صفحه 1119 از 1355 نخستنخست ... 1196191019106911091110111111121113111411151116111711181119112011211122112311241125112611271128112911691219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,181 تا 11,190 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinri نمایش پست ها
    پس با توجه به گفته شما من حتی اگر مقصد اصلیم کلگری باشه موظف هستم که بلافاصله بعد از ورود به خاک کانادا کارای مهاجرتیم انجام بدم که در مورد من تورنتو صدق میکنه...

میتونم بپرسم چی میپرسن و چقدر زمان میبره؟!
    بله وقتی از سالن ترانزیت خارج می شید یعنی دارید از مرز عبور می کنید و هرکجا از مرز عبور کردید باید کارهای مهاجرتی تون رو انجام بدید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان. می‌خواستم ببینم آیا با اپلیکیشن جدید شما پلیس سرتیفیکت و تست مدیکال اگه دارین رو سابمیت می‌کنین؟ چون گفته اینارو مثل قبل نیازی نیست جلو جلو بفرستین، ضمنا فرم ادیشنال فامیلی رو هم گفت که اصلا نفرستین. بعد اینکه برای عکس و داکیومنتهای دیگه سقف گذاشتن مثلا ۲۰ تا عکس ماکزیمم بفرستین. ما اگه عکس بیشتر داریم توصیه می‌کنین بفرستیم یا نه؟

سلام
    برای اسپانسر شیپ همسر و پر کردن فرم ها چند تا سوال دارم که خیلی ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید:
    1. در فرم IMM5532 در صفحه دوم سوال 3 می پرسد other financially dependent people ، در بالای فرم مشخصات همسر را وارد کردیم. آیا در این جدول هم دوباره باید وارد کنیم یا منظور افراد دیگر به غیر از همسر است؟
    2. در سوال 4 برای تحصیلات اسپانسر بالاترین مدرکش فوق لیسانس است. کدام گزینه رو بزنیم: University یا post-graduate studies؟
    3. برای اطلاعات مالی اسپانسر کپی چند سال برگه مالیاتی را ضمیمه کنیم؟ یک سال یا پنج سال آخر؟
    4. در سوال 5 address History برای اسپانسر 5 سال اخیر را در ایران بوده و فقط دو ماه امده کانادا و برگشته ایران. آن دو ماه را هم وارد کنیم یا کلا ایران را بنویسیم؟
    5. در مورد Open work permit آیا باید همزمان و در ابتدای پروسه اقدام کرد یا می شود بعدا هم درخواست داد؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    George Brown - Business Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط shaheen2015 نمایش پست ها
    سلام
    برای اسپانسر شیپ همسر و پر کردن فرم ها چند تا سوال دارم که خیلی ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید:
    1. در فرم IMM5532 در صفحه دوم سوال 3 می پرسد other financially dependent people ، در بالای فرم مشخصات همسر را وارد کردیم. آیا در این جدول هم دوباره باید وارد کنیم یا منظور افراد دیگر به غیر از همسر است؟
    2. در سوال 4 برای تحصیلات اسپانسر بالاترین مدرکش فوق لیسانس است. کدام گزینه رو بزنیم: University یا post-graduate studies؟
    3. برای اطلاعات مالی اسپانسر کپی چند سال برگه مالیاتی را ضمیمه کنیم؟ یک سال یا پنج سال آخر؟
    4. در سوال 5 address History برای اسپانسر 5 سال اخیر را در ایران بوده و فقط دو ماه امده کانادا و برگشته ایران. آن دو ماه را هم وارد کنیم یا کلا ایران را بنویسیم؟
    5. در مورد Open work permit آیا باید همزمان و در ابتدای پروسه اقدام کرد یا می شود بعدا هم درخواست داد؟
    خیلی ممنون

۱. قاعدتا منظور اینه که مثلا هزینه ی کسی دیگه مثل پدر مادر رو هم پرداخت میکنید؟ پس نیازی نیست. اگر لینک فرم رو بذارید بهتون میگم. چون من فرم قدیمی پر کردم. ولی ۹۹.۹۹ درصد همینه که گفتم.
    ۲. یونیورسیتی رو بزنید.
    ۳. توی راهنما برای فرم ۵۴۸۱ اینو گفته :
    Write your net (after taxes) personal income for the 12 months before the date of your application. Also write the dates of that 12-month period.
    و در توضیح فرم ۵۵۳۲ این رو گفته :
    Part A – Sponsorship Evaluation and Information about the Sponsor

