صفحه 1012 از 1355 نخستنخست ... 1251291296210021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210621112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,111 تا 10,120 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

تقاضا برای باز کردن مراکز پردازش ویزای کانادا در ایران

خوانندگان مهاجران کانادا احتمالا مطلع هستند که از دسامبر 2013 تا به امروز ایرانیان متقاضی ویزای توریستی، دانشجویی و کار کانادا باید به یکی از مراکز پردازش ویزا Visa Application Centre (وی ای سی VAC) مراجعه کنند. هدف از این مراجعه انجام تست بیومتریک Biometric است که در نوشته زیر توضیح داده شده:

• تست بیومتریکز – انگشت نگاری و عکسبرداری برای ویزای کانادا

در حال حاضر متأسفانه هیچ مرکز پرداش ویزایی در ایران موجود نیست. این بدان معناست که متقاضیان باید برای انجام تست بیومتریک به خارج از ایران سفر کنند. این مسأله مشکلات فراوانی را برای متقاضیان فراهم می کند. برای مثال:

• سفارت کانادا در آنکارا مسؤول رسیدگی به پرونده های ایرانیان است و از سوی دیگر ایرانیان برای مسافرت به ترکیه نیاز به ویزا ندارند، بسیاری از افراد برای انجام تست بیومتریک به یکی از مراکز وی ای سی در آنکارا یا استانبول مراجعه می کنند. این مسأله به دلیل ناامنی کشور ترکیه مشکلات عدیده ای را برای برخی از این افراد به وجود می آورد.
    • افرادی که سن بالایی دارند یا از مشکلات جسمی و روحی رنج می برند برای چنین سفر ناخواسته ای با مشکلات جدی مواجه می شوند. از سوی دیگر معمولا این افراد نیاز به یک همراه دارند و آن همراه گاه مجبور می شود از مرخصی سالیانه خود استفاده کند یا واحد تجاری خود را تعطیل کند تا آن فرد را به کانادا همراهی نماید.
    • بعضی اوقات اهالی فامیل متقاضی مجبور می شوند از کانادا به ایران سفر کنند تا متقاضی را با خود به ترکیه یا کشور دیگری ببرند. من این موارد را در میان موکلین خودم دیده ام. تصور کنید چه هزینه مالی و زمانی سنگینی به این افراد تحمیل می شود.
    • در ایران شهروندان سایر کشورها نیز حضور دارند (نظیر عزیزان افغان) که گاه گزینه خروج از ایران یا ورود به کشورهای همسایه برایشان وجود ندارد یا بسیار مشکل آفرین است.
    • وقتی که ویزا صادر می شود متقاضی باید بار دیگر به مرکز وی ای سی مراجعه کند تا ویزای خود را بگیرد. بعضی از متقاضیان ترجیح می دهند گذرنامه خود را به یکی از آژانس های هواپیمایی یا افراد دیگر بسپارند تا به جای آنها ویزا را بگیرند. این مسأله صرف نظر از اینکه خلاف قانون ایران است، می تواند منجر به گم شدن گذرنامه و از دست دادن ویزایی شود که برای آن وقت و هزینه فراوان صرف شده است.

با توجه به توضیحاتی فوق شرکت مهاجرتی پارسای اقدام به تهیه یک تومار نموده است. محبت کنید به صفحه این تومار که درلینک زیر آمده است مراجعه کنید و با درج نام و ایمیل خود آن را امضا نمایید. همچنین لینک تومار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا امضا کنند. چناچه حداقل 5000 نفر این تومار را امضا کنند، آن را در اختیار وزیر مهاجرت کانادا قرار خواهیم داد تا دستورات لازم را در این خصوص صادر نمایند.
    Opening Visa Application Centres in Iran

http://www.ipetitions.com/petition/vac

Junior Member

سلام
    کسایی که از ژانویه به بعد اقدام کردند در چه مرحله ای از کارشون هستند؟ از کسی آپدیتی.. چیزی خواسته شده؟

