صفحه 1037 از 1355 نخستنخست ... 3753793798710271028102910301031103210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710871137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,361 تا 10,370 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Success2016 نمایش پست ها
    دوست عزیز ریز به ریز همه رو چک کردن ؟ آیا به مترجم هم داد که واسشون چت ها رک ترجمه کنه ؟ ویزا رو داد بهتون ؟؟؟ لطفا یه مختصری از مصاحبه تونو توضیح میدن ممنون
    ریز به ریز چک نکردن . مترجم و افیسر با هم نگاه کردن . چون ازدواجم غیابی بود ویزا ندادند.

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz66 نمایش پست ها
    همین الان بالاخره اولین ایمیل رو از میسیساگا دریافت کردم که میگه اپلیکیشنمو دریافت کردن و یه شماره پرونده هم بهم دادن.
    سریعتر از چیزی که فکرشو میکردم.
    سلام، شما کی پروندتون دریافت شد میسیساگا؟ ایمیل رو به اسپانسر دادن یا اسپانسر شونده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    سلام، شما کی پروندتون دریافت شد میسیساگا؟ ایمیل رو به اسپانسر دادن یا اسپانسر شونده؟
    از روزی که پرونده‌م رسید دستشون تا روزی که ایمیل رو دریافت کردم کلن شد هفده روز. به نظرم خیلی خوبه.
    ایمیل اولیه رو هم به اسپانسر میدن.

Junior Member

سلام دوستان
    برای اسپانسرشیپ همسر قبل از ارسال مدارک چند دلار باید پرداخت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط plegrino نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای اسپانسرشیپ همسر قبل از ارسال مدارک چند دلار باید پرداخت کنیم؟
    شما 1040 دلار همراه مدارک میفرستید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

دوستان اگر كل خانواده بجزء يك فرزند پسر +٢١ در كانادا باشند،آيا ميتونن از طريق اسپانسرشيپ براي پسرشون اقدام نمايند؟

[QUOTE=khosro1380;2250866]دوستان خواهشا در مورد موضوعي كه اطلاع كافي ندارند اظهار نظر نكن كه باعث گمراهي ديگران بشه. كسي كه سيتيزن باشه لزومي نداره حتما داخل كانادا باشه و از خارج از كانادا هم ميتونه اقدام كنه

استاد گرامی با دقت اطلاعات مربوط به اسپانسر را در صفحه مربوطه در سایت CIC مطالعه بفرمایید. جهت اطلاع سایر عزیزان عرض کنم که صراحتا در آن صفحه گفته شده است که اگر شما سیتیزن بوده و خارج از خاک کانادا زندگی می کنید باید نشان دهید که پس از درخواست برای اسپانسرشیپی و دریافت آن حتما حتما در خاک کانادا به زندگی می پردازید والا این امر برای آفیسر قابل قبول نیست...
    حال برای اینکه آفیسر متقاعد شود شما اگر راهی دیگر را سراغ دارید می توانید امتحان کنید.
    در ضمن برای خود من سوال است که این دوست گرامی چگونه سیترن کانادا هستند که تا بحال فرمهای مالیاتی پر نکردند. القصه دوستان در این راستا اگر اطلاعاتی دارند مطرح بفرمایند که ما هم استفاده کنیم

Junior Member

[QUOTE=bestMBAman;2253780]
    نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    دوستان خواهشا در مورد موضوعي كه اطلاع كافي ندارند اظهار نظر نكن كه باعث گمراهي ديگران بشه. كسي كه سيتيزن باشه لزومي نداره حتما داخل كانادا باشه و از خارج از كانادا هم ميتونه اقدام كنه

استاد گرامی با دقت اطلاعات مربوط به اسپانسر را در صفحه مربوطه در سایت CIC مطالعه بفرمایید. جهت اطلاع سایر عزیزان عرض کنم که صراحتا در آن صفحه گفته شده است که اگر شما سیتیزن بوده و خارج از خاک کانادا زندگی می کنید باید نشان دهید که پس از درخواست برای اسپانسرشیپی و دریافت آن حتما حتما در خاک کانادا به زندگی می پردازید والا این امر برای آفیسر قابل قبول نیست...
    حال برای اینکه آفیسر متقاعد شود شما اگر راهی دیگر را سراغ دارید می توانید امتحان کنید.
    در ضمن برای خود من سوال است که این دوست گرامی چگونه سیترن کانادا هستند که تا بحال فرمهای مالیاتی پر نکردند. القصه دوستان در این راستا اگر اطلاعاتی دارند مطرح بفرمایند که ما هم استفاده کنیم
    دوست عزيز جناب bestMBAman

