صفحه 1015 از 1355 نخستنخست ... 1551591596510051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510651115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,141 تا 10,150 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما اگه به اداره مهاجرت يا سفارت انكارا ايميلى يانامه اى بدم كه ديگه فلانى وكيل من نيست
    اين كار شدنى هست ؟!!!
    مشكل ايجاد ميشه به نظرتون ؟!!!!
    ديگه ميخواهيم خودمون تماس مستقيم داشته باشيم !!!
    وكيل ما رو بيچاره كرد ! تو رو خدا كسى وكيل نگيره !!!!! كار رو خراب مى كنن !!!! اگه درست بود اسمشون مى گفتم ، كه كسى تو دام اون نيفته !

موافقم که وکیل گرفتن کار درستی نیست. اما ایمیل زدن هم نمی دونم چقد جواب می ده که واقعا کاملا طرف رو از میان بردارن یا نه. من تو دو تا پرونده مختلف شاهد بودم که چطور گیج خوردن وقتی ایمیل زدیم. یک بار گفتیم فلان نفر رو از پرونده حذف کنید چون خودش جدا اپلای کرده، آخر سر ایمیل نهایی اینکه کار ما درست شده رو به همون نفری که گفتیم از پرونده حذف کنید فرستادند! مورد دوم هم وقتی اسپانسر شوهرم شده بودم ایمیل زدم که آدرس شوهرم رو از ایران بکنید قبرس که به جاش آدرس من رو از کانادا به قبرس تغییر دادند! و تا آخر هم آدرس من قبرس موند ولی مشکلی خدا رو شکر پیش نیومد. حالا شما هم می تونید امتحان کنید ولی یک درصد ممکنه همچنان با ایشون ارتباط برقرار کنن! بنابراین سعی کنید روابطتون رو خوب نگه دارید با وکیله و با دشمنی قضیه رو تموم نکنید اگه تصمیم گرفتید جدا کارتون رو ادامه بدید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NinaK نمایش پست ها
    موافقم که وکیل گرفتن کار درستی نیست. اما ایمیل زدن هم نمی دونم چقد جواب می ده که واقعا کاملا طرف رو از میان بردارن یا نه. من تو دو تا پرونده مختلف شاهد بودم که چطور گیج خوردن وقتی ایمیل زدیم. یک بار گفتیم فلان نفر رو از پرونده حذف کنید چون خودش جدا اپلای کرده، آخر سر ایمیل نهایی اینکه کار ما درست شده رو به همون نفری که گفتیم از پرونده حذف کنید فرستادند! مورد دوم هم وقتی اسپانسر شوهرم شده بودم ایمیل زدم که آدرس شوهرم رو از ایران بکنید قبرس که به جاش آدرس من رو از کانادا به قبرس تغییر دادند! و تا آخر هم آدرس من قبرس موند ولی مشکلی خدا رو شکر پیش نیومد. حالا شما هم می تونید امتحان کنید ولی یک درصد ممکنه همچنان با ایشون ارتباط برقرار کنن! بنابراین سعی کنید روابطتون رو خوب نگه دارید با وکیله و با دشمنی قضیه رو تموم نکنید اگه تصمیم گرفتید جدا کارتون رو ادامه بدید!
    برای ما هم وکیل یادش رفت ریجکتی امریکا رو اعلام کنه که این مشکل برامون پیش اومد. ولی من پرسیدم از چند تا وکیل دیگه و گفتن الان وکیل عزل نکنید چون دوباره پرونده رو با تاخیر می اندازه. برای شما وکیل چه اشتباهی کرده؟ وکیل ما خیلی هم معروف بود به خدا

سلام
    به نظر شما اگه به اداره مهاجرت يا سفارت انكارا ايميلى يانامه اى بدم كه ديگه فلانى وكيل من نيست
    اين كار شدنى هست ؟!!!
    مشكل ايجاد ميشه به نظرتون ؟!!!!
    ديگه ميخواهيم خودمون تماس مستقيم داشته باشيم !!!
    وكيل ما رو بيچاره كرد ! تو رو خدا كسى وكيل نگيره !!!!! كار رو خراب مى كنن !!!! اگه درست بود اسمشون مى گفتم ، كه كسى تو دام اون نيفته !
    سلام دوست عزیز خیر اصلا همچین کاری و نکنید چونکه فقط با اینکار ها اونارو مشکوک تر میکنید اونا همینجوری دنباله بهانه هستن فکر کنم دیگه تا 10 روز دیگه درخواست aitip بیاد شما این همه صبر کردید وایسید تا ببینیم جواب چیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Success2016 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خیر اصلا همچین کاری و نکنید چونکه فقط با اینکار ها اونارو مشکوک تر میکنید اونا همینجوری دنباله بهانه هستن فکر کنم دیگه تا 10 روز دیگه درخواست aitip بیاد شما این همه صبر کردید وایسید تا ببینیم جواب چیه
    سلام
    اخه امروز واسه ما ايميلى اومد دوباره سوء پيشينه خواستند وتراول هيستورى
    اينجورى كه نمى شه !!! چند ماه ميرن بررسىى ،، دوباره مى گن اپديت مدارك !!!!! ١٦ ماه !!! هر چند ماه افيسر مى خوابه بيدار ميشه ميگه اپديت فلان مدرك !!
    همش به خاطر اشتباهت وكيل !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rozitiam نمایش پست ها
    برای ما هم وکیل یادش رفت ریجکتی امریکا رو اعلام کنه که این مشکل برامون پیش اومد. ولی من پرسیدم از چند تا وکیل دیگه و گفتن الان وکیل عزل نکنید چون دوباره پرونده رو با تاخیر می اندازه. برای شما وکیل چه اشتباهی کرده؟ وکیل ما خیلی هم معروف بود به خدا
    وكيل كارش اينه كه از شما مداركو بگيره كه خودش به سفارت پست كنه !!!! همين !!! معروف بودن اينجا اهميتى نداره
    تازه از ايشان بايد وقت بگيرى كه برى پيشش كه فرمهارو اشتباه هم پر كنه !!!!!

