صفحه 1052 از 1355 نخستنخست ... 52552952100210421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106211021152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,511 تا 10,520 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    من گذاشتم آخرین صفحه از همین فرم ، فکر کنم درستش هم همینه ، چون یه فرم دیگه هم هست ، 1344 ، اونم فکر کنم Validate داره که اونم باید بذارید آخر همون فرم
    تا جایی که یادم میاد طبق راهنما، بارکد باید روی همان فرم قرار بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    تا جایی که یادم میاد طبق راهنما، بارکد باید روی همان فرم قرار بگیره.
    بله، نوشته که روی پکیج قرار بگیره، ولی مشخص نکرده که روی همه ی مدارک بذاریم یا روی فرم ها فقط

جواب یکی از سوالات ما بخاطر عکس های زیادی که داشته نزدیک 150 صفحه شده و ما مجبور شدیم که اون رو سیمی کنیم
    با توجه به تجربه ی شما دوستان، گیر میدن به اینکار، یا ممکنه که برگردونن مدارک رو ؟؟

Junior Member

دوست عزیز بهتر است این کار رو نکنید
    میتونید از گیره های کاغذ استفاده کنید
    و برای هر عکس یک توضیح که مربوط به کدوم سوال هست رو بهش اضافه کنین
    البته در کل فکر نمی کنم در بررسی پرونده این جور مسائل خیلی تعیین کننده باشه

ممنونم kingkaveh عزیز
    توی چک لیست 3911 ، توی قسمت 5 برای اسپانسر شونده نوشته که اگه اسپانسر از ایرانه، باید کنار کپی پی آر ، کپی شناسنامه همسر رو بذاره توی پرونده ، از طرف دیگه توی صفحه A6 ، توی جدول مربوط به ایران، شماره ی دو باز گفته که شناسنامه اسپانسر شونده و همسر نیازه،
    من گیج شدم، یعنی باید دو بار ترجمه شناسنامه مو بذارم توی پرونده ؟ (من اسپانسر هستم)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HR1 نمایش پست ها
    سلام. من خانوادم در کانادا زندگی میکنند و میخواهند که من را اسپانسر کنند. من قبلا در پرونده اقدامشون بودم ولی چون ازدواج کردم دیگه به من تعلق نگرفت. من الان ۲۹ ساله هستم ایا اسپانسرشپ به من تعلق میگیره
    نخیر دیگر نمیشه.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    جواب یکی از سوالات ما بخاطر عکس های زیادی که داشته نزدیک 150 صفحه شده و ما مجبور شدیم که اون رو سیمی کنیم
    با توجه به تجربه ی شما دوستان، گیر میدن به اینکار، یا ممکنه که برگردونن مدارک رو ؟؟
    دوست عزیز
    ممکن هست بفرمایید جواب کدوم سوال هست که 150 صفحه شده؟ جواب سوال که نباید انقدر طولانی باشه.
    اگر منظورتون پرینت مکالمات و چت های whatsapp و دیگر برنامه هاست.... نیازی به اضافه کردن عکسهایی که برای هم فرستادید، توی پرینتی که میگیرید نیست. فقط پرینت چت ها رو بفرستید براشون.
    درضمن بهتر هست چیزی رو منگنه یا سیمی نکنید. از گیره های فلزی استفاده کنید.

موفق باشید.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنونم kingkaveh عزیز
    توی چک لیست 3911 ، توی قسمت 5 برای اسپانسر شونده نوشته که اگه اسپانسر از ایرانه، باید کنار کپی پی آر ، کپی شناسنامه همسر رو بذاره توی پرونده ، از طرف دیگه توی صفحه A6 ، توی جدول مربوط به ایران، شماره ی دو باز گفته که شناسنامه اسپانسر شونده و همسر نیازه،
    من گیج شدم، یعنی باید دو بار ترجمه شناسنامه مو بذارم توی پرونده ؟ (من اسپانسر هستم)
    دوست عزیز
    توی همون چک لیست اگر دقت کنید زیر جدول های شماره 2، 4 و 6 یه نوشته ای هست که گفته :
    Note: If you are a resident of Afghanistan, Jordan, Iran, Iraq, Lebanon and Syria, see additional details below regarding identity and civil status documents.

این یعنی اگر مقیم این کشورها که ایران هم جزء آنها هست، هستید... به قسمت اطلاعات بیشتر (همون قسمت- A6- additional detail) مراجعه کنید.
    برای قسمت 2 و 4 و 6 جامع تر توضیح داده که چه چیزهایی رو برای این قسمت ها باید بفرستید.

سخن کوتاه کنم...
    شما در کنار ترجمه شناسنامه همسرتون ، ترجمه شناسنامه خودتون رو هم میزارید. (فقط 1 بار) بهمراه ترجمه سند ازدواجتون.

موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام، میدونم سوالمزیاد به این فروم مربوط نمیشه، اما جای دیگه پرسیدم ولی دیده نمیشه انگار اونجا
    من توی اولین لندینگم که یه هفته طول کشید و برگشتم ایران- یادم رفت توی فرم b4 فرش ابریشمی که دارم رو بنویسم
    الان دوباره میخوام برگردم کانادا و کلا بمونم می خوام فرش رو ببرم با خودم- بنظر شما توی فرودگاه گیر میدن بهم ؟
    اگر بتونید فرش رو توی یک چمدون جا بدید اصلا کاری باهاتون ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ممکن هست بفرمایید جواب کدوم سوال هست که 150 صفحه شده؟ جواب سوال که نباید انقدر طولانی باشه.
    اگر منظورتون پرینت مکالمات و چت های whatsapp و دیگر برنامه هاست.... نیازی به اضافه کردن عکسهایی که برای هم فرستادید، توی پرینتی که میگیرید نیست. فقط پرینت چت ها رو بفرستید براشون.
    درضمن بهتر هست چیزی رو منگنه یا سیمی نکنید. از گیره های فلزی استفاده کنید.

موفق باشید.
    خیلی ممنونم بابت جوابتون و زمانی که گذاشتین
    والا اسنپ شات های این اپلیکشن های واتس اپ و تلگرام و وایبر بوده که (یه سری چت هامون توی این اپ ها بود)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)