صفحه 1130 از 1355 نخستنخست ... 1306301030108011201121112211231124112511261127112811291130113111321133113411351136113711381139114011801230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,291 تا 11,300 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

نقل قول نوشته اصلی توسط LAA نمایش پست ها
    همسرم یه هفته پیش از طریق وب فرم فرستاد ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.
    فکر کنم باید صبور بود تا خودشون بخوان ....

چه خوب
    پس بلاخره خودشون از طریقه وب گفتن بفرستید
    ببخشید چقدر بعد از مدیکال درخواست اسکاجول A رو دادن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morisima نمایش پست ها
    چه خوب
    پس بلاخره خودشون از طریقه وب گفتن بفرستید
    ببخشید چقدر بعد از مدیکال درخواست اسکاجول A رو دادن؟
    نه، اونا نخواستن.
    همسرم از انتظار خسته شد، با وب فرم فرستاد ولی فایده ای نداره.
    خودشون باید درخواست بدن.
    برای همین گفتم باید صبور بود تا خودشون بخوان.

Junior Member

سلام به دوستان من همسرم سیتیزن کاناداست و از من بزرگتر هست و ما حدودا 2014 در ترکیه ازدواج کردیم سال 2016 april اپلیکیشن رو از طریق وکیل فرستادیم که بعد از 9 ماه حدودا از همسرم که کاناداست مصاحبه کردن و چند تا سوال پرسیدند.الا بیشتر از دو ماه هم هست که از مصاحبه گذشته و همسر من باردار هست وکمتر از 3 ماه بچه به دنیا میاد ولی هیچ خبری نشده و من خیلی نگران حال و روز زندگیم هستم و استرس بیش از اندازه دارم چون سال قبل پسرم رو بخاطر این مشکلات و استرس ها از دست دادم.وکیل هم هیچ اپلیکشن نامبری نمیده به ما و میگه من چند تا کیس باهم فرستادم و یه شماره گرفتم ..من و همسرم هر چند وقت یکبار مجبور بودیم در کشوری ثالث همدیگر رو ببینیم ..لطفا اگر دوستان نظری دارند کمکی کنند..ممنونم
    ویرایش توسط hoss68 : April 24th, 2017 در ساعت 02:29 PM

Junior Member

با سلام،
    ما از سال ۲۰۱۰ به صورت خانوادگی، پرونده مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را شروع کردیم. اون موقع من ۲۲ سالم بود برای همین فرزند وابسته محسوب نمی شدم. گفتند اگر تا زمانی که کارمون درست بشه، دانشجوی فول تایم باشم، وابسته محسوب می شم. قرار بود ۳ سال طول بکشه که شد ۶ سال! الان یک ساله که درست شده و افیسر منو حذف کرده و گفته متقاعد نشدم که وابسته هستی. البته که دانشجو بودم ولی یه جا ۶ ماه فاصله افتاده بود که می گفتن ۶ ماه اشکال نداره، ولی با این حال من حذف شدم! خواهر، برادر، پدر و مادرم الان PR دارن، سریعترین راه و بهترین راه برای من چیه؟
    من فوق لیسانس نرم افزارم. IELTS 7.7 و DELF B1. سابقه کاری هم ۳ سال ولی چون اون موقع اعلام نکرده بودیم که کار می کنم. آلان در واقع ۱ سالشو می تونم اعلام کنم. وکیلمون اصلا راهنمایی درستی ما رو نکرد. الان ویزای دانشجویی گرفته و اومده ویزا، اما هم هزینه ها بالاست، هم باید کارمو ول کنم.
    من راجع به اسپانسرشیپ زیاد نمی دونم، ولی می خوام بدونم در مورد کیس من راهی برای اسپانسرشیپ هست یا نه؟

