صفحه 1120 از 1355 نخستنخست ... 1206201020107011101111111211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711281129113011701220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,191 تا 11,200 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام به همه دوستان
    کسی از عزیزان هست که با قوانین جدید اسبانسر همسر اقدام کرده باشه
    من 3 فوریه فرستادم
    می دونم خیلی زوده واسه فایل نامبر
    اما می خوام ببینم کسی هست اقدام کرده باشه و مقایسه کنیم برونده ها رو

سلام به همه
    بالاخره قسمت اسپانسر براي من هم دسيژن ميد شد ولي هنوز ايميل نيومده و چيز ديگه اي به in process تغيير نكرده . اين يعني sa?

Junior Member

دوستان ما پرونده مون از 5 اکتبر که فرستادیم همچنان در background check هست، من تصمیم دارم که تا حداکثر هفته دوم سوم اسفند برای توریستی اقدام کنم، کسی در این مورد تجربه‌ای داره؟ البته مبدونم تعداد ریجکتی ها زیاد بوده، ولی بهرحال میشه مدارکی ارائه کرد (مثل نامه از محل کار، یا بلیط برگشت یکساله) که مطمئن بشند فقط با قصد توریستی هست. اگر واقعا بخواد بیشتر از 6 ماه و توی همون محدوده‌ی 9 ماه طول بکشه خیلی طولانی میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NB95 نمایش پست ها
    دوست عزیز من از این جهت نگران هستم که بکگراند من در حدود دو ماه هست که اینپراسس شده و هیچ خبری نیست در حالیکه خانم مژده که با من بکگراند چکشون شروع شده بود الان یکماه که ویزا بدستشون رسیده و در مورد شما حداقل ازتون درخواست مدارک کردن و فکر کنم بزودی که mycic رو چک کنید بکگراند چک اینپراسس میشه! واقعا من که از روزی چند بار چک کردن ecase و mycic دپرس و ناامید شدم
    پرونده‌ی ما هم از 14 دسامبر که من لینک کردم background check in progress هست. مکاتبه هم کردم باهاشون بعد حدود سه هفته جواب دادن که نگران نباشین و ما چک کردیم مشکلی نیست و پرونده هنوز تو بازه زمان نرمال بررسی هست و آپدیتی بشه خبردار میشین! فکر کنم خیلی عوامل نظیر سابقه سفرها، و کار مهم هستند برای همین نمیشه پرونده‌ها رو با هم مقایسه کرد. بهرحال کار اداری هست و تا حدی هم به آفیسرها شاید بستگی داره. نگران نباشید، امیدوارم انتظار همه مون بزودی به خوشی تموم بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    George Brown - Business Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    دوستان ما پرونده مون از 5 اکتبر که فرستادیم همچنان در background check هست، من تصمیم دارم که تا حداکثر هفته دوم سوم اسفند برای توریستی اقدام کنم، کسی در این مورد تجربه‌ای داره؟ البته مبدونم تعداد ریجکتی ها زیاد بوده، ولی بهرحال میشه مدارکی ارائه کرد (مثل نامه از محل کار، یا بلیط برگشت یکساله) که مطمئن بشند فقط با قصد توریستی هست. اگر واقعا بخواد بیشتر از 6 ماه و توی همون محدوده‌ی 9 ماه طول بکشه خیلی طولانی میشه.
    من نظرم رو به شما میگم که از خیلی از وکلا هم پرسیدم.
    قطعا پرونده ی شما برای ویزای توریستی ریجکت میشه. کشور ایران مثل کشورهای دیگه نیست. شرایط خاص داره و همه ی اینها هم بخاطر تقلب های مهاجرتی هست.
    ممکن هست ریجکت شدن ویزای توریستی شما روی پرونده ی اصلی شما هم تاثیر بذاره.
    من اگر جای شما بودم یه GCMS Note درخواست میدادم!
    سعی کنید با ترکیه تماس بگیرید!
    در مورد اینکه شما گفتین پرونده ی من اتفاقی افتاده خوب شما یک مرحله جلو تر هستین. ضمن اینکه شما بکگراند چک تون این پروگرس هست. اگر هزینه ی ۴۹۰ دلار رو
    زودتر پرداخت کرده بودین که جای نگرانی نیست. بالاخره بسته به آفیسر طول میکشه. من نظرم رو بهتون میگم ولی دیگه تصمیم با خودتون هست.
    اما نه من نه هیچ وکیلی این کار شما رو پیشنهاد نمیده!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmehazgomi نمایش پست ها
    سلام به همه������
    بالاخره قسمت اسپانسر براي من هم دسيژن ميد شد ولي هنوز ايميل نيومده و چيز ديگه اي به in process تغيير نكرده . اين يعني sa?
    SA بصورت ایمیل برای شما ارسال میشه.
    AOR1: نامه ی دریافت پرونده توسط CIC
    SA: نامه ی تایید اسپانسر و ارسال به ترکیه
    AOR2: نامه ی رسیدن پرونده به ترکیه و شروع پروسه در ترکیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delusive1 نمایش پست ها
    قطعا پرونده ی شما برای ویزای توریستی ریجکت میشه. کشور ایران مثل کشورهای دیگه نیست. شرایط خاص داره و همه ی اینها هم بخاطر تقلب های مهاجرتی هست.
    ممکن هست ریجکت شدن ویزای توریستی شما روی پرونده ی اصلی شما هم تاثیر بذاره.
    در مورد اینکه شما گفتین پرونده ی من اتفاقی افتاده خوب شما یک مرحله جلو تر هستین. ضمن اینکه شما بکگراند چک تون این پروگرس هست. اگر هزینه ی ۴۹۰ دلار رو
    زودتر پرداخت کرده بودین که جای نگرانی نیست. بالاخره بسته به آفیسر طول میکشه. من نظرم رو بهتون میگم ولی دیگه تصمیم با خودتون هست.
    اما نه من نه هیچ وکیلی این کار شما رو پیشنهاد نمیده!
    بله ما کل هزینه رو یکجا اول پرداخت کردیم. مرسی از راهنماییتون. فکر نمیکردم ریجکتی توریستی روی پرونده هم تاثیر بذاره، قبلا هم چند سایت خارجی رو دیده بودم و حتی بعضی‌هاشون هم میگفتند که تاثیری نداره روی پرونده اقامت. حالا باید در موردش بیشتر فکر کنم. ممنونم.