سلام
    اخه امروز واسه ما ايميلى اومد دوباره سوء پيشينه خواستند وتراول هيستورى
    اينجورى كه نمى شه !!! چند ماه ميرن بررسىى ،، دوباره مى گن اپديت مدارك !!!!! ١٦ ماه !!! هر چند ماه افيسر مى خوابه بيدار ميشه ميگه اپديت فلان مدرك !!
    همش به خاطر اشتباهت وكيل !!!!
    دوست عزیز این بار فکر کنم دیگه آخرین باره چونکه دیگه دارین میشین 17 ماه خودشون همجوره میرن زیر سوال فکر کنم بعد ارسال مدارک درخواستی چند روز بعدش ppr بشید موفق باشید

Junior Member

دوستان یه سوال، توی راهنمای اپلیکیشن نوشته که همسر (اسپانسر شونده) باید مدارک اپلیکیشنش رو بذاره توی یه پاک 9 در 12 اینچ و ارسال کنه به آدرس اسپانسر کننده (من!). بعد من اون پاکت رو به همراه مدارکی که خودم اضافه میکنم بفرستم به میسیساگا.
    حالا سوال من اینه که اون پاکت باید مهر و موم شده باشه یا درش باز باشه؟ اصلن وقتی من بسته رو میفرستم مدارک همسرم باید توسط اون پاکت از مدارک خودم جدا باشه یا نه؟
    حتمن باید پست شده باشه اون پاکت ؟ مثلن توی مورد ما ، خودم توی ایران مدارک رو با همسرم آماده کردیم و ورداشتم با خودم آوردم و حالا میخوام بفرستم، باید پاکت بذارمشون؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz66 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، توی راهنمای اپلیکیشن نوشته که همسر (اسپانسر شونده) باید مدارک اپلیکیشنش رو بذاره توی یه پاک 9 در 12 اینچ و ارسال کنه به آدرس اسپانسر کننده (من!). بعد من اون پاکت رو به همراه مدارکی که خودم اضافه میکنم بفرستم به میسیساگا.
    حالا سوال من اینه که اون پاکت باید مهر و موم شده باشه یا درش باز باشه؟ اصلن وقتی من بسته رو میفرستم مدارک همسرم باید توسط اون پاکت از مدارک خودم جدا باشه یا نه؟
    حتمن باید پست شده باشه اون پاکت ؟ مثلن توی مورد ما ، خودم توی ایران مدارک رو با همسرم آماده کردیم و ورداشتم با خودم آوردم و حالا میخوام بفرستم، باید پاکت بذارمشون؟
    دوست گرامي هيچ نياز نداره كه مهر و موم باشه.شما همه ي مدارك رو با هم دسته بندي كنيد و با يك پاكت از كانادا ارسال كنيد

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید این ماجرای عدم سوپیشینه که میگن دوستان اعتبارش دوماهه چیه؟ برای مصاحبه سفارت از من خواسته آپدیت سو پیشینه رو ببرم و من هم همون زمان گرفتم و فکر کنم نزدیک دوماه شده باشه. یا تا زمان مصاحبه بشه شاید دوماه. الانم که نمیشه دوباره گرفت. دیگه اینکه عکس که گفتن چهارتا ببریم بایدپنج در هفت باشه مشخصات خاصی باید داشته باشه؟ و سوال دیگه اینکه گفته کپی مدارکی که قبلا سابمیت نکردید رو بیارید. خوب البته ما همه مدارک و فرستادیم قبلا. و زیا کپی از اصل فارسی یا ترجمه باید باشه؟

Junior Member

سلام دوستان اگر کسی sponsor approval یا passport request شده یا هر خبر دیگه ای اخیرا تاریخ هاتون رو لطفا بگید تا ما معیار مقایسه داشته باشیم و از نگرانی در بیایم من :

1. We received your application to sponsor on February 12, 2016.
    2. We sent you correspondence acknowledging receipt of your application(s) on March 17, 2016.
    3. We started processing your application on March 16, 2016.

va

1. We received application for permanent residence on February 12, 2016.
    2. We started processing application on April 5, 2016.
    3. Medical results have been received.

من
    correspondence acknowledging receipt نگرفتم !!!!!
    چه کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)