صفحه 1004 از 1355 نخستنخست ... 450490495499499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410541104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,031 تا 10,040 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال داشتم دو مورد فرمهاىى كه بايد در هواپيما و فرودگاه در مورد وسايلى كه همراه خود به كانادا ميارييم و وسايلى كه قراره بيارييم بعدا
    فرم B4 و B4A وفرم IMM5444E ( فرم PR)
    در مورد فرم گمركى كه گفتم چه فرقى باهم دارن !؟؟
    اما در مورد فرم PR ؟ براى چى بايد پر كنيم ؟ صرفا به خاطر ادرس دادن در خاك كانادا ؟
    يه سوال مهمى ديگه هم هست ؟!! ايا پول نقدى كه در تهران هست و بخواهيم به كانادا از طريق صرافى ببيرييم ، TAX تعلق نمى گيره كه !! اگه بخواهيم پرينت بانكى بگيرييم وبه نلم اسپانسر شونده باشه ،،مشكلى پيدا نمى شه ؟!
    چون جاىى خوندم كه بايد در فرم گمركى در مورد پول نقدك كه در ايران داريو قيد كنيم !!!!!!!!!!!
    برای من که توی فرودگاه ونکوور لند کردم، فرم گمرکی زیر رو که توی هواپیما میدن رو با فرم b4a تحویل افیسر فرودگاه دادم،
    http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...s/e311-eng.pdf
    البته وقتی فرم پرشده ی b4a من رو دید گفت اینطوری نباید پر کنید (اگرچه من این فرم رو طبق چیزایی که توی فروم ها خووندم پر کردم) یه برگه نمونه داد و گفتش که مثل این برگه باید پر بشه که لینکشو براتون این پایین گذاشتم:
    http://s6.uplod.ir/i/00709/ys1w04sgpnb6.jpg
    فرم PR رو هم خودش پر کرد و فقط یه سری سوال ازم کرد ، مثل آدرس،
    آیا قبلا سابقه ی ریجکتی دارین برای کانادا؟ آیا سابقه جرم دارید؟ ...
    در مورد انتقال پول تجربه ای ندارم ولی از طریق این فروم میتونید اطلاعات خوبی بدست بیارید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D9%87-)/page56

در مورد سوال آخرتون من که توی فرم گمرکی ندیدم بخواد که بگیم چقد پول توی کشور دیگه داریم !! حتی افیسر فرودگاه در مورد اینکه چقد پول همرام هست هم سوالی نپرسید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    برای من که توی فرودگاه ونکوور لند کردم، فرم گمرکی زیر رو که توی هواپیما میدن رو با فرم b4a تحویل افیسر فرودگاه دادم،
    http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...s/e311-eng.pdf
    البته وقتی فرم پرشده ی b4a من رو دید گفت اینطوری نباید پر کنید (اگرچه من این فرم رو طبق چیزایی که توی فروم ها خووندم پر کردم) یه برگه نمونه داد و گفتش که مثل این برگه باید پر بشه که لینکشو براتون این پایین گذاشتم:
    http://s6.uplod.ir/i/00709/ys1w04sgpnb6.jpg
    فرم PR رو هم خودش پر کرد و فقط یه سری سوال ازم کرد ، مثل آدرس،
    آیا قبلا سابقه ی ریجکتی دارین برای کانادا؟ آیا سابقه جرم دارید؟ ...
    در مورد انتقال پول تجربه ای ندارم ولی از طریق این فروم میتونید اطلاعات خوبی بدست بیارید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D9%87-)/page56

در مورد سوال آخرتون من که توی فرم گمرکی ندیدم بخواد که بگیم چقد پول توی کشور دیگه داریم !! حتی افیسر فرودگاه در مورد اینکه چقد پول همرام هست هم سوالی نپرسید.
    موفق باشید.
    ممنون از پاسخ
    فرم B4 در مورد چى هست ؟!

Junior Member

سلام. ما معرفی شدیم بهم . مدت سه ماه آشنایی از راه دور. بعد همسرم ایران اومد و ازدواج کردیم و ایشون برگشت کانادا. مدارکمون رو همسرم اواسط آبان در کانادا فرستاد. و یکماه و نیم پیش ایمیل اومد برای مصاحبه. نمیدونم چرا خواستن مصاحبه برم. چیز خاصی نخواستن جز همونایی که از همه می خوان.

