صفحه 106 از 1355 نخستنخست ... 656969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161562066061106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

مرسی مژده جون امیدوارم که بزودی یه خبرایی بشه برای هممون ، خصوصا" شما که وقتی کامنتهاتو میخونم واقعا" ناراحت میشم ،،، چونکه خیلی منتظر موندی ،، و درکت میکنم عزیزم ، برای همتون آرزوی خوشحالی و شادکامی دارم،از پس که انتظارکشیدیم ، نمیدونم اینو باید به فال نیک بگیرم یا نه؟ راستش نمیخوام به خودم امید واهی بدم ،که اگه نشد بهم بریزم

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    وای هستی جون خیلی این خوبه امیدوارم بزودی خبر پاس ریکوئستت را بهمون بدی و حسابی خوشحالمون کنی. پس معلوم شد دارن یک کارهایی انجام میدن و همینجوری دست رو دست نگذاشتن. موفق باشی خانمی دست راستت هم توی سر من و بقیه بچه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    سلام هانای عزیز ومژده جان وهمه ی دوستان گرامی، دیروز از میسی ساگا با همسرم تماس گرفتند و گفتند ما 1.5 ماه پیش با شما تماس گرفتیم چندین بار و خطتون قطع بوده ،( البته همسرم خطشو عوض کرده بود وبه آنکارا ایمیل زده بود) ما از آنکارا شماره جدید تلفن شما رو گرفتیم که بگیم پرونده تون یه چیزی کم داره، اگه یادتون باشه به بهتون گفتم که ما وکیلمون رو کنسل کردیم 2 ماه پیش و میبایست برای اینکار یه فرم میفرستادیم میسی ساگا ،که ازاین به بعدهمسرم خودش نماینده پروندمون بشه ، ولی وکیل عزیزبعد از تسویه حساب، اینو به همسرم نگفته بود !! به من هم زنگ زده بودند که متاسفانه متوجه نشده بودم ، بهرروی به همسرم گفته که اینو برامون سریعا" بفرستید و همسرم هم پرسیده کارمون کی درست میشه؟ گفته ما الان نمیتونیم بهتون بگیم کی!.. و منتظر باشید خبربدیم .الان هم همسرم اون فرم رو از سایت گرفته ، پرکرده و براشون فرستاده ،دیروز تا حالا هم اینقدر ذوق زده بودم که متنی که قرار بود بنویسم رو ننوشتم، با عرض معذرت فردا آماده اش میکنم و اینجا میزارم که دوستان نظرشونو بدن ،شاد و پیروز باشید/هستی
    سلام هستی عزیزم
    خوشحالم از اینکه تماس گرفتند و کم و کسری جبران میشه زودتر تا خبرهای خوب بشنوی. در واقع انگار شما مقداری قربانی نادانی وکیلتون شدید و به همین علت انقدر سختی کشیدید. اما خوب آدم با خودش میگه چرا وقتی لندینگ فی گرفتند نگفتن؟ یا شاید هم گفتن وکیل شما اهمیت نداده. چه خوب کردید باهاش تسویه حساب کردید وگرنه من مطمئنم شما ppr میشدی و انقدر به شما نمیگفت تا باز از میسیساگا زنگ بزنن اطلاع بدن. به امید خدا خبرهای خوب به زودی در راهه هستی جون آماده باش.

سلام سپیده جان خیلی ممنون عزیزم ، دقیقا" همونطور که گفتی هست و البته کلمه نادانی رو باید با مغرضانه عوض کنم چون ما تقریبا" 1.5ماه بعد از لندینگ وزمانیکه ازآنتالیا برگشتیم (اواسط مهر) وکیلمون رو کنسل کردیم و پولش رو هم همسرم کاملا" بهش داد!! و فکر میکنم ما میبایست از همان موقعی که مدارکمون روناقص و دیر فرستاد، درمودش یه تصمیم جدی میگرفتیم،بهرروی خودمون هم یک مقدار تقصیر داشتیم چون اون موقع که با من تماس گرفتند همسرم به دلیل ملاحظات شخصی به هیچ وجه راضی نشد که زنگ بزنه اداره مهاجرت، وبگه ما یه تماس رو از دست دادیم ، امیدوارم که به زودی خبرهای خوش همه ی دوستانم رو اینجا بشنوم به امید آنروز

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام هستی عزیزم
    خوشحالم از اینکه تماس گرفتند و کم و کسری جبران میشه زودتر تا خبرهای خوب بشنوی. در واقع انگار شما مقداری قربانی نادانی وکیلتون شدید و به همین علت انقدر سختی کشیدید. اما خوب آدم با خودش میگه چرا وقتی لندینگ فی گرفتند نگفتن؟ یا شاید هم گفتن وکیل شما اهمیت نداده. چه خوب کردید باهاش تسویه حساب کردید وگرنه من مطمئنم شما ppr میشدی و انقدر به شما نمیگفت تا باز از میسیساگا زنگ بزنن اطلاع بدن. به امید خدا خبرهای خوب به زودی در راهه هستی جون آماده باش.

