صفحه 101 از 1355 نخستنخست ... 519192939495969798991001011021031041051061071081091101111512016011101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    هانا جان دست رو دلم نذار و از پاس ریکوئست نپرس که دلم خونههههه یکساله منتظرم و واقعا دیگه خسته شدم از بلاتکلیفی فکر کنم اگه تا اوایل هفته آینده خبری نشه دیگه رفتیم برای 2013
    مژده جان
    ما هم دیگه از این انتظار و تعلیق جان به لب شدیم. واقعا امیدوارم که این افیسرها کمی انسانی تر عمل کنن و با پرونده ها و افراد مثل یک سری عدد و پیچ و مهره برخورد نکنن.
    من که خیلی امیدوارم این هفته خبری بشه ولی خوب از این هفته ها زیاد داشتیم
    .We received ----'s application for permanent residence on January 24, 2012.We started processing ----'s application on August 14, 2012.Medical results have been received. Medical extended till November 15, 2013.PPR:February 07, 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

هانا جان من که اول به امید این بودم که تولد همسرم کنارش باشم نشد بعد سالگرد ازدواج اونم نشد کریسمس و تولد خودم هم داره میاد و بازم نشد دیگه امیدم به عید نوروز هست. واقعا من نمیدونم دارن چکاری میکنن که اینهمه تاخیر دارن. یکی از آشناهای ما بهمن سال قبل برای ویزای توریستی درخواست داده بودن که برای عروسی یکی از اقوامشون میخواستن برن عروسی برگزار شد و رفت ولی اونا هنوز جوابی نگرفتن. فکر کنم الان یک کیلویی خاک روی پرونده من نشسته باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna1973 نمایش پست ها
    مژده جان
    ما هم دیگه از این انتظار و تعلیق جان به لب شدیم. واقعا امیدوارم که این افیسرها کمی انسانی تر عمل کنن و با پرونده ها و افراد مثل یک سری عدد و پیچ و مهره برخورد نکنن.
    من که خیلی امیدوارم این هفته خبری بشه ولی خوب از این هفته ها زیاد داشتیم
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna1973 نمایش پست ها
    سلام سپیده جان
    ممنونم از اطلاعاتی که دادی. اما برام یک سوال پیش اومده که مگه هر نوع از پرونده ها در بخشهای جداگانه بررسی نمیشه؟ اگر اینطور باشه ویزاهای توریستی ربطی به ویزاهای اسپانسر و یا مهاجرتی نباید داشته باشه.
    پس وکیل شما چیزی نگفته؟؟ منهم سعی میکنم از چند تا وکیل بپرسم تا ببینیم چی میشه.
    موفق باشید
    100% پروسه ی ما با اونها خیلی فرق داره اما من اینو با توجه به اینکه این همه ویزای دانشجویی و توریستی و یا حتی اسکیلد ورکر داریم اما هیچ نوع از اسپانسری به گوشمون نرسیده جدیداً گفتم. من که از خدامه حتی اگر شده هفته ای یا 2 هفته 1بار یکی از بچه ها ppr بشه دلمون خوش بشه نوبتمون میرسه به زودی.

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    100% پروسه ی ما با اونها خیلی فرق داره اما من اینو با توجه به اینکه این همه ویزای دانشجویی و توریستی و یا حتی اسکیلد ورکر داریم اما هیچ نوع از اسپانسری به گوشمون نرسیده جدیداً گفتم. من که از خدامه حتی اگر شده هفته ای یا 2 هفته 1بار یکی از بچه ها ppr بشه دلمون خوش بشه نوبتمون میرسه به زودی.
    من مطمئنم دقیقا زمانی که همه کاملا خسته و ناامید شدند یییهو تو یه روز همه پاس ریکویست میشیم دنت ووری چون میگذرد غمی نیست . چشم به هم زدم الان ۲ ماه و نیم بیشتر است که تو این فروم با شما ها اشنا شدم ! زود میگذره واقعا ناراحت نباشین . همیشه رنگین کمون پاداش کسی است که صبر میکنه تو بارون تا اخرش را ببینه یا یه همچین چیزایی . همه میریم به زودی و انتظار هامون تموم میشه .

فقط امیدوار باشین و خوشبین
    مانند یک عقاب باشید،وقتی باران میبارد همه پرندگان به سوی پناهگاه پرواز می کنند بجز عقاب که برای دور شدن از باران در بالای ابرها به پرواز در می آید .مشکلات برای همه وجود دارند اما طرز بر خورد با آن است که باعث تفاوت می گردد .بلند پرواز باشید...