همانطور كه شما فرموديد "اگر شما سیتیزن بوده و خارج از خاک کانادا زندگی می کنید باید نشان دهید که پس از درخواست برای اسپانسرشیپی و دریافت آن حتما حتما در خاک کانادا به زندگی می پردازید". اثبات اين قضيه كه بعد از گرفتن ويزا ما از ايران به كانادا ميريم به عهده ماست و ما اين كار رو خواهيم كرد و به آفيسر اين موضوع را نشان خواهيم داد.
    در خصوص فرمهاي مالياتي اولا من نگفتم كه ايشون تا به حال فرمهاي مالياتي پر نكردند و فقط گفتم كه در طول 2-3 سال گذشته اين كار رو نكردند. در ضمن اينكه كسي به هر علتي فرم مالياتي پر بكنه يا نكنه مساله شخصي خودش هست و در كمال احترام بايد خدمتتون عرض كنم كه اين موضوع به كسي ارتباطي نداره و متاسفانه بايد بگم كه طرز برخورد شما در اين خصوص درست نيست. من فقط مشكل خودم رو مطرح كردم و از دوستان توقع راهنمايي داشتم و نه بنده و نه كس ديگري خوشش نمياد كه راجع به مسائل شخصي زندگيش به ديگران پاسخگو باشه.
    باز هم از دوستان محترم خواهش ميكنم اگر كسي راجع به اين موضوع تجربه داشتن لطف كنن و با ما در ميان بگذارند.

با تشكر از همگي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    همسر من كه اسپانسر كننده هستند سيتيزن هستند و بعد از ازدواجمون الان يك سال هست كه با هم ايران زندگي ميكنيم.
    ايشون براي سال 2015 و در دو سه سال اخير هم اظهارنامه مالياتي به اداره ماليات كانادا نفرستاند (به دليل اينكه دانشجو بودن و درآمدي نداشتند وسال 2015 هم بيشترش رو ايران بودند) به نظر شما اگه ما Notice of Assessment رو نفرستيم مشكلي ايجاد ميشه؟ كسي از دوستان بودند كه بدون فرستادن اين مدرك كارشون درست شده باشه؟ ممنون ميشم دوستان كمك كنند چون همسرم سر اين موضوع خيلي استرس پيدا كرده
    با تشكر
    اگه درامد نداشتند يا در كانادا نبودند اشكال نداره كه پر نكردند و خارج از فصل ماليات هم ميتونن الان پر كنن و بفرستن ولي لازمه دريافت نوتيس اسسمنت داشتن آدرس هست تو كانادا كه اونم اگه كسي اينجا دارين و مطمئن هست ميتونيد آدرس آشناتون در كانادا رو بدين
    اگر ميتونيد بياين كانادا كه اينجا پر كنيد كه خوبه اگر نمي تونيد من سايت هايي مثل turbotax رو پيشنهاد ميكنم كه هم مجاني داره و هم اگه سر در نمياريد ميتونيد با پرداخت ٢٠$ راهنما دارش رو پر كنيد.
    من خودم دسامبر اومدم كانادا و همون موقع رفتم مال ٢٠١٣ و ٢٠١٤ رو با هم پر كردم در H&R block كه شركت تكس هست و مال اونا سريع ريترن مياد يك ماهه notice of assessment اومد و مدارك همسرم رو بعدش فرستادم.
    به من گفتن كه كساني كه درامد دارن و در كانادا هستند موظف هستند در زمان فصل تكس يعني تا آخر آپريل تكسشون رو پر كنن اما بقيه فرقي نميكنه.
    اين تجربه من بود

سلام
    توی فرم شماره ی 5481 که برای اسپانسر هست، سوال 3 در مورد درامد خالص سوال میکنه، اما من شرایطم جوریه که تازه دارم میرم کانادا و میخوام دنبال کار بگردم، و کنارش برای اسپانسرشیپی اقدام کنم، فقط قبلش یک سفر چند روزه داشتم که بتونم کارت خودم رو بگیرم، در حالی که به سوال 2 جواب unemployed دادم، برای جواب سوال 3 باید درآمد ایران رو بزنم ؟
    توی همین فرم سوال 7، برای من که برای فقط همسرم اقدام دارم میکنم، میشه عدد 2؟
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)