صفحه 1092 از 1355 نخستنخست ... 92592992104210821083108410851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911001101110211421192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,911 تا 10,920 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh8888 نمایش پست ها
    سلام مرسی از سایت ارزشمند و اطلاعات عالی که در اختیار ما می گذارین
    من و همسرم حدود 3 ماه ازدواج کردیم و ایشان الان به کانادا برگشتن و مشغول تکمیل فرم ها هستیم
    همسر من در سال 2012 از طریق خواهر خود که قبلا اقدام کرده بودن اسپانسر شده و به کانادا رفتن، سوال من این هست که آیا در فرم ها باید این موضوع ذکر بشه که ایشون خودش اسپانسر شده و به کانادا رفته ؟ آیا مشکلی ایجاد میکنه؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    سلام
    اگر در فرمها جاىى دارد كه به اين موضوع بايد اشاره شود،، شما بنويسيد ،، خودشون تو سيستم دارن ، وبهتره همه چى واضح ودقيق باشه
    يادم نيست تو فرمها همچين موضوعى هست يا نه
    ونميدونم كه ميتونن اسپانسر شوند يا نه
    دوستانى كه اين تجربه رو دارن ، راهنماىى ميكنن
    ولى اگر بايد قيد بشه ،،، حتما قيد كنيد ......... ظاهران همه اطلاعات رو دارن

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran91 نمایش پست ها
    دوستان سال ٢٠١٣ كه من اومدم كانادا قانون اسپانسر فقط براي همسر بود و نميشد براي پدر و مادر اقدام كرد مگر اينكه سوپر ويزا اقدام ميكرديم كه در اون صورت كارت پي آر نميگرفتن، آيا الان ميشه براي پدر و مادر اسپانسر شد يا بايد همون سوپر ويزا اقدام كرد ، ممنونم ازتون
    دوستان لطفا جواب منو بديد، ممنونم ازتون
    خدااوندا، به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند. آمین

دوست گرامی من برای اینکه ناامید نشده باشید بگم که اسپانسر برایگرفتن اقامت پدر و مادر شرایط سختی داره و به این اسونی ها نیست. با یه سرچ ساده چند و چونش رو در سایت cic به راحتی می تونید پیدا کنید

سلام
    شما كمى از وضعيتتون بگين تا بچه ها كمك كنن
    شما كسى رو در اين سه سال اسپانسر كردين يا نه ! همسر مثلا
    كار ميكنيد ؟! دانشجو هستيد ؟!
    چند روز پيش اعلام شد كه پروندهاى اسپانسرى والدين از ٥٠٠٠ به ١٠٠٠٠ افزايش دادن و در ضمن زود پر ميشه وبسته ميشه

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    شما كمى از وضعيتتون بگين تا بچه ها كمك كنن
    شما كسى رو در اين سه سال اسپانسر كردين يا نه ! همسر مثلا
    كار ميكنيد ؟! دانشجو هستيد ؟!
    چند روز پيش اعلام شد كه پروندهاى اسپانسرى والدين از ٥٠٠٠ به ١٠٠٠٠ افزايش دادن و در ضمن زود پر ميشه وبسته ميشه
    سلام، مرسي از پاسختون من اسپانسر كسي نشدم و درس ميخونم، ميشه بفرماييد چطور بايد اقدام كنم و آيا فقط در زمان مشخصي ميشه درخواست داد؟ از لحظه فرستادن پرونده تا وقتي كه پاس ركوئست ميشن تقريبا چقدر طول ميكشه؟
    خدااوندا، به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند. آمین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh8888 نمایش پست ها
    سلام مرسی از سایت ارزشمند و اطلاعات عالی که در اختیار ما می گذارین
    من و همسرم حدود 3 ماه ازدواج کردیم و ایشان الان به کانادا برگشتن و مشغول تکمیل فرم ها هستیم
    همسر من در سال 2012 از طریق خواهر خود که قبلا اقدام کرده بودن اسپانسر شده و به کانادا رفتن، سوال من این هست که آیا در فرم ها باید این موضوع ذکر بشه که ایشون خودش اسپانسر شده و به کانادا رفته ؟ آیا مشکلی ایجاد میکنه؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    با سلام

تا جاييكه من ميدونم اگر كسي از طريق اسپانسرشيپ همسر به كانادا مهاجرت كرده باشه، در صورت جدايي از كسي كه ايشان رو اسپانسر كرده تا 5 سال نمي تونه كس ديگه اي رو بعنوان همسر اسپانسر كنه. من نميدونم خواهر همسر شما چطور ايشون رو اسپانسر كردند ولي به نظر مياد ايشون مشكلي براي اسپانسر كردن شما نداشته باشه. اين هم سند اين موضوع عينا از سايت CIC:
    Five-year sponsorship bar for people who were sponsored to come to Canada as a spouse or partner

If a spouse or partner sponsored you, you cannot sponsor a new spouse or partner within five years of becoming a permanent resident.
    This rule applies even if you got your Canadian citizenship within those five years. Other members of the Family Class will not be affected by the rule change.

