صفحه 1095 از 1355 نخستنخست ... 95595995104510851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911001101110211031104110511451195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,941 تا 10,950 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط delusive1 نمایش پست ها
    دوستان یه مورد دیگه رو هم خواستم بهتون اعلام کنم. اینکه الکی هزینه ی پست برای DHL ندید.
    هفته ی پیش من مدارک رو که از ایران برام ارسال کردن متوجه شدم که پست TNT در ایران بعد از
    تحویل گرفتن محموله از شما بسته رو میفرسته امارات. در امارات بسته ی مدارک شما تحویل پست
    DHL داده میشه و به محض اینکه پست DHL دریافت کنه اگر در زمان تحویل مدارک به کانتر TNT شماره
    موبایل دریافت کننده ی بسته رو نوشته باشید براش SMS میزنه که بسته ی شما از طریق DHL در
    امارات آماده ی ارسال هست برای کانادا و تمام مراحت تا رسیدن بسته به کانادا توسط DHL برای
    گیرنده SMS میشه. پس خیالتون راحت. هزینه ی الکی برای DHL نکنید. ضمنا اون آپشن های پشت
    گلدون گذاشتن بسته و یا جلوی درب گذاشتن و غیره رو هم وقتی که بسته به خاک کانادا برسه برای
    گیرنده ارسال میکنن که یکی از روش ها رو انتخاب کنه در غیر اینصورت باید حتما خودش بسته رو موقع
    تحویل رسید کنه.
    فرق نميكنه هر دوتا هم تقريبا عين هم هزينه ميگيرند

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد تهران مرکز

سلام

یک سوال، اگر صرفا برای همسر بخواهیم اقدام کنیم، فرم IMM 0008 DEP نباید پر بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    George Brown - Business Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط holmes نمایش پست ها
    سلام

یک سوال، اگر صرفا برای همسر بخواهیم اقدام کنیم، فرم IMM 0008 DEP نباید پر بشه؟
    خیر. نیاز به تکمیل این فرم نیست.

پیش فرض مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

من و برادرم آپریل سال 2011 برای گرفتن اقامت دایم فدرال کانادا از طریق فامیلی اسپانسرشیپ یا روابط خویشاوندی اقدام کردیم(ناگفته نماند در صورتی که فرزند از قبل از 22 سالگی دانشجوی تمام وقت دانشگاه باشد و روند تحصیل ادامه دار باشد جزو حمایت پدر یا مادر قرار خواهد گرفت و میتواند از طرف آنها در زمینه گرفتن اقامت دایم حمایت شه).
    اواخر سال 2015 از ما آپدیت تحصیلی و البته پر کردن فرم های مربوطه خواستن و ما هم ارایه دادیم. چند ماه بعد آفیسر CIC کانادا نامه تایید رو به ایمیل ارسال می کنه که داخلش نوشته خانواده شما تایید هستن، درنتیجه برای ادامه ی پروسه پرونده شما به اداره مهاجرت کانادا واقع در آنکارا ارسال خواهد شد. دقت داشته باشید تا این زمان من دانشجو و داری شرایط وابستگی بودم.
    ارسال این پرونده به آنکارا و ریکویست آپدیت تحصیلی مجدد حدودا 13 ماه به طول انجامید.
    ولی در این زمان دانجشو نبودم و آفیسر جدید پرونده در آنکارا وضعیت من رو تعلیق و عدم صلاحیت فرزند وابستگی میکنه.
    طبق قوانین خود CIC اولین پروسه ای که تایید میشه پرونده لاک خواهد شد. این رو آفیسر قبول نداره.
    کسی ایده ای داره برای تجدید نظر توسط آفیسر دیگری یا حداقل گزارش به مرجع بالاتر ؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان و ادمين عزيز
    طي ايميلي من متوجه شدم تقريبا بعد از دو ماه اپروو شدم و ادامه مار در انكارا انجام ميشه.

دو تا سوال دارم كه ايا مصاحبه ميشم يا نه مشخص نيست؟
    دوم اينكه من با كد UCI و شماره اپليكيشنم نميتونم وارد بشم ، و اين پيغام رو ميده ،
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:
    و اينكه اين پروسه تقريبا چقدر طول ميكشه؟
    ممنونم ميشم از تجربياتتون بگشيد ،
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط shameakhar نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و ادمين عزيز
    طي ايميلي من متوجه شدم تقريبا بعد از دو ماه اپروو شدم و ادامه مار در انكارا انجام ميشه.

دو تا سوال دارم كه ايا مصاحبه ميشم يا نه مشخص نيست؟
    دوم اينكه من با كد UCI و شماره اپليكيشنم نميتونم وارد بشم ، و اين پيغام رو ميده ،
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:
    و اينكه اين پروسه تقريبا چقدر طول ميكشه؟
    ممنونم ميشم از تجربياتتون بگشيد ،
    با تشكر
    ممكنه مصاحبه بخوان و ممكنه نه
    شما با شماره PR امتحان كنيد وارد سايت شين

Junior Member

سلام. همسرم سه ماهه ویزای تحصیلی گرفته. چطور میتونم ویزا بگیرم. 8 سال سابقه کاری معدنی دارم. مدرکم فوق لیسانس معدن. و مدرک زبان هم ندارم. ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miner79 نمایش پست ها
    سلام. همسرم سه ماهه ویزای تحصیلی گرفته. چطور میتونم ویزا بگیرم. 8 سال سابقه کاری معدنی دارم. مدرکم فوق لیسانس معدن. و مدرک زبان هم ندارم. ممنون میشم
    شما باید تقاضای ویزای همراه کنید. تاپیکهاش رو اینجا ببینید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%B5/page69

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Permit/page67

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد تهران مرکز

سلام مجدد خدمت اساتید

اگر گواهی سو پیشینه رو گرفته باشیم و ترجمه هم شده باشه تا چند وقت معتبره؟‌ از زمان صدور سو پیشینه خانم من یک ماه سپری شده بنظرتون دوباره اقدام کنیم یا همون قبلیه هنوز معتبره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط holmes نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت اساتید

اگر گواهی سو پیشینه رو گرفته باشیم و ترجمه هم شده باشه تا چند وقت معتبره؟‌ از زمان صدور سو پیشینه خانم من یک ماه سپری شده بنظرتون دوباره اقدام کنیم یا همون قبلیه هنوز معتبره؟
    سه ماه اعتبار داره ونيازى نيست يكى ديگه صادر شه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)