من واقعيتش متوجه نشدم
    كدوم فرم در هواپيما ميدن كه بايد پر كرد., ودر مورد وسايلى كه همراه خودمون اوردييم ؟!
    وكدوم فرم مربوط به وسايلى كه قراره بعدا بيارييم حالا چه از طريق چمدان چه از طريق فريت ؟؟!!!!
    چند تا فرم پيدا كردم ولى خيلى گمراه كننده بودن !!! وفرقشان رو نمى دونم
    فرم B4 و فرم B4A و فرم Declartion card و فرم traveller Declaration card !!!!!!!!

لطفا مى كنيد بگيد فرقشان چيه وكدوم تو هواپيما مى دن و كدوم تو فرودگاه ؟!!!!!!!!
    وكجا بايد در مورد جواهر قيد كرد ؟!!
    ویرایش توسط Heidich : April 10th, 2016 در ساعت 09:47 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط elena1392 نمایش پست ها
    سلام. ما معرفی شدیم بهم . مدت سه ماه آشنایی از راه دور. بعد همسرم ایران اومد و ازدواج کردیم و ایشون برگشت کانادا. مدارکمون رو همسرم اواسط آبان در کانادا فرستاد. و یکماه و نیم پیش ایمیل اومد برای مصاحبه. نمیدونم چرا خواستن مصاحبه برم. چیز خاصی نخواستن جز همونایی که از همه می خوان.
    مطمئن شدن از ازدواج
    چيزى خاصى نيست

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط elena1392 نمایش پست ها
    همين كه قيد كرديد معرفي شديد به هم براي سفارت دليل خوبيه براي دعوت به مصاحبه.مشكل خاصي نيست ولي روي اين اشخاص رابط و كلا تاريخ ها و اطلاعات شخصي هم كار كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    من واقعيتش متوجه نشدم
    كدوم فرم در هواپيما ميدن كه بايد پر كرد., ودر مورد وسايلى كه همراه خودمون اوردييم ؟!
    وكدوم فرم مربوط به وسايلى كه قراره بعدا بيارييم حالا چه از طريق چمدان چه از طريق فريت ؟؟!!!!
    چند تا فرم پيدا كردم ولى خيلى گمراه كننده بودن !!! وفرقشان رو نمى دونم
    فرم B4 و فرم B4A و فرم Declartion card و فرم traveller Declaration card !!!!!!!!

لطفا مى كنيد بگيد فرقشان چيه وكدوم تو هواپيما مى دن و كدوم تو فرودگاه ؟!!!!!!!!
    وكجا بايد در مورد جواهر قيد كرد ؟!!
    اگه منظورتون از فرم traveller declaration card فرم زیر هستش:
    http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...s/e601-eng.pdf
    من تاحالا پر نکردم و ندیدم،
    اما فرم declartaion card رو توی هواپیما بهتون میدن، میتونید توی هواپیما پر کنید و سوالات کلی در مورد وسائل خاصی که همراه شما هست (در چمدان ها و ساک دستی) میپرسه، و اینکه ایا معادل یا بیش از 10 هزار دلار پول همراتون هست یا خیر، و اینکه چقدر میخواین توی کانادا بمونید...
    اما فرم b4 فرم اصلی لیست لوازمی هست که شما قصد دارین چه توی این ورودتوون چه توی ورود های بعدیتون به کانادا به همراه خود بیارید و فرم b4a همون فرم additional یا پیوست فرم b4 هست فرقی نداره، و اینکه این فرم (b4 and b4a) رو خودتون پر کنید و پرینت بگیرین و ببرین

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

خط آخر که درباره ی طلا و جواهره برای چند گرم طلاست یعنی حجمشم کم باشه بازم میخوان سرتیفیکیت قیمتشو ؟ماکزیمم چقدر مجازیم ببریم؟ ومهر کجا رو برای ترجمش باید بگیریم؟
    ویرایش توسط khashijan : April 10th, 2016 در ساعت 03:53 PM

دوستان در فرم پی منت برای س اس کیو کدوم گزینه باید تیک بخوره برای قسمتی که سوال میشه پی منت برای په منظوری هست؟؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    دوستان در فرم پی منت برای س اس کیو کدوم گزینه باید تیک بخوره برای قسمتی که سوال میشه پی منت برای په منظوری هست؟؟ممنون میشم زودتر جواب بدین
    سلام
    demande d'engagement - regroupement familiale رو باید بزنید
    توی فرم guid parrain صفحه ی 20 نوشته
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)