صفحه 11 از 1355 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nusha13 نمایش پست ها
    سلام، نامزد من سیتیزن کاناداست ولی به دلایلی نمی تونیم تا چند ماه آینده ازدواج کنیم. برای اینکه زمان انتظار کوتاه تر بشه من می خوام از طریق ویزای دانشجویی اقدام کنم(از یک کالج برای postgraduate پذیرش دارم). به نظر شما در صورتی که به من ویزای دانشجویی ندن و من 3 ماه دیگه برای ویزای ازدواج اقدام کنم برام مشکل به وجود میاد؟ از چند تا مشاور پرسیدم هر کس یه جوابی می ده. اگر کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا منو راهنمایی کنه. ممنون.
    هیچ مشکلی پیش نمیاد با خیال راحت اقدام کنید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Guru

یک سئوال از دوستان داشتم: برای گرفتن مهاجرت برای پدر و مادر از طریق اسپانسرشیپ، میشه پرداخت لندینگ فی رو تا بعد از مدیکال به تاخیر انداخت یا اینکه تا لندینگ فی رو ندید آزمایشهای مدیکال رو نمیتونند بدهند؟

Junior Member

سلام

من دانشجوی دکترا در آمریکا هستم و نامزدم سیتیزن کانادا. می‌خواستم ببینم در صورتی‌ که ازدواج رسمی‌ در آمریکا انجام بدیم اما عقد ایران رو در شناسنامه نداشته باشیم آیا باز هم من میتونیم از طریق ایشون PR بگیرم؟ سوال دوم اینکه با توجه به اینکه من در حال حاضر در آمریکا هستم کسی‌ میدونه که مدت زمانی‌ که طول میکشه تا نامهٔ PR‌ام بیاد چقدر هست؟ من شنیدم برای کسانی‌ که در ایران هستن و با کسی‌ در کانادا ازدواج می‌کنن این زمان ۶ ماه هست اما نمیدونم که آیا با شرایط من کوتاهتر خواهد شد یا نه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط queen123 نمایش پست ها
    سلام

من دانشجوی دکترا در آمریکا هستم و نامزدم سیتیزن کانادا. می‌خواستم ببینم در صورتی‌ که ازدواج رسمی‌ در آمریکا انجام بدیم اما عقد ایران رو در شناسنامه نداشته باشیم آیا باز هم من میتونیم از طریق ایشون PR بگیرم؟ سوال دوم اینکه با توجه به اینکه من در حال حاضر در آمریکا هستم کسی‌ میدونه که مدت زمانی‌ که طول میکشه تا نامهٔ PR‌ام بیاد چقدر هست؟ من شنیدم برای کسانی‌ که در ایران هستن و با کسی‌ در کانادا ازدواج می‌کنن این زمان ۶ ماه هست اما نمیدونم که آیا با شرایط من کوتاهتر خواهد شد یا نه.
    بر اساس اطلاعات سایت مهاجرت کانادا در حال حاضر این زمان برای ایران (از طریق دمشق) و امریکا یکسانه و برابر 11 ماه است.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...fc-spouses.asp

حالا نمیدونم شاید شما بتونید ویزای ویزیتوری موقت بگیرید و به کانادا برید. اگر گرین کارت دارید هم که اصولا برای رفت و آمد به کانادا مشکلی نیست.

سلام
    امروز صبح پاسپورتهامون رو با پست TNT براي سفارت كانادا در تهران ارسال كردم
    نمي دونم صدور ويزا حتمي هستش يا نه !! حالا بايد 2 ماه منتظر باشيم ببينيم چي ميشه
    ايشالا كار همگيتون هرچه سريعتر انجام بشه
    يه سوال
    شرايط: (مهاجرت فاميلي | من و پدر و مادر و برادرم تو اين پرونده هستيم | يكي از برادرهام هم ساپورتر ما شده كه در كانادا زندگي ميكنه)
    بعد از 5 سال و انجام مديكال ريكوسته پاسپورتامون اومد
    ولي حالا دل تو دلم نيست كه واسه تمام اعضاي خانواده ويزا صادر ميشه يا نه
    حالا سوالم اينجاست كه اگه پرونده يكي از اعضا نقص داشت يا هر چيزه ديگه كه قبولش نمي كردن تو ايميل ريكوئست اعلام مي كردن كه اين شخص مداركش ايراد داره بايد تكميل بشه يا اعلام مي كردن كه اين فرد رجكت شده پاسپورتشو نفرستيد؟
    يا اينكه پاسپورت همه را ميگيرن و اونهايي كه قبول نشدن پاسپورتشون خالي بر ميگرده؟
    ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي داره منو از نگراني در بياره

