صفحه 1103 از 1355 نخستنخست ... 1036031003105310931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311531203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,021 تا 11,030 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط delusive1 نمایش پست ها
    ولی من حرف شما رو برداشت نمیکنم. همونطور که توی زمانبندی سایت وزارت مهاجرت هم ایران هنوز ۹ ماه هست
    در بسیاری از کشورهایی که زمان انتظارشون بیشتر از ۱۲ ماه بوده همه شاهد کاهش زمان بودن بعضی ها شده همین
    ۱۲ ماه بعضی ها مثلا از ۲۴ ماه شده ۱۸ یا ۱۵ ماه. تا همین الان کسی اعلام نکرده که ۸ ماه یا ۹ ماه بوده شده ۱۲
    ماه! توی خبر هم نگفته که افزایش زمان داریم! گفته از امروز پرونده ها کاهش زمان دارن و این کاهش زمان هم شامل
    کشورهای با زمان انتظار طولانی هست.
    در انتها هم گفته که کسانی که از امروز اپلای میکنن برای اسپانسرشیپ همسر تا پایان دسامبر ۲۰۱۷ قطعا براشون
    تصمیم گیری خواهد شد! یعنی مثلا کشوری مثل افغانستان که الان ۲۹ ماه هست به این زمان قاعدتا باید کاهش پیدا
    بکنه یعنی همین ۱۲ ماه!

اونجا هم میگه از امروز، زمان پروسه کاهش خواهد یافت، علاوه بر اینکه بیشتر اپلیکیشن ها الان ۱۲ ماهه بررسی میشن.
    کیس های خاص زمان زیادتری ممکنه ببرن.

هدف کم کردن زمان بوده نه زیاد کردن زمان! (در کل هدفشون این هست که زوج ها زودتر بهم برسن)
    حرف شما درست
    منم منظورم ،تسريع پروندها بوده ، ولى تا قبل ديروز نه از امروز به بعد
    يعنى در كل تغييراتى صورت گرفته
    شما يه مراجعه به لبنك بفرماييد، ميبنيد كه زمان بندى تغيير كرده ... ووقتى كشور ايران رو انتخاب كردين ، از شما ميپرسه كه قبل ٧ دسامبر يابعدش
    موفق باشيد
    http://www.cic.gc.ca/englisH/informa...imes/index.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط Suzan_SM نمایش پست ها
    با سلام
    من از طریق همسرم برای ویزا اسپانسرشیپ کانادا اقدام کردم. ما از سیدنی اقدام کردیم چون من اقامت موقت استرالیا دارم. مدارک ما در تاریخ 20 آگوست امسال توسط سفارت دریافت شده و بعد یک ماه همسرم اپروو شد. حدود دوماه پیش در وب سایت نوشته شده مدیکال چک من دریافت شده است اما از آن تاریخ ما هیچ جوابی دریافت نکردیم. ما از طریق سیدنی اقدام کردیم تا سریع تر به جواب برسیم . معمولا چه مدت طول می کشد تا این پروژه به نتیجه برسد یا چه مدت اقامت درخواست کننده اپروو می شود؟ اگر برای ویزا توریستی من اقدام کنیم تاثیری بر زمان ویزا اقامت من می گذارد؟ تشکر
    شما به لينك كه مراجعه ميكنيد ، متوجه ميشيد كه حد اكثر چقدر طول ميكشه
    حالا چونكه همسر شما در سيدنى هم هستن ، كمى شايد طول بكشه
    معمولا باك گراوند چك زمان بره ، خصوصا كسانى كه سفر زياد داشتن يا اقامت جاى ديگرى دارن
    باك گراوند شوهر بنده ٨ ماه طول كشيد ، متاسفانه
    البته اونها بهانه زمان تعيين شده رو دارن هميشه
    به هر حال از ان زمان نميگذارد
    اگر هم پرونده از شش ماه بررسى هم بيشتر طول بكشه ،، دوباره اپديت عدم سوء پيشينه ميخوان،
    ويزاى توريستى هيچ تاثيرى نداره به نظر من !!

