صفحه 1129 از 1355 نخستنخست ... 1296291029107911191120112111221123112411251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911791229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,281 تا 11,290 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

از دوستان کسی میدونه تو این فرم اسکجول ای قسمت Military and/or Paramilitary Service سوالات

Name/number of the military branch/unit
    Name of commanding officer
    Military rank

واسه سرباز وظیفه چی میشه

مثلا در مورد سوال اول باید بگیم وزارت دفاع؟ با توجه به اینکه تو کارت پایان خدمت اشارهای بهش نشده لزومی داره اشاره کنیم به وزارت دفاع یافقط بنوسی مثلا Public srvice
    در مورد سوال دوم باید چی بنویسم اصلا یادم نمیاد
    در مورد سوال سوم باید بگم مثلا ستوان سوم؟ حالا این درست بنظر میاد ولی هیچ ایدهای راجه به سوال دوم ندارم

ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenRS نمایش پست ها
    سلام
    من هفته اینده می خوام کانادا-مونترال لند کنم و از طرفی قصد دارم اذر ماه امسال برای کارهای ازدواجم بیام ایران.
    می خواستم بدونم که چه کار هایی توصیه می کنید من در این یک هفته که ایرانم انجام بدم و چه کارهایی در کانادا قبل و بعد از ازدواج انجام بدم که به عنوان مدرک قابل قبول بتونه در فرایند اسپانسرشیپ برای همسرم کمک کنه.
    یک سوال دیگه هم داشتم ایا برای اسپانسرشیپ همسر حتما لازم اسپانسر کننده کار داشته باشه یا شرایط مالی خاصی داشته باشد
    !
    خیر کار لازم نیست.
    بهترین کار اینه که رابطه درست کنید. یعنی روالی که از قبل شروع کردید و عکس جمعی، ایمیل، تلگرام، خلاصه شما باید به آفیسر نشون دید که یک رابطه درست و حسابی دارید و از زمان t=0 شروع شده و به ازدواح رسیده. این مدل ازدواح در کشورهای غربی همیشه وحود داره و اونا یهو ازدواج نمی کنند.

Junior Member

If the applicant is a male that may be the reason. There are male applicants from May 2016 who are still waiting.

نقل قول نوشته اصلی توسط golestanzamin نمایش پست ها
    سلام دوستان ۱ سوال داشتم ممنون میشم اگه بتونید کمک کنیدمن اپلیکیشنمو برای اسپانسری همسر ۲۸ فوریه فرستادم اما طبق دستور العمل خود سایت فرم اسکجول ای رو نفرستادم تا ازم بخوان. بعد حدود ۱ هفته ایمیل اومد که اپلیکیشنت رسیده اینم اپلیکیشن نامبرته حالا برو لینک کن. منم اینکارو کردم و دیگه خبری نشد حالا سوالم اینه که تو سایت نوشته ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل رسید و لینک کردن باید اسکجول ای و احتمالا سایر مدارک مثلا مدیکال و پلیس سرتیفیکیت ارسال بشه اما مشکل اینجاست که من هیچ درخواستی واسه ارسال نگرفتم و تو اکانت انلاینم جایی برای اپلود باز نشده حالا نگرانم که اون ۳۰ روز بگذره و من این فرم اسکجولو هنوز نفرستادم
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

we put 1st lieutenant for rank and Esfaha steel complex for unit as my husband did 2 months general training and then was seconded to the steel company. They didn't ask for the name of the officer in the old version of the form but you may put the name of resise sazmane vazife oomimi who signed your military cart. The translation is the commander in chief of military conscription division - police of Islamic republic of Iran, 2nd brigadier Guard (means sartipe dovom pasdar) XXXX. we also explained that he was doing engineering projects there as he was an Engineer when he went for the compulsory service.

