صفحه 1128 از 1355 نخستنخست ... 1286281028107811181119112011211122112311241125112611271128112911301131113211331134113511361137113811781228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,271 تا 11,280 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

ممنون
    بله دیروز رفتم خوده سایت چک کردم
    خیلی رونده بررسی سریع شده ظاهرا
    من امروز مدیکال گرفتم!!!

Junior Member

سلام
    من هفته اینده می خوام کانادا-مونترال لند کنم و از طرفی قصد دارم اذر ماه امسال برای کارهای ازدواجم بیام ایران.
    می خواستم بدونم که چه کار هایی توصیه می کنید من در این یک هفته که ایرانم انجام بدم و چه کارهایی در کانادا قبل و بعد از ازدواج انجام بدم که به عنوان مدرک قابل قبول بتونه در فرایند اسپانسرشیپ برای همسرم کمک کنه.
    یک سوال دیگه هم داشتم ایا برای اسپانسرشیپ همسر حتما لازم اسپانسر کننده کار داشته باشه یا شرایط مالی خاصی داشته باشد
    !

Junior Member

سلام به همه دوستان
    يك مشكلي داشتم كه اميدوارم دوستان با تجربه تر راهنمايي كنند.
    من سپتامبر 2016 براي اقدامت دائم از طريق همسر اقدام كردم ولي هنوز خبري از آنكارا به دستم نرسيده. پاسپورت من فوريه 2018 اعتبارش تموم ميشه. من فكر نميكردم اين فرآيند انقدر طولاني بشه براي همين قبل از ارسال اپليكيشن پاسپورتم رو عوض نكردم. الان نميدونم كه اين فرايند چند ماه ديگه ممكنه طول بكشه. به نظر شما اگه وقتي ويزام درست شد از اعتبار پاسپورتم فقط 1 يا 2 ماه مونده باشه سفارت بهم ويزا ميده يا ازم ميخواد كه پاسپورتم رو عوض كنم؟ ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

Junior Member

The passport has to be valid for min 6 month. They will ask you to renew passport. And in general it is easier and cheaper to get a new passport in Iran than Canada so why coming here with a pass close to expiry

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    يك مشكلي داشتم كه اميدوارم دوستان با تجربه تر راهنمايي كنند.
    من سپتامبر 2016 براي اقدامت دائم از طريق همسر اقدام كردم ولي هنوز خبري از آنكارا به دستم نرسيده. پاسپورت من فوريه 2018 اعتبارش تموم ميشه. من فكر نميكردم اين فرآيند انقدر طولاني بشه براي همين قبل از ارسال اپليكيشن پاسپورتم رو عوض نكردم. الان نميدونم كه اين فرايند چند ماه ديگه ممكنه طول بكشه. به نظر شما اگه وقتي ويزام درست شد از اعتبار پاسپورتم فقط 1 يا 2 ماه مونده باشه سفارت بهم ويزا ميده يا ازم ميخواد كه پاسپورتم رو عوض كنم؟ ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

سلام به همه دوستان
    یک راهنمایی میخواستم از کسانی که از خانمشون اسپانسرشون بودن برای مهاجرت به کانادا.
    میخواستم بدونم ارايه کارت پایان خدمت در مرحله اول ارسال مدارک الزامی و آیا برگه حساب بانکی هم لازمه؟
    ممنون اگر لطف کنید راهنمایی کنید.

Junior Member

yes you have to include official translation of kart payane khedmat and also IMM 5546 and IMM 5562 form which are specific for Ankara Visa office and are military and travel forms. good luck with your application. Also you may check canadvisa.com for useful info there is an Ankara thread there under family sponsorship.:

Junior Member

سلام حساب بانکی شوهر لازم نیست مگر برای اثبات رابطه

Junior Member

دوستان زمان اپلای کردن برای اسکیلد ورکر ترجمه دنگ و فنگ زیادی داشت، مهر دادگستری و وزارت خارجه و کپی برابر اصل. اینجا مدارک همسر که در ایران ترجمه رسمی میشه باید تاییدیه کجا داشته باشه؟ فقط دادگستری کافیه؟
    پی نوشت: الان مدارک لازم برال هر کشور، قسمت ایران رو خوندم نوشته کپی شناسنامه، ده صفحه اول پاسپورت و کارت. یعنی ترجمه لازم نیست؟
    ویرایش توسط F2NafarA : April 13th, 2017 در ساعت 06:45 AM دلیل: اطلاعات جدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط F2NafarA نمایش پست ها
    دوستان زمان اپلای کردن برای اسکیلد ورکر ترجمه دنگ و فنگ زیادی داشت، مهر دادگستری و وزارت خارجه و کپی برابر اصل. اینجا مدارک همسر که در ایران ترجمه رسمی میشه باید تاییدیه کجا داشته باشه؟ فقط دادگستری کافیه؟
    پی نوشت: الان مدارک لازم برال هر کشور، قسمت ایران رو خوندم نوشته کپی شناسنامه، ده صفحه اول پاسپورت و کارت. یعنی ترجمه لازم نیست؟

دوست عزیز من با پرونده مهاجرت از روش خویشاوندی ما با روال قدیم بود اپلای کردم و کاملا یادم هست که توی توضیحات پرونده روی سایت گفته بودند هر مدرکی که زبانی غیر از فرانسه یا انگلیسی داره باید ترجمه بشه. من تمام مدارک رو هم مهر دادگستری هم وزارت خارجه و هم کپی برابر اصل گرفتم. دیگه نمیدونم اینها ضروریند یا نه.

سلام دوستان ۱ سوال داشتم ممنون میشم اگه بتونید کمک کنیدمن اپلیکیشنمو برای اسپانسری همسر ۲۸ فوریه فرستادم اما طبق دستور العمل خود سایت فرم اسکجول ای رو نفرستادم تا ازم بخوان. بعد حدود ۱ هفته ایمیل اومد که اپلیکیشنت رسیده اینم اپلیکیشن نامبرته حالا برو لینک کن. منم اینکارو کردم و دیگه خبری نشد حالا سوالم اینه که تو سایت نوشته ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل رسید و لینک کردن باید اسکجول ای و احتمالا سایر مدارک مثلا مدیکال و پلیس سرتیفیکیت ارسال بشه اما مشکل اینجاست که من هیچ درخواستی واسه ارسال نگرفتم و تو اکانت انلاینم جایی برای اپلود باز نشده حالا نگرانم که اون ۳۰ روز بگذره و من این فرم اسکجولو هنوز نفرستادم
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)