صفحه 1111 از 1355 نخستنخست ... 1116111011106111011102110311041105110611071108110911101111111211131114111511161117111811191120112111611211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,101 تا 11,110 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط shameakhar نمایش پست ها
    چشم، تقريبا سه هفته ديگه هست مصاحبم، حتما اينجا منعكس ميكنم شرايط رو
    خیلی ممنون، انشالا مصاحبه به خوبی پیش بره.
    میتونم بپرسم شما مرحله background check تون تموم شده یا نه؟ مال من مدت زیادی توی این مرحله است، میخواستم ببینم با توجه به نتیجه اون به مصاحبه دعوت میکنند یا ربطی به هم ندارند. من دو سفر خارج هم داشتم که نگرانم به خاطر همین طولانی شده باشه. پرونده ما از 5 اکتبر رسیده بهشون و 4 نوامبر اپرو شده و رفته آنکارا، از 17 نوامبر هم In process هست و مدرک و ایمیل دیگه ای نخواستند و نزدند. نمیدونم کی background check شروع شده ولی از نیمه دسامبر که من لینک کردم همینطوری مونده.

سلام دوستان همسر بنده پاس ریکوپست شده و من این اطلاعات رو اینجا میذارم که شاید بدرد کسی بخوره

پرونده رو 27 جولای ارسال کردم و دو ماه بعد یعنی 27 سپتامبر برگشت خورد بهم ، بخاطر اینکه امضا کم داشت
    دوباره فرداش یعنی 28 سپتامبر ارسال کردم و یک ماه بعد یعنی ۲۷ اکتبر اپرو شدم
    پرونده به آنکارا رفت و من اوایل دسامبر که لینک کردم دیدم که بکگراند چک اینپراگس شدم ولی توی صفحه ecas اطلاعات جدیدی نبود و فقط سه خط بود که خط اخرش در مورد مدیکال بود
    دو روز پیش یعنی ۱8 ژانویه توی ecas زد که دسیژن مید شده پرونده و فرداش ایمیل پاسپورت رکوپست برای همسرم اومد. نکته جالب اینجاست که الانم که به اکانت لینک شدم میرم ، هنوز بکگراند چک رو اینپراگرس زده و آپدیت نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام دوستان همسر بنده پاس ریکوپست شده و من این اطلاعات رو اینجا میذارم که شاید بدرد کسی بخوره

پرونده رو 27 جولای ارسال کردم و دو ماه بعد یعنی 27 سپتامبر برگشت خورد بهم ، بخاطر اینکه امضا کم داشت
    پرونده به آنکارا رفت و من اوایل دسامبر که لینک کردم دیدم که بکگراند چک اینپراگس شدم ولی توی صفحه ecas اطلاعات جدیدی نبود و فقط سه خط بود که خط اخرش در مورد مدیکال بود
    دو روز پیش یعنی ۱8 ژانویه توی ecas زد که دسیژن مید شده پرونده و فرداش ایمیل پاسپورت رکوپست برای همسرم اومد. نکته جالب اینجاست که الانم که به اکانت لینک شدم میرم ، هنوز بکگراند چک رو اینپراگرس زده و آپدیت نشده
    چقدرعالی خیلی مبارک باشه.. ممنون که اطلاعات پرونده تون رو اینجا گذاشتین، بامید اینکه همه دوستان بزودی خبرهای خوب داشته باشند

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط shameakhar نمایش پست ها
    چشم، تقريبا سه هفته ديگه هست مصاحبم، حتما اينجا منعكس ميكنم شرايط رو
    لطفا صندوق پستیتون رو خالی کنید یک لینک میخوام براتون بفرستم که بر طبق قوانین مسخره این فروم نمیشه عمومی فرستادش. در مورد مصاحبه ممکنه بدردتون بخوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    خیلی ممنون، انشالا مصاحبه به خوبی پیش بره.
    میتونم بپرسم شما مرحله background check تون تموم شده یا نه؟ مال من مدت زیادی توی این مرحله است، میخواستم ببینم با توجه به نتیجه اون به مصاحبه دعوت میکنند یا ربطی به هم ندارند. من دو سفر خارج هم داشتم که نگرانم به خاطر همین طولانی شده باشه. پرونده ما از 5 اکتبر رسیده بهشون و 4 نوامبر اپرو شده و رفته آنکارا، از 17 نوامبر هم In process هست و مدرک و ایمیل دیگه ای نخواستند و نزدند. نمیدونم کی background check شروع شده ولی از نیمه دسامبر که من لینک کردم همینطوری مونده.
    با سلام
    وضعيت من هم تقريبا مشابه شماست. پرونده من 28 دسامبر توسط cic دريافت شده و 9 نوامبر در آنكارا in process شده! از روز 14 دسامبر كه تونستم پرونده رو لينك كنم، background check در وضعيت in process هست و الان بيشتر از 2 ماهه كه در بي خبري مطلق هستيم! يك بار خودم و يك بار هم همسرم ايميل زديم آنكارا ولي جوابي نگرفتيم! الان چند نفر از بچه هايي كه سپتامبر و حتي يك نفر از كساني كه اكتبر اقدام كرده بودند ويزاشون اومده و من كم كم دارم نگران ميشم كه نكنه تو پرونده ما مشكلي هست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها

با تبريك به شما دوست عزيز
    پرونده من هم 28 سپتامبر رسيده به cic در كانادا! اميدوارم هفته بعد ما هم يك خبري بشنويم و از نگراني دربياييم!

Junior Member

سلام دوستان
    الان 2 ماه هست که از فرستادن سو پیشینه به آنکارا گذشته و از سفارتم هیچ خبری نیست ( حتی ایمیل دریافت سو پیشینه هم ارسال نکردند) ، همینطورم که میدونید و منم از افسر پرسیدم فقط 2 ماه هر سوپیشینه اعتبار داره. آیا دویاره اینها گواهی سوپیشینه میخوان؟ کسی تجربه مشابه داره؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان 2 ماه هست که از فرستادن سو پیشینه به آنکارا گذشته و از سفارتم هیچ خبری نیست ( حتی ایمیل دریافت سو پیشینه هم ارسال نکردند) ، همینطورم که میدونید و منم از افسر پرسیدم فقط 2 ماه هر سوپیشینه اعتبار داره. آیا دویاره اینها گواهی سوپیشینه میخوان؟ کسی تجربه مشابه داره؟
    شما كي از افيسر پرسيديد؟

سلام خدمت دوستان
    من فامیل های زیادی در کانادا و امریکا دارم
    مثلا دختر عموی من میتونه اسپانسر من شه ک من بیام اونجا و بعدم یجوری بمونم مثلا پناهنده شم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BigBang666 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من فامیل های زیادی در کانادا و امریکا دارم
    مثلا دختر عموی من میتونه اسپانسر من شه ک من بیام اونجا و بعدم یجوری بمونم مثلا پناهنده شم
    خير دوست عزيز! تا جاييكه من ميدونم اسپانسرشيپ خانوادگي فقط از طريق پدرو مادر براي بچه هاي زير سن قانوني و از طريق همسر ممكنه. شما ميتونيد از طريق دانشجويي و يا اگه شرايطش را داشته باشيد skilled worker اقدام كنيد. در ضمن اگه يك روزي رفتين كانادا اون علامت صليب شكسته رو به كسي نشون نديد چون اصلا خوششون نمياد!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)