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

خداییش اصلا منصفانه نیست پرونده های ما رو اینقدر طولش میدن و اصلا درست نیست زن و شوهر این همه مدت دور از هم باشن. من خودم از طریق اسکیل ورکر اومدم اینجا, درسته انتظار کلا سخته ولی اون موقع اصلا به اندازه الان اذیت نمیشدم, با خودم میگفتم بلاخره این ماه نشد ماه دیگه ویزا میاد ولی الان تحمل هر لحظش برام سخته آخه این چه وضعشه؟ این چه زندگیه زودتر کار مارو راه بندازن تا بلاخره زندگیمون رو تشکیل بدیم.
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

دوستان سلام یکی از دوستان همسرم که برادرشون شرایطش مثل ماست به وزیر مهاجر کانادا ایمیل زده و در مورد وضعیت اسپانسر شیپ همسر انتقاد کرده و خواستار رسیدگی به موضوع شده ،خدا به خیر کنه امیدوارم نتیجه خوبی داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط samoel_666 نمایش پست ها
    من مطمئنم دقیقا زمانی که همه کاملا خسته و ناامید شدند یییهو تو یه روز همه پاس ریکویست میشیم دنت ووری چون میگذرد غمی نیست . چشم به هم زدم الان ۲ ماه و نیم بیشتر است که تو این فروم با شما ها اشنا شدم ! زود میگذره واقعا ناراحت نباشین . همیشه رنگین کمون پاداش کسی است که صبر میکنه تو بارون تا اخرش را ببینه یا یه همچین چیزایی . همه میریم به زودی و انتظار هامون تموم میشه .

فقط امیدوار باشین و خوشبین
    samoel جان والا 2ماه و نیم همچین هم یک چشم به هم زدن نیستا. این عمر که داره به همین راحتی میگذره و این کم کاری دوستان آنکارایی باعث شده ما بهترین لحظات زندگیمونو در تنهایی و دوری از همسرانمون بگذرونیم. بازم خوشبحال مهران و دوستان دیگه ای که در کنار همسرشون این پروسه ی طولانی رو طی می کنند. امیدوارم همونطور که شما گفتی باشه و غافلگیر بشیم با خبر های خوش. آمین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    خداییش اصلا منصفانه نیست پرونده های ما رو اینقدر طولش میدن و اصلا درست نیست زن و شوهر این همه مدت دور از هم باشن. من خودم از طریق اسکیل ورکر اومدم اینجا, درسته انتظار کلا سخته ولی اون موقع اصلا به اندازه الان اذیت نمیشدم, با خودم میگفتم بلاخره این ماه نشد ماه دیگه ویزا میاد ولی الان تحمل هر لحظش برام سخته آخه این چه وضعشه؟ این چه زندگیه زودتر کار مارو راه بندازن تا بلاخره زندگیمون رو تشکیل بدیم.
    از بلاتکلیفی که دیگه نگو غزل جان. درست مثل کسی که بین آسمون و زمین گیر کرده. هر کسی هم که به آدم میرسه فوری میپرسه کارت چی شد؟ درست نشد؟؟!!!
    تا آخر سپتامبر خوب تند و تند بچه ها ppr می شدن اما تو این 2ماه گذشته و مخصوصاً این ماه که دیگه انگار هیچ خبری نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

وای سپیده جون از مردم نگو که دلم خونه نه این دوستان کانادایی درک میکنن نه دوستان و آشنایان اینجا درک میکنن که این یک پروسه هست و نه کاری از دست ما برمیاد نه همسرامون
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    از بلاتکلیفی که دیگه نگو غزل جان. درست مثل کسی که بین آسمون و زمین گیر کرده. هر کسی هم که به آدم میرسه فوری میپرسه کارت چی شد؟ درست نشد؟؟!!!
    تا آخر سپتامبر خوب تند و تند بچه ها ppr می شدن اما تو این 2ماه گذشته و مخصوصاً این ماه که دیگه انگار هیچ خبری نیست.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام هستی جون
    همسر منم داره اینکارو انجام میده و میخواد نامه بده و از این وضعیت و لطف بسیار بالای آنکارا نسبت به ایرانیا انتفاد کنه. من شنیدم که یک سری از بچه های همین فروم در اعتراض به سهمیه کم آنکارا برای نیروی متخصص کبک نامه نوشتن و چند روز پیش با رادیو سی بی سی مونتریال یک نفر مصاحبه کرده. کم کم ما هم باید دست به دست هم بدیم و همسرانمون که اون طرف هستن توی این زمینه فعالیت کنن شاید اینجوری یک نتیجه ای بگیریم
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    دوستان سلام یکی از دوستان همسرم که برادرشون شرایطش مثل ماست به وزیر مهاجر کانادا ایمیل زده و در مورد وضعیت اسپانسر شیپ همسر انتقاد کرده و خواستار رسیدگی به موضوع شده ،خدا به خیر کنه امیدوارم نتیجه خوبی داشته باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)