صفحه 1010 از 1355 نخستنخست ... 1051091096010001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410151016101710181019102010601110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,091 تا 10,100 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    دوست عزیزم. نگران نباشید. اگر مدارک رو فرستادید و ازتون آپدیت این فرم هایی رو که فرمودین و خواستند و براشون فرستادید پس یعنی مشکلی برای مدیکال ندارید. همونطور هم که ابندا عرض کردم خدمتتون مدیکال رو بعدا هم میشه انجامش داد ( وقتی بررسی پرونده به مرحله نهایی میرسه معمولا براتون ایمیل درخواست انجام معاینات پزشکی رو میفرستند.)
    اصلا نگران مدیکال نباشید و صبر کنید تا به اون مرحله برسه که درخواستش براتون بیاد.
    انجام ندادن مدیکال قبل از فرستادن مدارک جزء نواقص پرونده محسوب نمیشه.

انشاالله که بزودی درخواست مدیکالتون هم میاد.

سلام، ممنون كه جواب من رو ميديد و منو اميدوار ميكنيد، ما مدارك رو اكتبر فرستاديم ولي هيج جوابي نيومد إز نماينده بيكيري كرديم كفت ناقص بوده ولي نواقص رو نكفت همسرم مرور كرد و خودش فرم خواهر برادرم و بر كرد كفت نفرستاده و منم دوباره سوبيشينه دادم و ترجمه كردم و اين دو رو با هم فرستاديم هفته قبل، حالا هم جواب نيومده، من نكران شدم. (ببخشيد من فونت فارسي ندارم و فونت عربي دارم به خاطر همين غلط إملائي ميشه) حالا همش ميترسم كه بازم جواب ندن

سلام، من 3 سال هست که با ویزای تحصیلی دکتری در کانادا هستم. چند ماهی هست که از طریق واسط با کسی در ایران آشنا شدم و قصد داریم به زودی عقد کنیم. میشه راهنمایی کنین که شرایط ویزای اسپانسری به چه صورت هست الان و درصد پذیرش با شرایط ما به چه اندازه است؟

Junior Member

سلام من میخوام بلیط بگیرم واسه آنکارا وقت مصاحبه دارم حداقل چند روز طول میکشه تا ویزا رو بدن . بلیط برگشت رو برای فردای مصاحبه بگیرم؟ ممنونم از دوستانی که راهنمایی میکنند .

نقل قول نوشته اصلی توسط lady273 نمایش پست ها
    سلام من میخوام بلیط بگیرم واسه آنکارا وقت مصاحبه دارم حداقل چند روز طول میکشه تا ویزا رو بدن . بلیط برگشت رو برای فردای مصاحبه بگیرم؟ ممنونم از دوستانی که راهنمایی میکنند .
    اگر مصاحبه خوب پیش بره و آفیسر قانع بشه دو الی سه ساعت بعد ویزارو میدن بهتون بله واسه فردا خوبه

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان .من خانومم ‍‍پذیرش دانشجویی داره از یکی از دانشگاهای کانادا.ما چون ایتالیا هستیم میخوایم از اینجا برای ویزا اقدام کنیم. میتونم بپرسم ایا میتونم برای ویزای همراه اقدام کنم که به همراه همسرم برم.اگه اره میتونم بپرسم شرایطش چیه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان

به نظر شما من بعنوان اسپانسر شونده بايد كپي پاسپورتم رو همينطوري بفرستم يا ببرم يك جا برابر با اصل كنم بفرستم. ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من خانومم ‍‍پذیرش دانشجویی داره از یکی از دانشگاهای کانادا.ما چون ایتالیا هستیم میخوایم از اینجا برای ویزا اقدام کنیم. میتونم بپرسم ایا میتونم برای ویزای همراه اقدام کنم که به همراه همسرم برم.اگه اره میتونم بپرسم شرایطش چیه؟
    شدنش که قانونا میشه. منتهی به نظر افسر بستگی داره. بعضی موارد بوده که افسره به یکی ویزا داده و همسرش رو رد کرده.
    شما میتونید برای ویزای ویزیتور همراه یا ویزای کار همراه (open work permit) اقدام کنید.
    اطلاعات بیشتر رو در تاپیک های زیر میتونید پیدا کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...en-Work-Permit

http://www.applyabroad.org/forum/sho...AE%D8%A7%D8%B5

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

به نظر شما من بعنوان اسپانسر شونده بايد كپي پاسپورتم رو همينطوري بفرستم يا ببرم يك جا برابر با اصل كنم بفرستم. ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.
    نه پاسپورت نیازی به ترجمه نداره

Junior Member

سلام
    ما تازه اقدام کردیم برای اسپانسورشیپ همسر
    لطفا بگید چطوری تو فایل جدول اطلاعاتمون و وارد کنیم و اصلا چطور به جدول این گروه دسترسی داشته باشیم
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kingkaveh نمایش پست ها
    نه پاسپورت نیازی به ترجمه نداره
    ممنون از اينكه جواب داديد ولي من منظورم ترجمه نبود منظورم كپي برابر اصل بود. پس يعني فقط فتوكپي پاسپورت رو بفرستيم كفايت ميكنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)