نقل قول نوشته اصلی توسط maddarkener نمایش پست ها
    سلام
    امروز صبح پاسپورتهامون رو با پست TNT براي سفارت كانادا در تهران ارسال كردم
    نمي دونم صدور ويزا حتمي هستش يا نه !! حالا بايد 2 ماه منتظر باشيم ببينيم چي ميشه
    ايشالا كار همگيتون هرچه سريعتر انجام بشه
    يه سوال
    شرايط: (مهاجرت فاميلي | من و پدر و مادر و برادرم تو اين پرونده هستيم | يكي از برادرهام هم ساپورتر ما شده كه در كانادا زندگي ميكنه)
    بعد از 5 سال و انجام مديكال ريكوسته پاسپورتامون اومد
    ولي حالا دل تو دلم نيست كه واسه تمام اعضاي خانواده ويزا صادر ميشه يا نه
    حالا سوالم اينجاست كه اگه پرونده يكي از اعضا نقص داشت يا هر چيزه ديگه كه قبولش نمي كردن تو ايميل ريكوئست اعلام مي كردن كه اين شخص مداركش ايراد داره بايد تكميل بشه يا اعلام مي كردن كه اين فرد رجكت شده پاسپورتشو نفرستيد؟
    يا اينكه پاسپورت همه را ميگيرن و اونهايي كه قبول نشدن پاسپورتشون خالي بر ميگرده؟
    ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي داره منو از نگراني در بياره
    ممکنه اگر نقصی در پرونده باشه و شخصی نتونه وابستگیش رو به خانواده ثابت کنه مثلا با گواهی دانشجویی یا ازدواج کرده باشه ویزا براش صادر نشه.
    2014

سلام
    ممنون از راهنماييت
    براي اثبات وابستگي مالي به خانواده با مدارك دانشجو بودن چه مدركي براشون مورد قبوله؟خوب مسلماً وقتي كه شخص دانشجو باشه مدركه محكمي نداره به جز كارنامه هاش و برگه هاي انتخاب واحد و نهايتاً يه گواهي اشتغال به تحصيل كه هيچكدوم اينها رو ترجمه رسمي كه مهر دادگستري داشته باشه نمي كنن كه من مجبور شدم فقط بدم ترجمه كنن رو سربرگ دار الترجمه و با اصل كارنامه فرستادم
    لطفا اگه اطلاعي در اين باره داريد جواب بديد
    با اطلاع بر نوع مداركي كه ارائه كردم اگر مورد قبول بوده باشه كه خدا رو شكر ولي اگه قبول نمي كردن هيچ اطلاعي نمي دادن كه اين مداركي كه داديد ناقص هستن يا اينكه مورد قبول نيستن؟به هر حال مدت زمان زياديه كه پرونده در جريانه و سر مرحله آخر رجكت بشه آدم اونم بي خبر و بدون نامه اي كه مدارك ناقصه تكميل تر كنيد.
    الانم 6 روزه كه پاسهامون رو فرستاديم و بي صبرانه منتظر هستيم
    ممنون ميشم اگه راهتمايي بفرماييد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یک سئوال از دوستان داشتم: برای گرفتن مهاجرت برای پدر و مادر از طریق اسپانسرشیپ، میشه پرداخت لندینگ فی رو تا بعد از مدیکال به تاخیر انداخت یا اینکه تا لندینگ فی رو ندید آزمایشهای مدیکال رو نمیتونند بدهند؟
    این سئوال بالا رو میخواستم مجددا بپرسم ببینم کسی از دوستان میدونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maddarkener نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنماييت
    براي اثبات وابستگي مالي به خانواده با مدارك دانشجو بودن چه مدركي براشون مورد قبوله؟خوب مسلماً وقتي كه شخص دانشجو باشه مدركه محكمي نداره به جز كارنامه هاش و برگه هاي انتخاب واحد و نهايتاً يه گواهي اشتغال به تحصيل كه هيچكدوم اينها رو ترجمه رسمي كه مهر دادگستري داشته باشه نمي كنن كه من مجبور شدم فقط بدم ترجمه كنن رو سربرگ دار الترجمه و با اصل كارنامه فرستادم
    لطفا اگه اطلاعي در اين باره داريد جواب بديد
    با اطلاع بر نوع مداركي كه ارائه كردم اگر مورد قبول بوده باشه كه خدا رو شكر ولي اگه قبول نمي كردن هيچ اطلاعي نمي دادن كه اين مداركي كه داديد ناقص هستن يا اينكه مورد قبول نيستن؟به هر حال مدت زمان زياديه كه پرونده در جريانه و سر مرحله آخر رجكت بشه آدم اونم بي خبر و بدون نامه اي كه مدارك ناقصه تكميل تر كنيد.
    الانم 6 روزه كه پاسهامون رو فرستاديم و بي صبرانه منتظر هستيم
    ممنون ميشم اگه راهتمايي بفرماييد
    سلام
    همون مدارکی که فرستادین کافی هست، منم دقیقاً شرایط شما رو داشتم و تنها مدارکی که دستم بود همین کارنامه غیر رسمی و گواهی اشتغال به تحصیل اینا بود که براشون فرستادیم و مشکلی پیش نیومد. امیدوارم به زودی ویزاهای خوشگل رو توی پاسپورتتون ببینین!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این سئوال بالا رو میخواستم مجددا بپرسم ببینم کسی از دوستان میدونه؟
    من دوستانی رو دیدم که پس از مدیکال در مرحله پاس ریکوئست واسه هزینه لندینگ بهمراه گذرنامه ها مانی اردر فرستادند و ویزا گرفتند.
    2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)