از دوستان کسی میدونه تو این فرم اسکجول ای قسمت Military and/or Paramilitary Service سوالات

Name/number of the military branch/unit
    Name of commanding officer
    Military rank

واسه سرباز وظیفه چی میشه

مثلا در مورد سوال اول باید بگیم وزارت دفاع؟ با توجه به اینکه تو کارت پایان خدمت اشارهای بهش نشده لزومی داره اشاره کنیم به وزارت دفاع یافقط بنوسی مثلا Public srvice
    در مورد سوال دوم باید چی بنویسم اصلا یادم نمیاد
    در مورد سوال سوم باید بگم مثلا ستوان سوم؟ حالا این درست بنظر میاد ولی هیچ ایدهای راجه به سوال دوم ندارم

ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LAA نمایش پست ها
    پر کردن این فرم بخشی از فرآیند بک گراند چک هستش.
    قسمت after you sbmit رو چک کنید. لینک فرم هم هست.

سلام
    خوب هستید؟
    خبری از اسکاجول A برای شما شد؟
    پروندی ماه هم مثل شما شده
    مدیکال سابمیت شده اما خبری از اسکاجول A نیست

Junior Member

سلام دوستان ۱ سوال داشتم ممنون میشم اگه بتونید کمک کنیدمن اپلیکیشنمو برای اسپانسری همسر ۲۸ فوریه فرستادم اما طبق دستور العمل خود سایت فرم اسکجول ای رو نفرستادم تا ازم بخوان. بعد حدود ۱ هفته ایمیل اومد که اپلیکیشنت رسیده اینم اپلیکیشن نامبرته حالا برو لینک کن. منم اینکارو کردم و دیگه خبری نشد حالا سوالم اینه که تو سایت نوشته ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل رسید و لینک کردن باید اسکجول ای و احتمالا سایر مدارک مثلا مدیکال و پلیس سرتیفیکیت ارسال بشه اما مشکل اینجاست که من هیچ درخواستی واسه ارسال نگرفتم و تو اکانت انلاینم جایی برای اپلود باز نشده حالا نگرانم که اون ۳۰ روز بگذره و من این فرم اسکجولو هنوز نفرستادم
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    سلام
    ما پرونده مونو یه هفته قبل از شما فرستادیم
    ۷ آپریل مدیکال اومد و ۱۲ آپریل هم نتیجه مدیکال سابمیت شده اما دیگه تا حالا خبری از اسکاجول A نشده
    فکر نکنم تماس گرفتن ضرری داشته باشه
    حالا باز اگه کسی تجربه داره خیلی خوب میشه اینجا مطرح کنه

Junior Member

ی سوال دوستان
    نمیشه خودمون اسکاجول A رو پست کنیم?
    بدون درخواسته اونا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morisima نمایش پست ها
    سلام
    خوب هستید؟
    خبری از اسکاجول A برای شما شد؟
    پروندی ماه هم مثل شما شده
    مدیکال سابمیت شده اما خبری از اسکاجول A نیست
    سلام
    خوبم شکر خدا، ممنون. شما خوبید؟
    نه متاسفانه هنوز خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morisima نمایش پست ها
    ی سوال دوستان
    نمیشه خودمون اسکاجول A رو پست کنیم?
    بدون درخواسته اونا
    همسرم یه هفته پیش از طریق وب فرم فرستاد ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.
    فکر کنم باید صبور بود تا خودشون بخوان ....

Junior Member

سلام دوستان، همسر من سيتيزن آمريكاهستش و سال پيش براي من اقدام كرده و من فعلا در مرحله چك امنيتي آمريكا پروندمون گير كرده (به خاطر رييس جمهور) و خيلي كند پيش ميره كارا نسبت به قبل، به همين دليل من و همسرم ديگه ازينهمه دوري خسته شديم و هم اينكه قبلا هم تصميم داشتيم كه زندگي در كانادا رو تجربه كنيم، ميخوايم ازين فرصت استفاده كنيم كه هم از هم ديگه دور نباشيم و بريم سر زندگيمون و هم كانادا رو تجربه كنيم، براساس توافق NAFTA اين امكان هستش كه همسرم از كانادا كار پيدا كنه كه خيلي راحت امكان پذير هستش و ويزا بگيره سوال اينجاست كه من با ويزاي وابسته به همسر ازينجا ميتونم برم؟فعلا اطلاعات زيادي ندارم در اين زمينه، خيلي ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)