صفحه 104 از 1355 نخستنخست ... 4549495969798991001011021031041051061071081091101111121131141542046041104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    سپیده جون هرچی زودتر اینکارو انجام بدیم بهتره از ما که گذشته مخصوصا من و هستی چون بیش از یکساله منتظریم ولی با اینکار حداقل میتونیم اعتراضمون را برسونیم که زندگی ما درگیر بازیهای سیاسی شده و زندگیامون واقعا متوقف شده و هیچکاری تمیتونیم انجام بدیم تا جواب این درخواست نیاد. لااقل یک فکری بحال کسانی بکنن که از این به بعد میخوان درخواست بدن که این سختی های مارو نکشن
    سلام مژده جان
    خوشحالم از اینکه شماها هم موافق این کار هستین و معتقدید که حتی اگر برای خودمون نتونیم کاری بکنیم لااقل برای بعدی ها کار ممکنه راحتتر بشه. ضمن اینکه ممکنه و اقعا بخاطر همین بازی های سیاسی خیلی چیزهای بیشتری رو از دست بدیم که اصلا برای اونها اهمیت نداره ولی باید با همین ترمینولوژی حقوق بشری باهاشون مذاکره کنیم و بگیم که اقلیتها هم (هرچند کم تعداد) حقوقشون طبق همین حقوق بشر شما ارزشمنده . همونطور که سازمانهای بین المللی در شعارهاشون دارن Every One Counts .
    باز هم از همراهیتون ممنونم
    .We received ----'s application for permanent residence on January 24, 2012.We started processing ----'s application on August 14, 2012.Medical results have been received. Medical extended till November 15, 2013.PPR:February 07, 2013

Member
    رشته و دانشگاه

سلام مجدد به همه ی دوستان
    من همین الان یک سایتی پیدا کردم که میشه با کمکش petition ساخت. براتون لینک رو میفرستم نگاه کنید:
    http://www.change.org/start-a-petiti...tition_example
    ضمن اینکه باید حتما نامه ی مستقیم هم به وزیر مهاجرت بنویسیم.
    به امید موفقیت همه مون
    .We received ----'s application for permanent residence on January 24, 2012.We started processing ----'s application on August 14, 2012.Medical results have been received. Medical extended till November 15, 2013.PPR:February 07, 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aaabbbccc نمایش پست ها
    همسر من که می خواد اسپانسر من بشه
    در کانادا کار نداره و تا حالا هم اونجا شاغل نبوده می خواد اعلام بکنه که از محل حساب بانکی اش استفاده می کنه
    نمی دونم احتیاج به گرفتن option c هست یا نه؟
    البته در یکسال گذشته در ایران شاغل بوده و درآمد داشته
    راهنمایی بفرمایید که در چک لیست سوال ۱۸ - ۱۹ و ۲۰ چه انتخابی باید بکنه و احتیاج به آپشن سی هست یا نه؟
    تا الان متوجه شدم كه آپشن سي لازم نيست
    اما چك ليست - ١٨ ، ١٩ ، ٢٠ را نمي دانم چي بايد زد