The sponsor fills out this section.
    Question 1

Sponsor’s employment history

• Starting with your current employer, give details of all employers you have worked for over the past 5 years
    • Make sure there are NO GAPS IN TIME
    • if you were unemployed, explain how you supported yourself
    • if you were self-employed, write the name of your business and the date it was established
    • for your monthly salary or income, write the gross amount (amount before taxes)

۴. اگر گفته در پنج سال اخیر، هرجا که بودید رو وارد کنید. چه کانادا چه ایران. اگر هم نوشته ده سال، ده سال گذشته رو وارد کنید. چیزی رو از قلم نندازید.
    حتی بین تاریخ ها خالی نذارید اگر مثلا بین مشاغلی که همسرتون داشته مثلا یک سال بیکار بوده یا خانه دار بوده اون رو هم توی لیست بیارید.
    ۵. در این مورد هیچ اطلاعی ندارم ولی احتمالا توی راهنما توضیح داده شده.

این راهنما رو مطالعه کنید تمام پاسخ های شما اینجاست:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/5289ETOC.asp

Junior Member

سلام دوستان،
    اول از همه اومدم تشکر کنم از این فروم و همه اون کسایی که از خوندن راهنمایی هاشون بهره ی زیادی بردم تا بتونم به بهترین شکل ممکن فرم های اسپنسرشیپیم رو پر کنم و مدارکم رو جمع آوری کنم و این پروسه ی پر استرس رو به اتمام برسونم، و بعد از اون روند پیشرفت پرونده مون رو با شما به اشتراک بذارم تا شاید به کسی بتونم کمکی کرده باشم.

۱۴ نوامبر پرونده فرستاده شده
    ۱۵ نوامبر پرونده در کانادا تحویل گرفته شد
    ۲۹ نوامبر ایمیل دریافت مدارک توسط اسپانسر دریافت شد
    ۶ دسامبر اسپانسر اپرو شد و مدارک به آنکارا فرستاده شد
    ۲۱ دسامبر در اکانت cic که لینک کرده بودیم وضعیت background check به in progress تغییر کرد
    ۲۰ ژانویه ایمیل پاسپورت ریکوئست دریافت شد و چند ساعت بعد هم توی سایت DM شد
    بعد از اون هم چون همسرم اون زمان ایران بودن سریع پاسپورت رو از طریق tehranpickup فرستادیم و خدا رو شکر تا هفته بعدش پاسپورت با ویزا به دستمون رسید و تونستم با پرواز همسرم لند کنم.

واقعا برای همه دوستانی که تو هر مرحله ای منتظرن آرزو میکنم که هرچه زودتر از این بلاتکلیفی در بیان و بتونن زندگی مشترکشون رو در کنار عزیزشون شروع کنن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojdeh_s نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اول از همه اومدم تشکر کنم از این فروم و همه اون کسایی که از خوندن راهنمایی هاشون بهره ی زیادی بردم تا بتونم به بهترین شکل ممکن فرم های اسپنسرشیپیم رو پر کنم و مدارکم رو جمع آوری کنم و این پروسه ی پر استرس رو به اتمام برسونم، و بعد از اون روند پیشرفت پرونده مون رو با شما به اشتراک بذارم تا شاید به کسی بتونم کمکی کرده باشم.

۲۱ دسامبر در اکانت cic که لینک کرده بودیم وضعیت background check به in progress تغییر کرد
    بعد از اون هم چون همسرم اون زمان ایران بودن سریع پاسپورت رو از طریق tehranpickup فرستادیم و خدا رو شکر تا هفته بعدش پاسپورت با ویزا به دستمون رسید و تونستم با پرواز همسرم لند کنم.

واقعا برای همه دوستانی که تو هر مرحله ای منتظرن آرزو میکنم که هرچه زودتر از این بلاتکلیفی در بیان و بتونن زندگی مشترکشون رو در کنار عزیزشون شروع کنن.

