صفحه 1055 از 1355 نخستنخست ... 55555955100510451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106210631064106511051155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,541 تا 10,550 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...uests-atip.asp

از طریق این آدرس میتونید واسه ATIP درخواست بدین ، وارد سایت که بشید تقریبا میشه گفت همه چیزش مشخصه ، فقط تو انتخاب گزینه ای که نوع درخواستتون واسه Access Information هست باید دقت کنید که حدس میزنم سری قبل همین موضوع رو اشتباه کردید
    بله درست می فرمایید من هم فکر می کنم خیلی مهمه که دسترسی به اطلاعات رو درست و دقیق مشخص کنید... البته من نمی دونم چه گزینه ای باید انتخاب کرد؟؟؟ ولی منظور شما رو هم نمی فهمم که می گید من در دسترسی به اطلاعات اشتباه کردم؟ شما خودتون چه گرینه ای رو انتخاب کردید؟
    البته من خودم فکر می کنم اگه درخواست رو درست پر نکرده بودم نمی شد اطلاعات رو بگیرم...

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کسانی که از طریق اسپانسرشیپ والدین میایند محدودیتی در مقایسه با پی آر ها در مورد بیمه پزشکی و مانند آن ندارند. فقط بخاطر اینکه شما اسپانسرشان میشوید امکان دریافت کمک های دولتی مثل ولفر را ندارند.
    گاملا درست است و دقیق می فرمایید...
    اما غیر از کمک های دولتی، در خصوص کمک های تحصیلی و موارد مشابه نیز آیا محدودیت هایی وجود دارد؟ من خیلی در این مورد نیاز به بدست آوردن اطلاعات دارم...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    گاملا درست است و دقیق می فرمایید...
    اما غیر از کمک های دولتی، در خصوص کمک های تحصیلی و موارد مشابه نیز آیا محدودیت هایی وجود دارد؟ من خیلی در این مورد نیاز به بدست آوردن اطلاعات دارم...
    منظورتون از کمک تحصیلی چیه؟ در کانادا که به کسی کمک تحصیلی نمیدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

دوست گرامی مطالب ارزشمندی را مطرخ فرمودید که بسیار مهم است. می خواستم بپرسم ازتون که می دونید در خصوص این محدودیت های اسپانسر شده ها کچا میشه اطلاعات دقیق تر رو بدست آورد؟
    راستش من منبع اطلاعاتیم چیزی نیست که مستقیم خودم خونده باشم و تا حالا نرفتم دنبالش گرچه منم علاقه مندم تفاوت های دقیقش رو بدونم با بقیه کانالای اقامتی.
    یه دوستی که چند ساله پدر و مادرش اینجا هستن از مصائبش اینچنین تعریف کرد و خوشبختانه ghlobe عزیز راهنمایی کردن.

Junior Member

Junior Member

سلام دوستان در خصوص اسپانسر شدن برای همسر سوال دارم. من مهاجر فدرال هستم و به تازگی pr گرفتم و برگشتم ایران. اگر بخوام برای همسرم اقدام کنم باید حتما در کانادا حضور داشته باشم؟ اثبات تعهد تامین مالی برای اسپانسرشیپ چطوریه؟ باید حتما در کانادا مشغول به کار باشم و در حساب کانادایی پول داشته باشم یا داشتن پول در حساب بانکی در ایران هم قبوله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_z نمایش پست ها
    سلام دوستان در خصوص اسپانسر شدن برای همسر سوال دارم. من مهاجر فدرال هستم و به تازگی pr گرفتم و برگشتم ایران. اگر بخوام برای همسرم اقدام کنم باید حتما در کانادا حضور داشته باشم؟ اثبات تعهد تامین مالی برای اسپانسرشیپ چطوریه؟ باید حتما در کانادا مشغول به کار باشم و در حساب کانادایی پول داشته باشم یا داشتن پول در حساب بانکی در ایران هم قبوله؟
    بله طبق قانون باید در کانادا حضور داشته باشین
    البته هستند افرادی که از ایران اقدام کردن و با پست کردن پرونده برای کسی تو کانادا و پست از طریق اشناشون در کانادا تشکیل پرونده دادن و موفق هم شدن
    اسپانسرشیپ همسر نیازی به تعهد مالی و درآمد نداره
    از آنجایی هم که قراره شما در کانادا باشین و اقامت دایم دارین پول در ایران هم زیاد موضوعیت نداره
    البته من از خیلی ها شنیدم که داشتن مبلغ ۱۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار تو حساب کانادا به خصوص اگر شما بیکار باشید میتونه بهتون کمک کنه

Junior Member

سلام دوستان کسی‌ اینجا از طریق ازدواج یا common law partner بودن با یک فرد کانادایی برا اقامت اقدام کرده؟ مخصوصاً اگه خودش اینجا با ویزای دانشجویی اقامت داشته باشه.

Junior Member

سلام من براي اسپانسر شيپي همسرم اقدام كردم يك ايميل دريافت كرديم از انكارا براي ارسال مدارك سربازي و پاسپورت و csqو ٢ سوال دارم

سوال اول :
    Military Service Documents:
    Please provide a Military Service card and Military Service background record or proof of Military Service exemption for yourself.
    منظور از بكگراند سربازي چيه ؟

سوال ٢ :
    اينكه همسرم الان سريازه و نميتونه تا ٦٠ رود ديگه كارت پايان خدمت بگيره سربازيش ٢٢ روز ديگه تموم ميشه
    ايا به نظرتون راهي هست براي اينكه كارت زودتر بگيره يا اينكه درخواست تايم اضافه كنيم ؟!
    اخه گفته فقط ٦٠ روز زمان دارين مدارك بفرستين ،

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

بله درست می فرمایید من هم فکر می کنم خیلی مهمه که دسترسی به اطلاعات رو درست و دقیق مشخص کنید... البته من نمی دونم چه گزینه ای باید انتخاب کرد؟؟؟ ولی منظور شما رو هم نمی فهمم که می گید من در دسترسی به اطلاعات اشتباه کردم؟ شما خودتون چه گرینه ای رو انتخاب کردید؟
    البته من خودم فکر می کنم اگه درخواست رو درست پر نکرده بودم نمی شد اطلاعات رو بگیرم...
    راستش دوست عزیز دقیق یادم نیست گزینش چی بود ، اما تا اونجا که تو ذهنمه یه همچین مضمونی داشت :
    access to the electronic file which includes the status update/ officer's notes/ and or reason for refusal.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)