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام هانای عزیز
    من با همسر صحبت کردم و نظر خودم هم همینه که اگه این بحث را به شبکه های اجتماعی بکشونیم مسئله سیاسی تر میشه و این یک انتقاد از دولت کانادا میشه و ممکنه به ضررمون تموم بشه. نظر من اینه که یک نامه کلی به آقای کنی بنویسیم تا اینکه به شبکه های اجتماعی بکشونیم. در هر صورت این نظر شخصی من هست و بچه های دیگه هم امیدوارم نظراتشون را بدهند تا همگی به یک توافق برسیم. به امید خبرها و روزهای خوب
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna1973 نمایش پست ها
    سلام مجدد به همه ی دوستان
    من همین الان یک سایتی پیدا کردم که میشه با کمکش petition ساخت. براتون لینک رو میفرستم نگاه کنید:
    http://www.change.org/start-a-petiti...tition_example
    ضمن اینکه باید حتما نامه ی مستقیم هم به وزیر مهاجرت بنویسیم.
    به امید موفقیت همه مون
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط aaabbbccc نمایش پست ها
    همسر من که می خواد اسپانسر من بشه
    در کانادا کار نداره و تا حالا هم اونجا شاغل نبوده می خواد اعلام بکنه که از محل حساب بانکی اش استفاده می کنه
    نمی دونم احتیاج به گرفتن option c هست یا نه؟
    البته در یکسال گذشته در ایران شاغل بوده و درآمد داشته
    راهنمایی بفرمایید که در چک لیست سوال ۱۸ - ۱۹ و ۲۰ چه انتخابی باید بکنه و احتیاج به آپشن سی هست یا نه؟
    همسرتون کی رفتن کانادا؟ اگر زیر 1 سال هست و به سال مالی اینجا نرسیدن نیازی به option c نیست و اما حتما یه نامه بنویسید بذارید روی مدارکتون وبفرستید و توی اون نامه شرح بدید که تازه اومدن کانادا و به سال مالی نرسیدن . من هم همین شرایط رو داشتم و در چک لیست 18و19و 20 رو خالی گذاشتم.
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    سلام هانای عزیز
    من با همسر صحبت کردم و نظر خودم هم همینه که اگه این بحث را به شبکه های اجتماعی بکشونیم مسئله سیاسی تر میشه و این یک انتقاد از دولت کانادا میشه و ممکنه به ضررمون تموم بشه. نظر من اینه که یک نامه کلی به آقای کنی بنویسیم تا اینکه به شبکه های اجتماعی بکشونیم. در هر صورت این نظر شخصی من هست و بچه های دیگه هم امیدوارم نظراتشون را بدهند تا همگی به یک توافق برسیم. به امید خبرها و روزهای خوب
    سلام مژده جان
    البته که ما نمیخوایم مسئله سیاسی بشه چونکه اصلا سیاسی نیست ولی این مسئله ای اجتماعی هست و ما هرچه بیشتر بتونیم ساپورت اجتماعی بگیریم بهتره. به هرحال اگر شما صلاح نمیدونید اول نامه بدیم و منتظر میمونیم ببینیم اجوابی به ما داده میشه و بعد اقدامهای بعدی رو میکنیم.
    موفق باشید
    هانا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    همسرتون کی رفتن کانادا؟ اگر زیر 1 سال هست و به سال مالی اینجا نرسیدن نیازی به option c نیست و اما حتما یه نامه بنویسید بذارید روی مدارکتون وبفرستید و توی اون نامه شرح بدید که تازه اومدن کانادا و به سال مالی نرسیدن . من هم همین شرایط رو داشتم و در چک لیست 18و19و 20 رو خالی گذاشتم.
    بله زیر یکسال است و شغلی تا الان ندارم اما حساب بانکی خوبی دارم، این حساب و کجا باید ذکر کنم؟
    دقیقا در کاغذ اضافی مربوط به سوال ۱۸ چی بنویسم؟
    مثلا بگم زیز یکسال هستم و تا الان شغلی نداشتم و بنابراین اپشن سی ندارم
    ویا اصلا چیزی ننویسم و ۱۸ و ۱۹ و ۲۰ را خالی بذارم؟

(من و همسرم با یک ای دی می نویسیم)
    ممنون

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

من خودم به سال مالی رسیده بودم. بنابراین درخواست option c دادم . توی نامه بنویسید که هنوز به سال مالی نرسیدید و به همین علت option c ندارید و سخت دنبال کار هستید و فعلا هم توی حسابتون به اندازه کافی پول دارید, یه پرینت از حسابتون هم میتونید بذارید.
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Member
    رشته و دانشگاه

من خودم به سال مالی رسیده بودم. بنابراین درخواست option c دادم . توی نامه بنویسید که هنوز به سال مالی نرسیدید و به همین علت option c ندارید و سخت دنبال کار هستید و فعلا هم توی حسابتون به اندازه کافی پول دارید, یه پرینت از حسابتون هم میتونید بذارید.
    با سلام
    البته لازم به یاداوری است که برای اسپانسر همسر خیلی موقعیت کاری و مالی شما در تاییدتون مهم نیست بلکه مهم اینه که از دولت کمک نگرفته باشید و همینطور جرم مرتکب نشده باشید. تا به حال اکه اینطور بوده حالا اگر به تازگی مورد آیتم تمکن مالی هم به موارد اسپانسرشیپ همسر اضافه نشده باشه.

Junior Member

این مطلب و کجا بنویسم
    سوال من دقیقا همینه، این مطلب چطوری و کجا باید بیان بشه
    صورت حساب بانک که در مدارک پیوست گذاشته میشه اما جایی برای تیک زدن شرایط من وجود نداره
    جاهایی که به ذهن خودم رسیده :

روی بک کاغذ اضافی .... چک لیست قسمت ۱۸
    یا جای خالی هست در چک لیست سوال ۲۰ یا ۲۱

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)