صفحه 1105 از 1355 نخستنخست ... 1056051005105510951096109710981099110011011102110311041105110611071108110911101111111211131114111511551205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,041 تا 11,050 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    سلام . وقتی میریم تو my cic که لینگ کنیم اپلیکیشن رو من چندبار امتحان کردم همه چیز درسته ولی پیدا نمیکنه . بعد میگه 24 ساعت دگه چک کنید. بنظرتون بعد از چند روز جواب میده؟
    من قبل اینکه اپلینکیشن نامبرم بیاد چندین بار با uci خودم امتحان کردم اصلا پیدا نمیکرد، ولی وقتی اپلینیشن نامبر اومد، با اولین باری که وارد کردم پیدا کرد
    پرونده ی شما تو چه مرحله ای هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    George Brown - Business Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    صحبت های شما موقعی بنظرم درسته که ما بکگراند چک رو توی ecas ببینیم نه توی mycic
    همسر بنده نه سفر خارجی داشته نه شغل دولتی، بهتره واقع بین باشیم در موارد که انتظار رو برای خودمون سخت تر نکنیم
    میشه یه تاریخ از پروندتون بگین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering - university of tehran

سلام اساتید من یک سوالی دارم که خیلی وقت پیگیرم اما جوابی نگرفتم وافعااااا ممنون میشم اگه کمکم کنین

من پدرم سیتیزن کاناداس اما 25 ساله که دیگه ایران زندگی میکنه و برادرم هم سیتیزن کاناداس چون اونجا به دنیا اومده الآن یک ساله که رفته ونکوور چجوری میتونم به کمک اونها منم برم و اقامت بگیرم ؟ البته من ایران به دنیا اومدم و 21 سالمه

و اینکه آیا برای Apply کردن دانشگاهی میتونن کمکم کنن ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hayyan نمایش پست ها
    سلام اساتید من یک سوالی دارم که خیلی وقت پیگیرم اما جوابی نگرفتم وافعااااا ممنون میشم اگه کمکم کنین

من پدرم سیتیزن کاناداس اما 25 ساله که دیگه ایران زندگی میکنه و برادرم هم سیتیزن کاناداس چون اونجا به دنیا اومده الآن یک ساله که رفته ونکوور چجوری میتونم به کمک اونها منم برم و اقامت بگیرم ؟ البته من ایران به دنیا اومدم و 21 سالمه

و اینکه آیا برای Apply کردن دانشگاهی میتونن کمکم کنن ؟
    موقع تولد شما پدرتون سیتیزن کانادا بوده؟ یا اینکه سیتزنشیپ اش رو بعد از تولد شما گرفته؟
    اپلای کردن به پدر و برادر شما ربطی نداره فقط رزومه خودتون مهمه.

اوکی مرسی. فکر کنم خیلی نشه رو اینا حساب کرد. من medical received هست .
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

سلام من با ویزای توریستی اومدم ونکوور. الان می خوام از طریق همسرم که سیتیزن اینجاست اقدام کنم . کسی می دونه که برای گرفتن گواهی عدم سو پیشینه چیکار باید بکنم؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

کمک لطفن...
    بعد از این همه استرس و ماهها وقت گذاشتن پرونده رو با کانادا پست به صورت اکسپرس فرستادم. اما کد پستی مقصد رو اشتباه ثبت کردن و بسته م داره همین طور برو بیا میشه بین میسیساگا و مقصد اشتباه که یه جایی نزدیک تورنتو ه... کلی هم تماس و پیگیری و .. داشتم یکی میگه کد پستی رو اصلاح کردیم و میره به مقصد درست اون یکی میگه منتظر باش برگشت میخوره... ولی کانادا پست خیلی کلن سرعت عملش کمه و من دارم از استرس میمیرم حتا اگه ادعا کنن که بسته تحویل مقصد شد نمیتونم خیالم راحت باشه... برگشت خوردنش از همه چی بهتره ولی فعلن که خبری نیست (
    کسی تجربه داشته که بره حضوری بسته رو از سیستمشون خارج کنه و پس بگیره؟‌؟؟‌ چون گویا که بسته الان یه جایی تو کانادا پست میسیساگا هست فعلن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    صحبت های شما موقعی بنظرم درسته که ما بکگراند چک رو توی ecas ببینیم نه توی mycic
    همسر بنده نه سفر خارجی داشته نه شغل دولتی، بهتره واقع بین باشیم در موارد که انتظار رو برای خودمون سخت تر نکنیم
    من هم با جناب هاتف موافقم. زياد روي اين بك گراند چك نميشه حساب كرد! اصلا حساب و كتاب نداره! من ديدم كساني كه در عرض دو هفته كارشون درست شده و ويزا گرفتن و كسان ديگري هم بودن كه ماهها منتظر بودن! اصلا نميشه روي اين قضيه هيچ حسابي باز كرد!

Junior Member

دوستان کسی اینجا تجربه دعوتنامه توریستی برای همسر رو داشته؟‌ به دلیل تاخیری که در اپلیکیشن اسپانسرشیپ ما داره پیش میاد و با توجه به قوانین جدید ما داریم به مهاجرت از داخل کانادا فکر میکنیم. منتها نمی دونم در فرمهای درخواست ویزای توریستی چه توضیحی بدیم که هم قانع کننده باشه و هم صادقانه! اگه برای سفر کوتاه درخواست بدیم و بعد همسرم همه ی ۶ ماه اعتبار ویزا رو کانادا بمونه مشکلی پیش میاد؟‌ به خصوص برای پرونده اسپانسرشیپ... مثلن بگن صداقت نداشتین و ...

یکبار تجربه موفق ویزای توریستی رو داشتیم ولی اون بار همسرم فقط ۲ هفته قرار بود بمونه و کلی مدرک گذاشتیم برای اثبات برگشتن و واقعا هم برگشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد تهران مرکز

سلام دوستان
    باز هم کانادا لطف کرد و گند زد به همه زندگی ما. فرمهاشون رو ۱۶ دسامبر تغییر دادن و ما باید دوباره از اول همه فرمها رو پر کنیم
    ممکنه راهنمایی کنید که بالاخره چقدر باید پول پراخت بشه برای اسپانسر فقط همسر؟‌ بر طبق این جدول:‌http://www.cic.gc.ca/english/informa...5ETOC.asp#fees

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)