صفحه 1005 از 1355 نخستنخست ... 5505905955995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510551105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,041 تا 10,050 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    خط آخر که درباره ی طلا و جواهره برای چند گرم طلاست یعنی حجمشم کم باشه بازم میخوان سرتیفیکیت قیمتشو ؟ماکزیمم چقدر مجازیم ببریم؟ ومهر کجا رو برای ترجمش باید بگیریم؟
    سند قیمت ظلا رو نمیخوان. نمیدونم از ترجمه ی چی و مهر چی صحبت میکنید. اما طلاهای شخصی خودتون رو میتونید بیارید . تا کجا مجازید نمیدونم اما هرچه شخصی و متعلق به خودتونه تا جایی که میدونم میتونید ببرید
    در عین حال از این فروم هم میتونید سوال کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A%AF%29/page13
    حدود قیمتش رو میپرسن که طلاهایی که همراهتونه حدودا چقدر قیمت داره شما هم یک حدودی میگین
    میتونین عکس هم از طلاهاتون بگیرین ارایه کنید اما اگرعکس نداشته باشید هم تا جایی که من میدونم مشکلی پیش نمیاد
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    دوستان در فرم پی منت برای س اس کیو کدوم گزینه باید تیک بخوره برای قسمتی که سوال میشه پی منت برای په منظوری هست؟؟ممنون میشم زودتر جواب بدین
    حتما میدونید که امسال واسه سی اس کیو اسپانسر شونده باید 275 دلار کانادا توی فرم اجازه برداشت بدید.
    بله همونطوری که دوستمون گفتن demande d'engagement - regroupement familiale رو علامت بزنید.
    .The world is not run by the laws written on paper, It's run by people
    ! Some according to the law, others not

سلام دوستان.کسی هست پروندشو ژانویه فرستاده باشه و جوابی از انکارا گرفته باشه؟؟اپدیت.پی پی ار و.... من 6 ژانویه ارسال کردم 4 مارچ اپرووال گرفتم و از 22 مارچ اینپراسسم در انکارا
    سلام. مث اینکه منو شما دقیقا تو یک روز اینپراسس شدیم با این تفاوت که من مدارکو 4 دسامبر ارسال کردم و سه ماه بعد اپروال گرفتم. شما چقدر دیر دارید واسه سی اس کیو اقدام میکنید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_applyabroad نمایش پست ها
    سلام. مث اینکه منو شما دقیقا تو یک روز اینپراسس شدیم با این تفاوت که من مدارکو 4 دسامبر ارسال کردم و سه ماه بعد اپروال گرفتم. شما چقدر دیر دارید واسه سی اس کیو اقدام میکنید؟؟؟
    اره من متاسفانه درگیر امتحاناتم بودم و کارهای ویزای مادر پدر.فردا دارم پست میکنم مدارک س اس کیودد لاینی نداره واسه ارسال بعد از اپرووال؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    مطمئن شدن از ازدواج
    چيزى خاصى نيست
    خواهر همسرم همکار من بود و ما با هم دوست بودیم و ایشون برادرشون رو معرفی کردن و غیابی خواستگاری کردن و از من اجازه گرفتن شماره من و به برادرشون بدن و اینطوری شد آشنایی ما. ولی خوب وکیل انقدر مفصل ماجرا رو ذکر نکرده و خیلی خلاصه شرح داده.

اره من متاسفانه درگیر امتحاناتم بودم و کارهای ویزای مادر پدر.فردا دارم پست میکنم مدارک س اس کیودد لاینی نداره واسه ارسال بعد از اپرووال؟
    نه ددلاینی نداره، 25 تا 28 روز کاری طول میکشه صادر بشه. فقط ممکنه تو این مدت سفارت ازتون درخواست کنه که خب حداقل سی روز فرصت دارین واسشون بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elena1392 نمایش پست ها
    خواهر همسرم همکار من بود و ما با هم دوست بودیم و ایشون برادرشون رو معرفی کردن و غیابی خواستگاری کردن و از من اجازه گرفتن شماره من و به برادرشون بدن و اینطوری شد آشنایی ما. ولی خوب وکیل انقدر مفصل ماجرا رو ذکر نکرده و خیلی خلاصه شرح داده.
    خوب يعنى شما عقد غيابى كردييد؟!!

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    خوب يعنى شما عقد غيابى كردييد؟!!
    دوست عزيز اگه اشتباه نكنم ايشون گفتن غيابي خواستگاري كردند؛)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست عزيز اگه اشتباه نكنم ايشون گفتن غيابي خواستگاري كردند؛)
    سلام. نخیر عقد غیابی نبوده همسرم ایران اومدند و مراسم اینجا برگزارشد. و بعد از یک ماه ایشون بازگشتند کانادا و وکیل کارها رو انجام داد و اواسط آبان ارسال شد مدارک.

Junior Member

دوستانی که رفتند مصاحبه ممکنه راهنمایی بفرمایند که شرایط به چه صورته و عموما چه سوال هایی پرسیده می شه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)