از راهنماییتون خیلی ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoss68 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من همسرم سیتیزن کاناداست و از من بزرگتر هست و ما حدودا 2014 در ترکیه ازدواج کردیم سال 2016 april اپلیکیشن رو از طریق وکیل فرستادیم که بعد از 9 ماه حدودا از همسرم که کاناداست مصاحبه کردن و چند تا سوال پرسیدند.الا بیشتر از دو ماه هم هست که از مصاحبه گذشته و همسر من باردار هست وکمتر از 3 ماه بچه به دنیا میاد ولی هیچ خبری نشده و من خیلی نگران حال و روز زندگیم هستم و استرس بیش از اندازه دارم چون سال قبل پسرم رو بخاطر این مشکلات و استرس ها از دست دادم.وکیل هم هیچ اپلیکشن نامبری نمیده به ما و میگه من چند تا کیس باهم فرستادم و یه شماره گرفتم ..من و همسرم هر چند وقت یکبار مجبور بودیم در کشوری ثالث همدیگر رو ببینیم ..لطفا اگر دوستان نظری دارند کمکی کنند..ممنونم
    من هم سپتامبر 2016 اقدام كردم و هنوز هيچ خبري نيست! به نظر مياد حداقل براي ايرانيها وقتيكه شخص اسپانسر شونده آقا باشه به دليل چك امنيتي پروسه خيلي طولاني ميشه! من آقاياني رو ميشناسم كه از ماه مي و جون سال 2016 تا حالا منتظر هستند در حاليكه به خانمها معمولا بين 3 تا 5 ماه ويزا ميدن!
    در مورد اپليكيشن نامبر به نظرم وكيلتون داره بهتون دروغ ميگه! براي هر كيسي يك اپليكيشن نامبر صادر ميشه و به نظر من اين حق شماست كه بتونيد با داشتن اپليكيشن نامبر از وضعيت پرونده خودتون مطلع بشيد. شما ميتونيد با وارد كردن مشخصات همسرتون(اسپانسر كننده) هم از طريق لينك زير از وضعيت پرونده مطلع بشيد:
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/authenticate.do?app

Junior Member

در ضمن با داشتن اپليكيشن نامبر همسر شما ميتونه بره پيش MP(Member of Parliament) در جاييكه زندگي ميكنه و ازش بخواد كه پرونده رو پيگيري كنه. اگه وكيل با شما همكاري نكرد فكر كنم يك فرمي هست كه ميتونيد پر كنيد و بفرستيد كانادا و حق وكالت رو ازش سلب كنيد و خودتون مستقيم پيگير كارتون بشيد.

Junior Member

خسرو ی عزیز ممنونم بابت ریپلی کردن و امروز سعی میکنم چک کنم ...منم اپریل پروندم رفته و می دستشون رسیده دیگه نزدیکه یکسال شده، من شنیدم که اگه سفر زیاد کرده باشیم پروسه بک گراند چک بیشتر طول میکشه درسته؟ من حتی این یکسال اخیر را هم در ایران نبودم ...راستی شخص اسپانسر حتما باید شاغل باشه ؟ چون من خانومم باردار و نمی خوام بیشتر از این کار کنه ...

Junior Member

Salam. Is your wife just a Canadian citizen or dual citizen? Where was her interview? I am surprised they interviewed the sponsor? She doesn't have to work and she can get one year maternity leave. You may visit canaavisa.com to read more about husband sponsorship cases. We are 7 people waiting since last May.

خسرو ی عزیز ممنونم بابت ریپلی کردن و امروز سعی میکنم چک کنم ...منم اپریل پروندم رفته و می دستشون رسیده دیگه نزدیکه یکسال شده، من شنیدم که اگه سفر زیاد کرده باشیم پروسه بک گراند چک بیشتر طول

میکشه درسته؟ من حتی این یکسال اخیر را هم در ایران نبودم ...راستی شخص اسپانسر حتما باید شاغل باشه ؟ چون من خانومم باردار و نمی خوام بیشتر از این کار کنه ...

Junior Member

سلام نه اشان در حال حاضر فقط سیتیزن کاناداست ولی در گذشته سیتیزن امریکا بده ...مرخصی زایمان هم مثل اینکه بعد از 7 ماهگی شاید بدن و اینکه وکیل ما هم اپلیکشن نامبر رو نمیده میگه من یک کد برای چند تا اپلیکشن گرفتم ...من نمیفهم چرا اخه یکسال شده ...شما مشکلتون چیه؟

Junior Member

My husband file is in security screening since 24 Oct. I don't understand what thy are checking for so long?!
    The best thing is for her to wait another month and then get a mat leave and am sure CIC will be fine with that eventhouh she is the sponsor and she doesn't have to work for a year. When did you do medical? order GCMS notes to see what is going on? Did you both go for an interview together?

سلام نه اشان در حال حاضر فقط سیتیزن کاناداست ولی در گذشته سیتیزن امریکا بده ...مرخصی زایمان هم مثل اینکه بعد از 7 ماهگی شاید بدن و اینکه وکیل ما هم اپلیکشن نامبر رو نمیده میگه من یک کد برای چند تا اپلیکشن گرفتم ...من نمیفهم چرا اخه یکسال شده ...شما مشکلتون چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)