سلام دوستان از ما اپدیت خواستن فرم 5669 و س اس کیو. امکانش هست تا اماده شدن س اس کیو من فرم 5669 رو پرکنم و جداگانه بفرستم و بعد س اس کیو که اماده شد جداگانه ارسال کنم؟؟و یکی دیگه در مورد سربازی گفتن وظایفتون رو توضیح بدین در همون فرم 5669 توضیح بدیم؟؟ در ضمن ما نوضیحاتو داده بودیم در فورم قبل دوباره همونارو بنویسیم.ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط helench نمایش پست ها
    سلام
    کسایی که از ژانویه به بعد اقدام کردند در چه مرحله ای از کارشون هستند؟ از کسی آپدیتی.. چیزی خواسته شده؟
    سلام مدارک من 6ژانویه رسیده و دیروز اپدیت خواستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان از ما اپدیت خواستن فرم 5669 و س اس کیو. امکانش هست تا اماده شدن س اس کیو من فرم 5669 رو پرکنم و جداگانه بفرستم و بعد س اس کیو که اماده شد جداگانه ارسال کنم؟؟و یکی دیگه در مورد سربازی گفتن وظایفتون رو توضیح بدین در همون فرم 5669 توضیح بدیم؟؟ در ضمن ما نوضیحاتو داده بودیم در فورم قبل دوباره همونارو بنویسیم.ممنونم
    اگر براتون امکان داره متن ایمیل رو منتشر کنید و توضیحاتی رو که در فرم های اولیه داده بودین ذکر کنید
    به این صورت شاید بهتر بشه کمکتون کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    فرم 5669 رو این دفعه دقیق پرش کنید، هیج بازه ی زمانی از ده سال پیش تا امروزو جا نندارید. یگان خدمتی (زمینی، دریایی، هوایی)، محل خدمت، درجه، رسته خدمتی و وظایف رو با جزییات واسشون منطفی توضیح بدید. سفارت کنسول ایرانی الاصل داره که شهروند کاناداس، به همه ی مسایل روز ایران و ... آشناس، سعی کنید حرف فلان شخص و مشاور و وکیل رو گوش نکنید، من نامه از خود س پ ه واسه شرح وظایف با ترجمه واسه اداره مهاجرت کبک فرستادم و اگه همه چی بر پایه صداقت باشه همه چی حل میشه، اما امان از وقتی که شما بخواید ساده و بی اطلاع فرضشون کنید... ببینید کارشون اینه... که اول مطمن شن شما صادقین و بعد بقیه مراحل...

توی نامه توضیح بدید که تازه واسه سی اس کیو اقدام کردید و 28 روز کاری طول میکشه صادر شه. و به محض صدور واسشون ایمیل می کنید... البته کبک به محض صدور دولت فدرال رو از صدورش اگاه میکنه ولی شما توضیح بدید و واسه فرستادن 5669 تعلل نکنید.
    .The world is not run by the laws written on paper, It's run by people
    ! Some according to the law, others not

بادرود
    دوستان گرامی کسی هست که در یک شهری لند کرده باشه و بعدش آدرس شهر دیگه ای رو برای دریافت کارت PR داده باشه. اصولا همچین چیزی ممکنه و آفیسر چه برحوردی داره؟ در ضمن می خواستم ببینم اگر کسی پروسه فدرال رو رفته باشه و در کبک لند کنه ممکن هست و آفیسر چه برخوردی با این کیس می کنه؟

Application Forms:
    Please complete the following forms as listed below for you. Use the most recent version of the forms available here:
    http://www.cic.gc.ca/english/information/applications/index.asp

- (IMM 5669) Schedule A: Background / Declaration – No gaps – All questions must be answered

***ALL QUESTIONS MUST BE ANSWERED IN FULL. DETAILS MUST BE PROVIDED FOR EVERY MONTH/YEAR SINCE THE AGE OF 18. DO NOT LEAVE ANY GAPS OR BLANKS. ALL FORMS MUST BE SIGNED AND DATED. INCOMPLETE FORMS WILL BE RETURNED TO YOU FOR COMPLETION AND WILL RESULT IN DELAYS IN THE PROCESSING OF YOUR APPLICATION. COMPLETING THE FORMS ELECTRONICALLY IS EASIER AND REDUCES THE RISKS OF ERRORS THAT CAN SLOW DOWN THE APPLICATION PROCESS***

Military Service:
    Please provide the circumstances of you being promoted to the rank of Sergeant while doing your Military Service and provide details of your duties;

Junior Member

سلام دوستان، كسي اطلاع داره كه براي پيكاپ ويزا چند روز بايد در آنكارا بمونيم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    بادرود
    دوستان گرامی کسی هست که در یک شهری لند کرده باشه و بعدش آدرس شهر دیگه ای رو برای دریافت کارت PR داده باشه. اصولا همچین چیزی ممکنه و آفیسر چه برحوردی داره؟ در ضمن می خواستم ببینم اگر کسی پروسه فدرال رو رفته باشه و در کبک لند کنه ممکن هست و آفیسر چه برخوردی با این کیس می کنه؟
    سلام
    تا اونجا که من میدونم شما قادر نخواهید بود آدرس استان دیگه ای بغیر از استانی که داخلش هستین رو برای دریافت کارت پی آر بدین، و افیسر قبول نخواهد کرد
    سوال دومتون رو نمیدونم متاسفانه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)