صفحه 1006 از 1355 نخستنخست ... 65069069569969979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610561106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,051 تا 10,060 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست عزيز اگه اشتباه نكنم ايشون گفتن غيابي خواستگاري كردند؛)
    پست ايشونو سويع خوندم ، متوجه نشدم ،، فقط كلمه غيابى خوندم، ومصاحبه
    سريع ربطش دادم
    ببخشيد ؛-)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elena1392 نمایش پست ها
    دوستانی که رفتند مصاحبه ممکنه راهنمایی بفرمایند که شرایط به چه صورته و عموما چه سوال هایی پرسیده می شه.
    https://docs.google.com/document/d/1...KXQhFG3KJ4/pub

Junior Member

با سلام

دوستان كسي عكاسي ترجيحا تو نواحي مركزي تهران مثل ميدان وليعصر، هفت تير يا انقلاب و اميرآباد ميشناسه كه با نحوه گرفتن عكس مناسب براي كانادا آشنا باشه؟ ممنون ميشم اگه دوستان معرفي كنند.

Junior Member

يك سوال ديگه هم داشتم . با توجه به اينكه تاريخ اعتبار مديكال و گواهي سو ء پيشينه محدوده آيا اين مدارك بايد به همراه اپليكيشن اوليه به كانادا ارسال بشه و يا اينكه صبر كنيم هر وقت گفتند براشون بفرستيم
    مرسي از اينكه وقت ميگذاريد و راهنمايي ميكنيد

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    يك سوال ديگه هم داشتم . با توجه به اينكه تاريخ اعتبار مديكال و گواهي سو ء پيشينه محدوده آيا اين مدارك بايد به همراه اپليكيشن اوليه به كانادا ارسال بشه و يا اينكه صبر كنيم هر وقت گفتند براشون بفرستيم
    مرسي از اينكه وقت ميگذاريد و راهنمايي ميكنيد
    دوست گرامي عكاس خاصي نياز نيست،سايز مشخصه بديد به عكاس،عكس بگيره.خودتون پشت نويسي كنيد تمام.
    مديكال و سو پيشينه بايد با مدارك اوليه ارسال بشن.سعي كنيد تموم كاراتون تموم بشه بعد اقدام به اين ها كنيد و بعد از اومدن گواهي اين٢ مدارك رو به مركز مهاجرت بفرستيد(شخص اسپانسر بايد بفرسته)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_applyabroad نمایش پست ها
    حتما میدونید که امسال واسه سی اس کیو اسپانسر شونده باید 275 دلار کانادا توی فرم اجازه برداشت بدید.
    بله همونطوری که دوستمون گفتن demande d'engagement - regroupement familiale رو علامت بزنید.
    ممنونم.از پروندتون خبری نیست؟؟برای اقایون معمولا سکیوریتی چک خیلی ظول میکشه؟؟چون همسرم سرباز س پ بودن نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست گرامي عكاس خاصي نياز نيست،سايز مشخصه بديد به عكاس،عكس بگيره.خودتون پشت نويسي كنيد تمام.
    مديكال و سو پيشينه بايد با مدارك اوليه ارسال بشن.سعي كنيد تموم كاراتون تموم بشه بعد اقدام به اين ها كنيد و بعد از اومدن گواهي اين٢ مدارك رو به مركز مهاجرت بفرستيد(شخص اسپانسر بايد بفرسته)
    ممنون آقا آرش از راهنماييتون
    من همسرم سيتيزن هستند و ما از وقتي ازدواج كرديم(تقريبا 10 ماه پيش) با هم ايران زندگي ميكنيم. تا جاييكه من تو سايت اداره مهاجرت خوندم و متوجه شدم كليه مدارك و فرمهاي مربوط به اسپانسر شونده و اسپانسر كننده بايد يك جا با هم فرستاده بشه. همسر من سيتيزن هستند و تا جاييكه من ميدونم اگر اسپانسر سيتيزن باشند از خارج از كانادا هم ميشه اقدام كرد. به نظر شما اگر ما كليه مدارك رو از ايران بفرستيم مشكلي بوجود مياد؟

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    ممنون آقا آرش از راهنماييتون
    من همسرم سيتيزن هستند و ما از وقتي ازدواج كرديم(تقريبا 10 ماه پيش) با هم ايران زندگي ميكنيم. تا جاييكه من تو سايت اداره مهاجرت خوندم و متوجه شدم كليه مدارك و فرمهاي مربوط به اسپانسر شونده و اسپانسر كننده بايد يك جا با هم فرستاده بشه. همسر من سيتيزن هستند و تا جاييكه من ميدونم اگر اسپانسر سيتيزن باشند از خارج از كانادا هم ميشه اقدام كرد. به نظر شما اگر ما كليه مدارك رو از ايران بفرستيم مشكلي بوجود مياد؟
    نه مشكلي پيش نمياد،چون سيتيزن هستند ميتونند از همه جا بفرستن

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان

کسی میدونه درخواست اتیپ جوابش چجوریه؟
    یکی از دوستانم برای همسرش اسپانسر شده و الان مصاحبه خواستن ایشون درخواست اتیپ داد ببینه مشکل کجا بوده ولی الان که جوابش اومده فقط یه کپی از پرونده براش فرستادن؟؟

ممنون

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه درخواست اتیپ جوابش چجوریه؟
    یکی از دوستانم برای همسرش اسپانسر شده و الان مصاحبه خواستن ایشون درخواست اتیپ داد ببینه مشکل کجا بوده ولی الان که جوابش اومده فقط یه کپی از پرونده براش فرستادن؟؟

ممنون
    atip حاوي ١٠ -١٢ صفحه است(يكي بيشتر يكي كمتر).كه اكثر صفحات اطلاعات كيس رو نوشتن كه خودمون ميدونيم(تاريخ ارسال مدارك،تاريخ مديكال و واريز fee و...)
    در يك يا دو صفحه هست كه حاوي نظر افيسر يا افيسرهاي بررسي كننده پرونده نوشته ميشه كه اون مهمه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)