
    پرونده ما به همین صورت هست! ۷ جولای فرستادم چند روز پیش اسپانسر اپروو شدم. اپلیکیشنم فرستاده شده اتاوا
    سوالی هست در خدمتم.
    چه سریع اپرو شدین! تبریک میگم
    منم 13 جولای مدارکم رسیده دستشون
    میخواستم بدونم شما از طریق ایمیل متوجه شدین که اپرو شدین یا تماس گرفتین ؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    چه سریع اپرو شدین! تبریک میگم
    منم 13 جولای مدارکم رسیده دستشون
    میخواستم بدونم شما از طریق ایمیل متوجه شدین که اپرو شدین یا تماس گرفتین ؟
    ممنونم
    ممنون- اول از اپدیت تو پروفایل cic ، دو روز بعدشم ایمیل زدن

ممنون- اول از اپدیت تو پروفایل cic ، دو روز بعدشم ایمیل زدن
    ممنون بابت جوابتون
    چه پروفایلی ؟ من توی cic اکانت دارم اما نمیتونم لینکش کنم هنوز به اپلیکیشنم چون اپرو نشدم و هیچ شماره ی پرونده ای یا فایل نامبری به من ندادن
    میخواستم بدونم این پروفایلی که شما می فرمایید چی هست جطوری می تونم درستش کنم ؟
    ممنونم

سلام من اسپانسر هستم و 13 جولای مدارکم دستشون رسیده ولی یه اشتباه خیلی فاحش و خنده دار کردم
    ایمیل خودم رو توی فرم خودم یادم رفت بنویسم و فقط شماره تلفنم رو نوشتم، البته توی فرم اطلاعات خانوادگی برای اسپانسر شونده ایمیل من ذکر شده به عنوان ایمیل همسر
    خودم میخوام دوشنبه تماس بگیرم و بهشون اطلاع بدم و امیدوارم که تلفنی بشه این موضوع رو با سازمان مهاجرت حل کرد
    میخاستم ببینم کسی در این مورد نظری یا تجربه ای داره و باید چکار کنم،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

سلام دوستان من چند تا سوال راجع به اسپانسری دارم
    1- آیا برای اسپانسری نیاز به منتظر شدن از طرف سفارت که مدیکال بخوان نیست و باید همسرم فرم 1017 رو خودش ببره پیش دکتر و نتیجه رو من بزارم توی پرونده؟
    2- در فرم 5491 چک لیست گفته باید از لحاظ مالی ساپورت باشید- من الان بیکار هستم و هنوز کار پیدا نکردم- با کمک مالی همسرم و سود بانکی که به دلار البته خیلی نیست زندگی میکنم ، باید چی کار کنم چه مدرکی ارائه بدم؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام من اسپانسر هستم و 13 جولای مدارکم دستشون رسیده ولی یه اشتباه خیلی فاحش و خنده دار کردم
    ایمیل خودم رو توی فرم خودم یادم رفت بنویسم و فقط شماره تلفنم رو نوشتم، البته توی فرم اطلاعات خانوادگی برای اسپانسر شونده ایمیل من ذکر شده به عنوان ایمیل همسر
    خودم میخوام دوشنبه تماس بگیرم و بهشون اطلاع بدم و امیدوارم که تلفنی بشه این موضوع رو با سازمان مهاجرت حل کرد
    میخاستم ببینم کسی در این مورد نظری یا تجربه ای داره و باید چکار کنم،
    بله منظورم همین cic هست، من با اپلیکیشن نامبر لینک کردم، ممکنه با uci هم بشه ولی ظاهرا خیلیا نتونستن لینک کنن! به نظر من که زنگ بزنین و اپلیکیشن نامبرتون و وضعیت پروندتون رو بگیرین. تو ecas هم نمیتونین چک کنین؟

Junior Member

سلام
    برای مدیکال همسرتون باید به یکی از پزشکای معتمد کانادا مراجعه کنند و آزمایشات رو انجام بدن در اسپانسرشیپ همسر فرم خاصی نیاز نیست دکتر همون روز یه برگه به ایشون میدن که اون برگه رو با سایر مدارک ارسال کنید . برای اسپانسرشیپ همسر نیازی به داشتن درامد ندارید همین که ولفر دریافت نکنید کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidazh نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال راجع به اسپانسری دارم
    1- آیا برای اسپانسری نیاز به منتظر شدن از طرف سفارت که مدیکال بخوان نیست و باید همسرم فرم 1017 رو خودش ببره پیش دکتر و نتیجه رو من بزارم توی پرونده؟
    اگه منظورتون تست مدیکال اسپانسر شونده هستش، نیازی به فرم نیست، تشریف می برید پیش یکی از دکترهایی که توی لیست سفارت هستن، بهشون میگید که میخواین تست upfront بدین، اونا تست رو ازتون میگیرن و یه برگه به عنوان رسید انجام تست به شما میدن که عکس اسپانسر شونده روی اون برگه هست، همون رسید رو کافیه بذارید توی پرونده

بله منظورم همین cic هست، من با اپلیکیشن نامبر لینک کردم، ممکنه با uci هم بشه ولی ظاهرا خیلیا نتونستن لینک کنن! به نظر من که زنگ بزنین و اپلیکیشن نامبرتون و وضعیت پروندتون رو بگیرین. تو ecas هم نمیتونین چک کنین؟
    ممنونم از جوابتون
    من دیشب بالاخره موفق شدم که با uci صفحه ی ecas رو چک کنم، هنوز اپروو نشدم چون زیر قسمت permanent resident application status زده که : application received
    میخواستم پرونده رو به اکانتم توی cic بای uci لینک کنم، سه بار امتحان کردم هر سه بار میگه نمیتونم پیدا کنم
    یعنی به نظر شما به صورت تلفنی اپلیکیشن نامبر رو میدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)