صفحه 10 از 1355 نخستنخست 1234567891011121314151617181920601105101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط moza_f نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال داشتم من فایل نامبرم نوامبر 2008 می باشد و پرونده ام in process می باشد برادرم 5 ماه پیش ویزای اقامت کبک را گرفته و الان یک هفته ای است که در مونترال مستقر شده است می خواستم بدونم که الان من می تونم از امتیاز خویشاوندی استفاده کنم و اگر اعلام کنم روی سرعت پروسه پرونده ام موثر می باشد.
    بله می توانید. صبر کنید تا از شما آپدیت بخواهند و بعد مدارک ایشان را بفرستید. حضور ایشان در کانادا تاثیری بر سرعت پرونده شما نخواهد داشت.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان عزیزم من یه سوال داشتم خواستم بدونم من از طریق دختر خاله ام میتونم برای مهاجرت برای کانادا اقدام کنم؟؟؟ البته شوهر دختر خاله ام در یک شرکت معروف در اتاوا در زمینه تجهیزات مخابراتی کار میکنه و سابقه خوبی داره؟؟؟
    آیا میتونم اقدام کنم؟؟؟ شانسی وجود داره در صورت امکان راهنماییم کنید.

خیلی فوری. ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم من یه سوال داشتم خواستم بدونم من از طریق دختر خاله ام میتونم برای مهاجرت برای کانادا اقدام کنم؟؟؟ البته شوهر دختر خاله ام در یک شرکت معروف در اتاوا در زمینه تجهیزات مخابراتی کار میکنه و سابقه خوبی داره؟؟؟
    آیا میتونم اقدام کنم؟؟؟ شانسی وجود داره در صورت امکان راهنماییم کنید.

خیلی فوری. ممنون
    خیر.نمی توانید.اگر برای فدرال می خواهید اقدام کنید چنین قانونی وجود ندارد..فکر نمی کنم برای کبک هم باشد... اگر بچه برادرتان یا بچه خواهرتان در اونجا بود می توانید اما از طریق دختر خاله خیر.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

من از طريق ساسكاچوان اقدام كردم ! يك دور گردش مالي 6ماهه براشون دادند و قبول كردند‌! گفتند كه عدم سو پيشينه واسه دمشق بفرستم !‌ مي خوام بدونم واسه رفتن به مصاحبه نياز دوباره به گردش مالي هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    من از طريق ساسكاچوان اقدام كردم ! يك دور گردش مالي 6ماهه براشون دادند و قبول كردند‌! گفتند كه عدم سو پيشينه واسه دمشق بفرستم !‌ مي خوام بدونم واسه رفتن به مصاحبه نياز دوباره به گردش مالي هست ؟
    فقط در صورتیکه آفیسر تقاضا کند وگرنه نیازی نیست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    فقط در صورتیکه آفیسر تقاضا کند وگرنه نیازی نیست
    از كجا بايد بفهمم كه آفيسر تقاضا مي كنه يا نه ؟ از الان معلومه يا روز مصاحبه ممكنه تقاضا كنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    از كجا بايد بفهمم كه آفيسر تقاضا مي كنه يا نه ؟ از الان معلومه يا روز مصاحبه ممكنه تقاضا كنه ؟
    اگر بخواد قبل از مصاحبه همزمان با اعلام تاریخ مصاحبه ازتون می خواد که فلان مدارک همراهتون باشه یا بعد از مصاحبه دوماه وقت میده که بفرستید واسش .اصلا نگرانی نداره.

Junior Member

سلام ،من از طریق sponsorship اقدام کردم و فایلم 8 ماه است که در سوریه است،می خواستم بدونم امکان انتقال فایل به کشور دیگه ای هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط triplem نمایش پست ها
    سلام ،من از طریق sponsorship اقدام کردم و فایلم 8 ماه است که در سوریه است،می خواستم بدونم امکان انتقال فایل به کشور دیگه ای هست؟
    خیر چنین امکانی وجود ندارد.

Junior Member

سلام، نامزد من سیتیزن کاناداست ولی به دلایلی نمی تونیم تا چند ماه آینده ازدواج کنیم. برای اینکه زمان انتظار کوتاه تر بشه من می خوام از طریق ویزای دانشجویی اقدام کنم(از یک کالج برای postgraduate پذیرش دارم). به نظر شما در صورتی که به من ویزای دانشجویی ندن و من 3 ماه دیگه برای ویزای ازدواج اقدام کنم برام مشکل به وجود میاد؟ از چند تا مشاور پرسیدم هر کس یه جوابی می ده. اگر کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا منو راهنمایی کنه. ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)