Junior Member

با سلام

مدارك ما 28 سپتامبر به دست اداره مهاجرت رسيده بود. ديروز وقتي وضعيت پرونده رو چك كردم ديدم وضعيت اسپانسر به "in process" تغيير كرده ولي نوشته بود كه بررسي پرونده ما از 21 اكتبر شروع شده. ممنون ميشم دوستان ديگه اي كه همزمان با ما اقدام كردن اطلاع رساني كنند تا از روند پرونده ها مطلع بشيم.

با تشكر

سلام، مرسي از پاسختون من اسپانسر كسي نشدم و درس ميخونم، ميشه بفرماييد چطور بايد اقدام كنم و آيا فقط در زمان مشخصي ميشه درخواست داد؟ از لحظه فرستادن پرونده تا وقتي كه پاس ركوئست ميشن تقريبا چقدر طول ميكشه؟
    We received sufficient applications to meet the Parent and Grandparent Program cap this year. The application period is now closed but will re-open on January 3, 2017, with a cap of 10,000 new and complete applications.

دوست عزيز بسته شد و تا سال جديد دوباره باز ميشه
    تا اون موقع اطلاعات رو و مدارك رو اماده كنيد تا سريع اقدام كنيد
    البته اگر واجد شرايط باشيد !!
    واقعيتش نميدونم كه دانشجو ميتونه اسپانسر والدين باشه يا نه !!!
    به هر حال اين پروندها مشكل و پيچيده اس ودر اولويت بندى اداره مهاجرت قرار ميگرن و از بين هزاران پرونده ١٠ هزار تا انتخاب ميكنن !!
    شما تصورشو بكنيد ! تازه ٥٠٠٠ بوده و امسال افزايش دادن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام
    من در پر کردن فرم اسپانسرشیپ سوالی دارم
    خودم و همسرم هر دو در کانادا هستیم و من میخوام اسپانسرش بشم، بچه ای هم نداریم
    در فرم imm 0008 سوال میکنه how many family members including you are in this application? طبق نوشته راهنما باید اعضای خوانوادم رو بنویسم (خودم و همسرم = ۲)
    اما در فرم imm 5481 سوال 5a میگه:
    current under taking- number of persons in box 3 of the gereric application (imm 0008 و جواب درست باید ۱ باشه که همسرمه ولی از طرفی میگه باید مثل imm 0008 باشه که اونجا عددش ۲ بود و در نهایت درست در نمیاد.
    ممنون میشم کمکم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafaa نمایش پست ها
    سلام
    من در پر کردن فرم اسپانسرشیپ سوالی دارم
    خودم و همسرم هر دو در کانادا هستیم و من میخوام اسپانسرش بشم، بچه ای هم نداریم
    در فرم imm 0008 سوال میکنه how many family members including you are in this application? طبق نوشته راهنما باید اعضای خوانوادم رو بنویسم (خودم و همسرم = ۲)
    اما در فرم imm 5481 سوال 5a میگه:
    current under taking- number of persons in box 3 of the gereric application (imm 0008 و جواب درست باید ۱ باشه که همسرمه ولی از طرفی میگه باید مثل imm 0008 باشه که اونجا عددش ۲ بود و در نهایت درست در نمیاد.
    ممنون میشم کمکم کنید
    سلام دوست عزیز
    فرم 008 مربوط به شخص اسپانسر شونده هست و تموم سوالا رو از شخص اسپانسر شونده میپرسه ، اونجایی هم که نوشته how many family members including you are in this application? منظور تعداد افراد اسپانسر شونده هست که توی کیس شما میشه 1 نفر که همسرتون هست
    توی فرم 5481 سوال 4 و 5a با توجه به شرایط شما ، هر دو جواب 1 هست . قسمت 7 که مجموع هست رو 2 بنویسید
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)