دوستان یک سوال در مورد اسپانسور شدن برای اقامت دائم پدر مادر:
    من زمانی که درخواست اسپانسوری برای اقامت دائم مادرم ر بدم 8 ماه فقط از سابقه کار کانادام می گذره. من 8 ماه پیش لندینگ گرفتم. قبل از اومدن به کانادا اصلا کار نمی کردم.
    الان درامدم خوبه. اما تا ژانویه 2017 که اقدام کنم کلا 8 ماه میشه. تو بانک هم به اندازه کافی موجودی هست که نشون بدم .
    اما موندم ایا کیسم واسه اسپانسوری همون اول رد میشه چون سابقه کاریم کمه ؟
    لطفا راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    George Brown - Business Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    من زمانی که درخواست اسپانسوری برای اقامت دائم مادرم ر بدم 8 ماه فقط از سابقه کار کانادام می گذره. من 8 ماه پیش لندینگ گرفتم. قبل از اومدن به کانادا اصلا کار نمی کردم.
    الان درامدم خوبه. اما تا ژانویه 2017 که اقدام کنم کلا 8 ماه میشه. تو بانک هم به اندازه کافی موجودی هست که نشون بدم .
    لطفا راهنمایی کنید
    بله رد میشه. برای اسپانسر از تورنتو فکر کنم باید دو یا سه سال سابقه داشته باشید
    ولی در کبک یک سال هست. البته این قانون مربوط به اسپانسر شدن برای والدین هست
    برای همسر نیاز به درآمد و کار نیست.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    حرف شما درست
    منم منظورم ،تسريع پروندها بوده ، ولى تا قبل ديروز نه از امروز به بعد
    يعنى در كل تغييراتى صورت گرفته
    شما يه مراجعه به لبنك بفرماييد، ميبنيد كه زمان بندى تغيير كرده ... ووقتى كشور ايران رو انتخاب كردين ، از شما ميپرسه كه قبل ٧ دسامبر يابعدش
    موفق باشيد
    اون بخش ۷ دسامبر برا من نمیومد. مرورگرم کش کرده بود. در کل تفاوتی نداره الان چه قبل چه بعد از دسامبر رو
    هر دوش رو نوشته تا قبل از پایان دسامبر ۲۰۱۷ انجام میدن! خب خسته نباشن اگه تا قبل دسامبر ۲۰۱۷ هم انجام
    ندن میخوان بیشتر از یک سال طول بدن!!! خودشون هم نمیدونن چیکار میکنن. فقط دنبال راه میگردن تا قانون بذارن
    که از سر خودشون وا کنن. قبلا همه سر ۹ ماه برای ایران ز میزدن اگه کارشون گیر میکرد الان میگن باید ۱۲ ماه صبر
    کنین!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...5482Eguide.asp