بله خب مکاتبه زیاد اطلاعاتی در اختیار ما قرار نداد، ولی اطمینان دادند که کارش در حال انجامه و چیزی نیاز ندارند فعلا، همین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delusive1 نمایش پست ها
    ببخشید این GCMS Note چی هست و کاربردش چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه

ببخشید این GCMS Note چی هست و کاربردش چیه؟
    درخواستی هست که ارسال میکنید و بعد از یک ماه حداکثر براتون ریز پرونده رو ارسال میکنن. بعضیا ۲۰ روزه هم گرفتن.

Member
    رشته و دانشگاه

بله ما کل هزینه رو یکجا اول پرداخت کردیم. مرسی از راهنماییتون. فکر نمیکردم ریجکتی توریستی روی پرونده هم تاثیر بذاره، قبلا هم چند سایت خارجی رو دیده بودم و حتی بعضی‌هاشون هم میگفتند که تاثیری نداره روی پرونده اقامت. حالا باید در موردش بیشتر فکر کنم. ممنونم.

بله خب مکاتبه زیاد اطلاعاتی در اختیار ما قرار نداد، ولی اطمینان دادند که کارش در حال انجامه و چیزی نیاز ندارند فعلا، همین.
    من اگه جای شما بودم صبر میکردم. کسانی که گفتن ویزای توریستی تاثیری نداره از ایران نبودن. کشور ما با کشورهای عرب اطراف هم فرق داره!
    اونا میتونن راحت ویزای توریستی بگیرن اما به ما ایرانی ها مگر در شرایط خاص بدن که من تاحالا تک و توک دیدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)