مژده جان ما تماس داشتیم ولی جواب رو 1 تا2 هفته بعدش میفرستند ولی جواب میدن ، فقط یکم طول میکشه

سلام بچه ها
    یک سوال داشتم. تابحال شده شما با سفارت مکاتبه کنین از طریق ایمیل و جواب ایمیلتون را ندهند

سلام سپیده جان خیلی ممنون عزیزم ، دقیقا" همونطور که گفتی هست و البته کلمه نادانی رو باید با مغرضانه عوض کنم چون ما تقریبا" 1.5ماه بعد از لندینگ وزمانیکه ازآنتالیا برگشتیم (اواسط مهر) وکیلمون رو کنسل کردیم و پولش رو هم همسرم کاملا" بهش داد!! و فکر میکنم ما میبایست از همان موقعی که مدارکمون روناقص و دیر فرستاد، درمودش یه تصمیم جدی میگرفتیم،بهرروی خودمون هم یک مقدار تقصیر داشتیم چون اون موقع که با من تماس گرفتند همسرم به دلیل ملاحظات شخصی به هیچ وجه راضی نشد که زنگ بزنه اداره مهاجرت، وبگه ما یه تماس رو از دست دادیم ، امیدوارم که به زودی خبرهای خوش همه ی دوستانم رو اینجا بشنوم به امید آنروز
    اوه پس شما قرار بوده حتماً همون یکی دو ماه بعد از لندینگ فی ppr بشی و به خاطر همون فرم طول کشید. من راجع به کبک نمیدونم اما وکیل من که دوست صمیمی همسرم هست 3 دسامبر که از ما باز لندینگ فی خواستند گفته بود به طور عادی یکی دو ماه بعد از لندینگ فی ویزا آماده هست. راستی اینم بهتون بگم که از چهارم دسامبر که وکیل ایمیل زده واسه میسیساگا که لندینگ فی داده شده همون ابتدا هنوز جوابی نیومده. مژده جان شما هم نگران جواب نباش زیاد. همونطور که هستی جان گفتند اگر جواب بدن یکی دو هفته طول میکشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

خودمون هم یکی دوبار ایمیل دادیم کمتر از یک هفته جواب دادن ولی آخرین ایمیل 2 ماه و نیم پیش بود که هنوز دوستان عزیز پاسخ ندادن. من که با همسرم صحبت کردم و اگه تا فوریه خبری نشه جدا میخوام فایلم را ببندم و همسرم بیاد اینجا بمونه که اونم براش خیلی سخته 25 سال اینجا نبوده و بخواد بیاد اینجا زندگی کنه.
    مژده جان ما تماس داشتیم ولی جواب رو 1 تا2 هفته بعدش میفرستند ولی جواب میدن ، فقط یکم طول میکشه
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

پس اگه یکی دو ماه بعد از لندینگ فی باشه که ما از ژوئن بعد از اینکه سفارت ایمیل داد لندینگ فی را پرداخت کردیم. منکه منتظرم جواب کیپس بیاد چون واقعا سر از کار اینا درنیاوردم و به شک افتادم نکنه بلایی سر فایل اومده باشه چون سر درخواست کبک این مشکل برامون بوجود اومد
    اوه پس شما قرار بوده حتماً همون یکی دو ماه بعد از لندینگ فی ppr بشی و به خاطر همون فرم طول کشید. من راجع به کبک نمیدونم اما وکیل من که دوست صمیمی همسرم هست 3 دسامبر که از ما باز لندینگ فی خواستند گفته بود به طور عادی یکی دو ماه بعد از لندینگ فی ویزا آماده هست. راستی اینم بهتون بگم که از چهارم دسامبر که وکیل ایمیل زده واسه میسیساگا که لندینگ فی داده شده همون ابتدا هنوز جوابی نیومده. شما هم نگران جواب نباش زیاد. همونطور که مژده جان گفتند اگر جواب بدن یکی دو هفته طول میکشه.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

پس اگه یکی دو ماه بعد از لندینگ فی باشه که ما از ژوئن بعد از اینکه سفارت ایمیل داد لندینگ فی را پرداخت کردیم. منکه منتظرم جواب کیپس بیاد چون واقعا سر از کار اینا درنیاوردم و به شک افتادم نکنه بلایی سر فایل اومده باشه چون سر درخواست کبک این مشکل برامون بوجود اومد
    مژده جان تا فوریه خبری میشه قطعاً تو رو خدا ناامید نشو. شاید روال پرونده های کبک فرق داشته باشه از لحاظ تعداد ویزاهایی که صادر میکنند چون تو اون لینکی که هانا جان هم زحمت کشید اینجا گذاشت من خودم دیدم که باز هم فدرال از کبک جدا بود. حالا وقتی فایل الکترونیکیتون بیاد ببینید مدیکالتون رو تا کی تمدید کردن خیالتون راحت میشه که پروندتون سر جاشه و کار روش انجام میشه.

مژده جان این لینک رو ببینید شاید کمک کنه. بچه های اون فروم جدیداً ساختن. ببین خیلی ها منتظرن.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...nRWpmcnc#gid=0

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

مرسی سپیده جان خیلی لطف کردی. ولی عزیزم خیلی سخته از فوریه تا الان in process باشیییی
    مژده جان این لینک رو ببینید شاید کمک کنه. بچه های اون فروم جدیداً ساختن. ببین خیلی ها منتظرن.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...nRWpmcnc#gid=0

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)