Member
    رشته و دانشگاه

به گفته جان مک کالوم وزیر مهاجرت بزودی شهروندان کانادایی باید مدت زمان کمتری منتظر تایید پرونده مهاجرت اعضای خانواده شان باشند.
    مک کالوم دیروز در شهر برامتون استان انتاریو اعلام کرد متوسط دو سال زمان لازم برای رسیدگی به پرونده های مهاجرت اعضای خانواده به یک سال کاهش خواهد یافت و این کاهش زمان شامل تمامی پرونده های در دست بررسی و پرونده های جدید خواهد شد.
    به گفته مک کالوم در سال جدید 64 هزار نفری که از این طریق منتظر ورود به کانادا بودند ، به همسرشان ملحق می شوند.
    او تاکید کرد این افراد می توانند با حضور فرزند ، همسر و یا پارتنرشان افرادی مثبت تر و خلاق تر برای جامعه کانادا باشند .
    به نوشته سی بی سی ،مک کالوم در عین حال اشاره کرد نگرانی از بابت مسائل امنیتی و یا تست پزشکی این مهاجران وجود نخواهد داشت.
    اقدام به رسیدگی سریع‌تر به پرونده این گروه از متقاضیان مهاجرت به کانادا٬ در نیمه اول سال جاری آغاز شده بود. تا پاییز امسال٬ پرونده‌هایی که در کانادا ارائه شده بود٬ تا ۱۵ درصد و پرونده‌هایی که در خارج از کانادا ارائه شده بود تا ۱۰درصد سریع‌تر از گذشته مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفته بود.
    برای این روند تازه راهنمای تازه ای از سوی وزارت مهاجرت منتشر شده . این راهنمای 75 صفحه ای جایگزین راهنمای قطور 180 صفحه ای قبلی می شود . مک کالوم در نهایت گفت :« نباید برای خواندن و درک فرمهای مهاجرت به دکترای زبان انگلیسی نیازی باشد. من امیدوارم در آینده این مدت زمان باز هم کمتر شود .»
    فرم های جدید از روز 15 دسامبر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

Junior Member

اين كارهاي اداره مهاجرت بعضي وقتها واقعا مسخره است! برگشتن گفتن كه همه پرونده هايي كه قبل از 7 دسامبر دريافت شده باشند تا پايان سال 2017 تعيين تكليف ميشن! آخه يكي نيست به اينها بگه طبق زمانبندي كه خودتون قبلا اعلام كرده بودين اين پروسه براي ايرانيها 9 ماه طول ميكشه! همين الا هم وبسايت شما براي كسانيكه قبل از 7 دسامبر اقدام كرده باشند همين زمان رو نشون ميده! يكي نيست به اينها بگه مگه چي كار ميخواييد بكنيد كه اينقدر طولش ميديد! چهار تا مدرك و فرم رو چك كردن كه ديگه اين حرفها رو نداره!!! مگه تا به حال چند تا تروريست و آدم كش از ايران به كانادا رفتن كه اينها اينقدر نگران بك گراند چك هستند!!!من تو ايران زندگي خيلي خوب و باثباتي دارم و بعضي وقتها با خودم فكر ميكنم آيا واقعا ارزش داره زندگي كه اينجا با كلي زحمت درست كردم ول كنم و برم جاييكه اصلا نميدونم چي در انتظارمه!

Member
    رشته و دانشگاه

بالاخره هرچیزی سختی های خودش رو داره. شما تصور کن همین مشکلات رو برای کسانی که بخوان اقامت ایران رو به نوعی بگیرن هست و ...
    منظور اینه که الان طرف برای یه پاسپورت ایرانی پدرش تو خارج از کانادا در میاد و حتی بعضی هاشون ۳ ۴ ماه طول میکشه! یا شناسنامه. یعنی
    حرفم این نیست که بخوام دفاع کنم از رفتار وزارت مهاجرت کانادا. اما این مسخره بازی ها برای همه کشورها هست. کلا این کارها رو نکنن که
    باید مرزها رو بردارن و مردم راحت جابجا بشن! بعضی وقتا این شامورتی بازی ها برای مهم جلوه دادن کشور هست بطوری که مردم بیشتر برای
    مهاجرت تشنه بشن!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

بالاخره بعد از چند صد بار من امروز تونستم پرونده رو به MyCIC لينك كنم!!!
    ولي اطلاعاتي كه ديدم يك كمي با هم متناقض هست! مراحل review of eligibility و background check در حالت in progress هستند، مديكال passed شده و نكته جالب اينه كه جلوي قسمت review of submitted documents خاليه و هيچي ننوشته! يعني الان بعد از بيشتر از يك ماه كه پرونده ما تو آنكارا in process شده اينها هنوز مدارك ما رو حتي review هم نكردن؟؟؟؟!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)