باز هم تبریک میگم. یه سوال. تهران پیکاپ چقدر از شما دریافت کردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delusive1 نمایش پست ها
    باز هم تبریک میگم. یه سوال. تهران پیکاپ چقدر از شما دریافت کردن؟

ممنونم. ۳۰۰ تومان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojdeh_s نمایش پست ها
    سلام دوستان،

سلام مژده و تبریک برای شروع زندگی مشترکتون
    من تقریبا تایم لاینی مشابه شما دارم.
    21 نوامبر تحویل مدارک در کانادا، 8 دسامبر دریافت اپرو اسپانسر ، 14 دسامبر شروع پروسه در آنکارا و 22 دسامبر شروع پروسه بکگراند چک! از آنجاییکه من یکسال 2014 کانادا زندگی کردم همه به من امیدواری میدادن که احتمالا پروسه کوتاهی دارم و حداقل بکگراند چک کوتاهتر باشه. از طرف دیگه من با همسرم 5 سال تو رابطه بودیم و خوب یکسال زندگی در کانادا و سفرها و ... خلاصه کلی مدارک داشتم مبنی بر واقعی بودن رابطه! الان دقیقا دو ماه که پرونده داره تو آنکارا بررسی میشه. همش دلهره دارم که نکنه جایی مشکلی هست که هیچ خبری دریافت نمیکنم . حداقل در مورد کیس های دیگه دوباره از آنها اپدیت مدارک یا درخواست پرداخت لندینگ فی کردن! سوالم اینجاست که فکر میکنید من همچنان باید منتظر خبر باشم! یا اقدامی بکنم!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط NB95 نمایش پست ها
    سلام مژده و تبریک برای شروع زندگی مشترکتون
    من تقریبا تایم لاینی مشابه شما دارم.
    21 نوامبر تحویل مدارک در کانادا، 8 دسامبر دریافت اپرو اسپانسر ، 14 دسامبر شروع پروسه در آنکارا و 22 دسامبر شروع پروسه بکگراند چک! از آنجاییکه من یکسال 2014 کانادا زندگی کردم همه به من امیدواری میدادن که احتمالا پروسه کوتاهی دارم و حداقل بکگراند چک کوتاهتر باشه. از طرف دیگه من با همسرم 5 سال تو رابطه بودیم و خوب یکسال زندگی در کانادا و سفرها و ... خلاصه کلی مدارک داشتم مبنی بر واقعی بودن رابطه! الان دقیقا دو ماه که پرونده داره تو آنکارا بررسی میشه. همش دلهره دارم که نکنه جایی مشکلی هست که هیچ خبری دریافت نمیکنم . حداقل در مورد کیس های دیگه دوباره از آنها اپدیت مدارک یا درخواست پرداخت لندینگ فی کردن! سوالم اینجاست که فکر میکنید من همچنان باید منتظر خبر باشم! یا اقدامی بکنم!
    سلام، من جای شما بودم خیالم کمی راحت تر بود! پرونده ی من مشابه شما هست و تاریخ تحویل مدارک دو روز قبل شماست ولی بقیه تاریخ ها یکی هست بجز اینکه برای من هنوز بک گراند چکی شروع نشده و از ۱۴ دسامبر توی آنکارا برای بررسی هست! ۲۶ ژانویه درخواست فرم ۵۶۶۹ رو کردن و ۴۹۰ دلار! من اصلا نمیدونم پرونده م بک گراند چکش شروع شده یا نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delusive1 نمایش پست ها
    سلام، من جای شما بودم خیالم کمی راحت تر بود! پرونده ی من مشابه شما هست و تاریخ تحویل مدارک دو روز قبل شماست ولی بقیه تاریخ ها یکی هست بجز اینکه برای من هنوز بک گراند چکی شروع نشده و از ۱۴ دسامبر توی آنکارا برای بررسی هست! ۲۶ ژانویه درخواست فرم ۵۶۶۹ رو کردن و ۴۹۰ دلار! من اصلا نمیدونم پرونده م بک گراند چکش شروع شده یا نه!
    دوست عزیز من از این جهت نگران هستم که بکگراند من در حدود دو ماه هست که اینپراسس شده و هیچ خبری نیست در حالیکه خانم مژده که با من بکگراند چکشون شروع شده بود الان یکماه که ویزا بدستشون رسیده و در مورد شما حداقل ازتون درخواست مدارک کردن و فکر کنم بزودی که mycic رو چک کنید بکگراند چک اینپراسس میشه! واقعا من که از روزی چند بار چک کردن ecase و mycic دپرس و ناامید شدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)